Биг Брадър или Dancing stars - кое ще изберете?

  • 3 765
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 941
Остават броени часове до началото на кървавата битка за прайм тайма. Точно в 20ч. довечера започват Биг Брадър и Dancing stars. Двете предавания ще се излъчват по едно и също време, а с обещанията за нечувано и невиждано шоу, продуцентите помпат големи очаквания у мен. Предполагам и у вас. Та, довечера вие на кой канал ще бъдете - бТВ или Нова?

# 1
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Ами аз смятам да гледам и двете Wink
Къде ми е отговора ...
Едното на Тв-то. Другото на компа  Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 1 685
 Peaceбиг брадър ще гледам, със сигурност!

# 3
  • Мнения: 1 941
Аз лично двете едновременно няма да гледам - не мисля, че ще ми носи голямо удоволствие. Но, така или иначе това, което не гледам по телевизията ще си го тегля после от торентите. Май май ББ ще гледам по телевизията....

# 4
  • Мнения: 3 216
ББ ще го гледам по Тв-то. Не знам защо ама Сьрвайвьр никога не ми е интересен в началото. а Денсинг старс-нещо не ме грабнаха рекламите.

Последна редакция: пн, 22 сеп 2008, 16:36 от kremena

# 5
  • Мнения: 2 516
Dancing stars Peace

# 6
  • Мнения: 7 430
...и двете  Peace

# 7
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз ще превключвам каналите. За да гледам и двете.

# 8
  • Мнения: 337
Ами за начало ще гледам и двете, но не знам защо си мисля, че везните ще наклонят към ББ  Peace

# 9
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
Биг Брадър Peace

# 10
  • Мнения: 1 120
Биг Брадър основно Peace
От време на време ще превключвам.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 344
Биг Брадър основно Peace
От време на време ще превключвам.
Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 448
Биг Брадър основно Peace
От време на време ще превключвам.
Peace

# 13
  • Мнения: 1 289
А Сървайвъра е толкова зле, че вече и в анкетите не влиза hahaha

# 14
  • София
  • Мнения: 5 769
Биг Брадър най-вероятно

# 15
  • Мнения: 581
 Предполагам, че и двете ще са ми тъпи, но май ще гледам понякога Биг Брадър понеже е по-сеирджийско.А Dancing stars нещо ми се струва върха на тъпнята.

# 16
  • Мнения: 4 435
Биг Брадър.
Както писах в друга тема,не виждам нищо интересно в това примерно Аня Пенчева да ми танцува ча ча с професионален танцьор. Tired

# 17
  • София
  • Мнения: 4 052
Мисля, че везните ще се наклонят към ББ, въпреки, че може и да хвърля едно око и към ДС. Иначе, бих гледала сървайвър, но от сряда Wink
ДС и Сървайвър няма ли да ги повтарят по FoxLife или GTV?

# 18
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
ДС  Peace Доста по-приятно звучи. Не ми се гледат пак сеири и панаири и простотии.

# 19
  • Мнения: 4 292
Нямам представа, което ми задържи интереса.  Mr. Green

# 20
# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Имам 2 телевизора в стаята, единият на БТВ, другият на Нова.

# 22
# 23
  • Мнения: 502
  Танците. Peace

# 24
  • Мнения: 861
Ако съдим по потребителите във форума, темата на ББ е много по-посещавана, сигурно и пред телевизорите е така.

# 25
# 26
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Определено съм за танците. Предпочитам да гледам как някой се усъвършенства в дадена област отколкото как изпростява и си показва недостатъците.

