В Разград есента дойде, стяга се за среща всяко форумско дете!

  • 9 293
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 441
Бен,радвам се,че децата са по-добре.
Танче,бързо оздравяване на Илиян и дано леко се размине  Praynig
-днес кафенцето е от мен   chef
Хайде аз изчезвам,че съм на работа  ooooh!.Почивката ми свърши.

# 16
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
торта всички искахте...... Whistling Whistling Whistling
а папагалче някоя иска ли Mr. Green http://slackpack.net/files/slip/6.jpg

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 774
Това предложение за изработка за коледния базар ли беше  Joy
Не си признавам,че искам папагалче  Crazy Crazy Crazy .Ами ако Милен вземе че види  censored
Кати ,как е Криско?
Да те питам че все забравям,къде мислиш да го пишеш на градина ?В тази до Вапцаров ли?
Някой има ли отзиви за нея?
Таня бързо излекуване на баткото  Praynig

# 18
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Поли споко бе, ако Милен види ще му кажеш, че е предложение за Коледния базар.  Mr. Green

А за ДГ "Незабравка" (до Вапцаров) - аз лично не съм доволна. Може би защото бяхме в "мъжка" група. А и госпожите при които се падна малката не се занимаваха много, много с децата. Изместих я бързо от там. Госпожи ни бяха -Крушевска и една млада(даже не и помня името). Може другите госпожи да са по-добри........Разпитай, но лично моето предложение е ДГ до пощата или до битака Peace

# 19
  • Мнения: 2 774
"Незабравка" ли се казва ......така и не можах да и разбера името.....
Тази до пощата хич,ама хич не ми харесва......нито като база.....нито това че е на една крачка от майкини  Mr. Green.
Тогава вече контрола ще е пълен  ooooh!/да не пълня темата с глупости  Tired/.....
Мерси за инфото Ели ,има време .....ще мисля....в интерес на истината аз дори и незнам къде точно е самата градина,нито  каква е базата ,нищо.....с Милен мислехме  за "Вела Пеева",но се оказа че тя вече не съществува.
Явно трябва да намеря време и да отида на място да я видя,но поне малко отзиви исках да чуя.
Мерси   bouquet

# 20
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
ДГ "Незбравка" се намира над Вапцаров като преминеш Априлско въстание и тръгнеш по затворената за коли улица към Орел......


А коя е Г Вела Пеева??? Да не е точно до Вапцаров? Защото от 1 до 3 клас са в отделна сграда до Вапцаров, която много прилича на бивша ДГ Crazy

# 21
  • Мнения: 2 774
Същата Ели ,предполагам че малката е точно в нея сграда.
П.п Малко късен отговор но лаптопа от ден на ден все по често ме предава  Tired
Тъкмо да дам на "Публикувай" и той взе че изгасна.....
Трябва да ходи на ремонт.....да видим кога  Thinking

# 22
  • Мнения: 500
Добро утро от мен!Ели,радвам се ,че се видяхме! Hug

# 23
  • Мнения: 25
Добро утро и от мен!
Крис вече е по-добре(да чукам на дърво)от два дни няма температура,и видимо е по-игрив и по-спокоен.Сега се стягам за работа и дано има,днес хората почиват и ще е лудница при хубаво време по центъра.
ЧЕСТИТ ДЕН НА НЕЗАВИСИМОСТТА!ОЩЕ 100 ГОДИНИ ДА ПРАЗНУВАМЕ ПОНЕ!Усмихната и успешна седмица от мен!

# 24
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Кати, дано се сбъдне пожеланието за празнуване!

# 25
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Здравейте  Hug

Мире , аз също се радвам -другия път за повече и вече както трябва Peace Надявам се да няма вече майстори и да се почерпим като хората Hug Hug Hug


Честит празник на всички Българи!!!


И аз да  почерпя - днес празнуваме -седем години семеен живот!


http://www.sandscripts.com/catalog/wedding/gif/cocktail_postcards.jpg
http://idg.bg/test/pcw/2007/1121103427-61_1.jpg

# 26
  • Разград
  • Мнения: 3 110
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ  bouquet  bouquet  bouquet.

# 27
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз съм си, Честито! Още много по 7 години ви желая!

Момичета, имам 1 кутия с подплънки за кърмачки. Отворена е и съм използвала няколко. Вече нямам нужда от тях и искам да ги подаря на някоя, на която ще и бъдат полезни.

регистрирайте се тук

Последна редакция: пн, 22 сеп 2008, 14:24 от tania2007

# 28
  • Мнения: 2 774
Аз съм си честита Ви годишнина ,още дълги години любов и разбирателство .
И да отпразнувате подобаващо случая довечера   luvbed
Благодаря за почерпката .
МерСедес лек път Ви желая утре,много красиви гледки и весели емоции,удостоени със снимки  Mr. Green .
tania2007 дава грешка на страницата.
Кати ,добри новини-радвам се че Криско вече е добре  Hug


********************************************************************


Да ни е честит Деня ня Независимостта.

Последна редакция: пн, 22 сеп 2008, 15:02 от polly

# 29
  • Мнения: 227
Здравейте и от мен.
Аз отдавна не съм писало но нали и аз съм вече работеща мама и все не ми остава време за компа.Мишо вече не е на ясла а на градина и сега старата песен на нов глас със ревовете си ходим на градина.Много трудно се адаптира към новата среда.Ново място,нови учителки и е някакъв ад.За сега това е от мен ще се мъча по често да пиша за новогодишния базар и аз ще помогна със каквото мога
Аз съм си  честитаВи годишнина
Лек ден на всичи.

Общи условия

Активация на акаунт