кастрация за педофилите

  • 7 983
  • 181
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Да. Бих го и допълнила: отрязаното да им се втъкне в собственото съседно отвърстие!

Как ли пък не, и кеф да им правят!!!

Според мен кастрацията не е решение, защото
въпросните изверги имат пръсти, езици, предмети,
с които могат да издевателстват над жертвите си.
Един отстранен патлак ще им развинти фантазията.
Та си мисля, че всъщност отстраняването на злото би
могло да доведе до други, по-драстични злодеяния.
Доживотен затвор ми се струва доста по-разумна идея.
Вързан поп - мирно село, с други думи.

# 16
Никакава кастрация .Против съм и  доживотните пръсъди.Притив съм и смъртното наказание,ако щете.Против съм и да  се гаврят помежду си затворниците дори.

 По-скоро тежка  работа,съсипваща,в полза на обществото .Участие в медицински експерименти също може,защо не и донори ,ако са съгласни. Задължително и превъзпитание,ако има изобщо файда. щом е съсипал нечий живот някой,нека си плаща със неговия собствен.Но това е мое мнение...

# 17
Леле,колко правописни грешки от вълнение съм напраила. hahaha

# 18
  • Мнения: 4 892
По-скоро тежка  работа,съсипваща,в полза на обществото .

Учители, например. Тежка, съсипваща и в полза на обществото. Ама само ако са съгласни.   Crazy

Не съм съгласна с такива мерки, пловдивчанка. Нищо лично към Вас.
Поздрави.

# 19
 newsm78   Аз съм написала "Но това е мое мнение...'

# 20
  • Мнения: 135
Не съм съгласна с кастрация. Не ми е съвременно някак си. Една година в  килия със сводници да го направят жена, за повече ще започне да му харесва,  останалите 20г труд за обществото- сам в килия при строг режим. Без ТВ само една икона на богородица с младенеца на стената.

# 21
  • Мнения: 1 668
.... Без ТВ само една икона на богородица с младенеца на стената.
Naughty Аааааааа, никакви детски снимки на стената!

Мами, в момента педофилите се наказват с по 3-4 до 8 години затвор, доколкото съм запозната  newsm78. Всичко, което се предложи над това е повече от добре. До преди 10ина години нямаше в закона и изнасилване на момче - водеше се блудство и като такова се наказваше символично.

# 22
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
в случая предпочитам да подкрепя наказанието определено от шериата ...

# 23
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Мами, в момента педофилите се наказват с по 3-4 до 8 години затвор, доколкото съм запозната  newsm78. Всичко, което се предложи над това е повече от добре. До преди 10ина години нямаше в закона и изнасилване на момче - водеше се блудство и като такова се наказваше символично.

Не съм много сигурна, но мисля, че и до ден днешен изнасилването на малолетни се води блудство и се наказва с максимум 5 години затвор. Като има опция да е условно. Понеже сме хуманна нация и законодателите предполагат, че ако вкарат педофила в затвора с ефективна присъда, може да не излезе оттам.

# 24
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Да, да и пак да. И не само това да им отрежат. Направо ми се гади като помисля за тези "хора"

# 25
  • Мнения: 545
Твърдо за! Три дни преди разстрела.

# 26
  • Мнения: 773
Е познайте, ако някой ми посегне на детето и след 8 години го пуснат, кой ще го чака. #2gunfire Не само оная работа да му отрежат, ами и  някой крак или ръка. И задължително отличителен знак на челото. В такива случаи съм даже за смъртно наказание. Не ме интересува, че няма да се мъчи. Важното е да знам, че тая гад я няма на този свят и повече никому нищо не може да причини.

# 27
  • Мнения: 17 546
С риск да се окажа особено тъпа в очите ви, ще попитам: кастрацията е премахване на тестисите. Премахването на тестисите до импотентност ли води? Защото ако и при премахнати тестиси ерекцията е възможна, какъв е смисълът на кастрацията? Само прекратяване на оплодителната функция? Това просто няма смисъл...

# 28
  • Мнения: 2 070
бих подкрепила.но това ще спре педофила от сексуално посегателство.а кое ще го спре да убие?кастрация и затвор,идеално решение.

# 29
  • Мнения: 545
всичко това е постфактум. наказанието трябва да е такова, че въобще да не посегне.

еди.
Пс изтрих част от постинга си. не за друго, има и бременни наоколо.

бих подкрепила.но това ще спре педофила от сексуално посегателство.а кое ще го спре да убие?кастрация и затвор,идеално решение.

Общи условия

Активация на акаунт