# 27
  • Мнения: 58
Dancing stars  newsm10   Биг Брадър  newsm11

# 28
  • варна
  • Мнения: 1 830
ББ Peace

# 29
# 30
  • Мнения: 6 713
ББ Peace
Е, ще хвърлям и по едно око на Dancing stars от време на време Flutter

# 31
  • Мнения: 1 447
Явно ще превключвам каналите,за да гледам и двете.Което харесам повече ще наблегна на него.

# 32
  • Мнения: 183
Dancing stars  newsm10   Биг Брадър  newsm11
и аз за сега съм на това мнение Peace

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Вчера гледах ДС и ми хареса - големи образи бяха. Водещите ми харесват- интелигентни са и импровизират добре, журито пуска лафове и то...
Само че не ми се гледат само спортни танци..а то хип-хоп няма как да подскачат..или джаз.
Предполагам,че като се завърти интригата на ББ, ще се прехвърля там, засега ми е скучно.

# 34
  • Мнения: 78
Аз съм фен на Буг Брадър, но май този път ще заложа на Денсинг старс. От това, което видях вчера при откриването на ББ, май само ще хвърлям по едно око или ще се информирам от форума. Определено предпочитам да гледам латино танци с професионлни танцьори, както и някой от звездите. Дори си имам 3-ма фаворити-Ники Кънчев, Елена Йончева и Орлин от бившото Каффе.
Но  нищо не се знае...

# 35
# 36
  • Мнения: 480
Определено съм за танците. Предпочитам да гледам как някой се усъвършенства в дадена област отколкото как изпростява и си показва недостатъците.

Напълно съвпада с моето мнение  Peace

# 37
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Май май ще гледам и двете , но не съм очарована от Биг Брадъра

# 38
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Биг Брадър ще гледам.

# 39
  • Мнения: 11 009
Предпочитам Dancing Stars. Peace За интригите в ББ ще чета тук, не ми се гледат.

# 40
  • Мнения: X
Гледах Dancing stars снощи.

# 41
  • Мнения: 3 315
Биг Брадър

# 42
  • Мнения: 1 447
Гледах Dancing stars снощи.
И.....някакви отзиви да кажеш.

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 9 731
Има ли вече някакви отзиви какви са били рейтингите на двете предавания?

Иначе и аз гледах предимно Dancing starts, хареса ми, забавно беше Peace
В биг брадър включих точно на припадъка Shocked Ще го гледам главно заради Милен Цветков, той ми е любимец Sunglasses

# 44
  • Мнения: 2 133
Определено ще гледам танцуващите.Дъщеря ми тренира от 4 години спортни танци.Просто няма как Laughing

# 45
  • Мнения: 405
Big Brother

Жаждата ми за воайорство няма край  Joy

# 46
  • България Сливен
  • Мнения: 245
През деня ББ, вечер DS.

# 47
  • Мнения: X
Гледах Dancing stars снощи.
И.....някакви отзиви да кажеш.
А, мимозке, чак сега видоФ че си писала. Отзивите ми можеш да прочетеш в темата за предаването. Голям майтап- още в началото стана ясно,че не можем да очакваме някакви върховни постижения в танците, но пък за сметка на това е голяма кушия  Laughing

# 48
  • Мнения: 1 447
Гледах Dancing stars снощи.
И.....някакви отзиви да кажеш.
А, мимозке, чак сега видоФ че си писала. Отзивите ми можеш да прочетеш в темата за предаването. Голям майтап- още в началото стана ясно,че не можем да очакваме някакви върховни постижения в танците, но пък за сметка на това е голяма кушия  Laughing
Ще ходя да чета в темата,че нещо и предаването и темата съм ги пропуснала.Ей...много съм разсеяна. Blush

# 49
  • Мнения: 2 035
Биг Брадър няма да гледам вече изобщо. Снощи гледах откриването. Само тъпи участнички. Единствено момичето от Русе - Емилия ми хареса. Прав е Боян Биолчев, че има "изпростяване на телевизията ни", а оттам и на нацията ни.

# 50
  • Мнения: 178
С този BB се отвратих от пръв поглед и си останах с началните минути. Sick Dancing Stars беше забавно и свежо, участниците много се стараха с малки изключения.  Wink Утре вечер, след Сървайвъра ще ги видим какво ще изденсят.  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 674
Биг Брадър ще гледам.Тези танцуващи звезди нещо не ме кефят.

# 52
  • Мнения: 23
Биг Брадър ще гледам.Тези танцуващи звезди нещо не ме кефят.

И аз така. Сървайвър също не ми е по вкуса. Peace

# 53
  • Мнения: 1
Big brother 4  #Cussing out #2gunfire #2gunfire

# 54
  • Мнения: X
Биг Брадър вече се излага с тия отрепки и резилите им.

# 55
  • Мнения: 2 229
БТВ се оляха вече и много ме издразниха - какво пльоснали таблица във вечерните новини, какъв % зрителски интерес привлякло Денсинг старс в сравнение с Биг Брадър. #Crazy И естествено надули тяхното си на 2/3. ooooh! Еййй ще се изпотряпят с това конкуриране, поне да го правят елегантно, а не толкова очеВАДНО и дразнещо! Tired Tired Tired

# 56
  • Мнения: 283
 кой с кого въртял любов в ББ?  Shocked Shocked сега го чух в новините. обаче представителната извадка на жените там е уникална- всичките се надяват май на летящ старт в живота благодарение на предаването.
иначе аз гледах първата вечер паралелно, а вчера танцуващите звезди.
какво да гледам в ББ- някаква дебелана с 66 годишен любовник, шиптер с протеза.....
 Sick

# 57
  • София
  • Мнения: 62 595
Дансинг старс е много пи-арско. Какво да им гледам на някакви набедени за старс да ми се фръцкат по дансинга или да ми показват какъв къртовски труд е да научат два танца? И със сървайвъра е доста скучно. Всеки път се опитвам да гледам поне първата серия и на десетата минута вече съм отегчена и превключвам канала. ББ като за първа и втора вечер беше впечатляващо, но вече започвам да губя интерес и към него. Сякаш са събрали кандидатки за бардак - то не беше събличане и преобличане, пълно със самотни майки или разведени или свободни жени и всичките все недоволни от живота си и разчитащи на блясък и пари от участието си в това шоу. И продуцентите здраво наблягат на кадрите със сексуален контекст, въпреки че вероятно не са толкова много.

А с тези рейтинги и двете телевизии ме разбиха. Много чудно, чия проучвателна агенция греши? Или ни смятат за такива будали, че да им вярваме?

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 9 731
Нова освен за първата вечер показваха ли рейтинги за вчера? Понеже от Нова доколкото аз гледах набелгнаха на факта, че в понеделник рейтингите им са били доста над Денсинг старс, а от БТВ гледах днес казаха, че след като в понеделник зрителите "са се ориентирали какво да очакват от двете предавания" (т.е признават с половин уста, че в понеделник рейтинга на ББ е бил по-висок) във вторник зрителите са предпочели да гледат Денсинг старс и техния рейтинг е по-висок за вторник.
За мен принципно това заключение е точно, във понеделник превключвах, но във вторник си гледах само БТВ, ББ не успя да ме заинтригува.

# 59
  • Мнения: 328
Big brother 4  Peace

# 60
  • Мнения: 359
Всичко вече ми е толкова режисирано и изкуствено, че ще си гледам децата и когато мога ще си чета книжката!
Отвратена съм от тази надпревара за зрители и рейтинги, на всяка цена! Е как да има нещо реално!  #Cussing out

# 61
  • Мнения: 1 586
Тоя ББ направо ме отврати.........голЕма простотия честно WhistlingЩе гледам танцуващите определено!

# 62
  • Мнения: 23 022
Ще хвърлям поглед и на двете предавания.

# 63
  • София
  • Мнения: 5 606
Ще хвърлям поглед и на двете предавания.
И аз така, но определено ми се струва, че и двете са тъпички.

# 64
Нещо танцуващите не ме кефят особено.Ще гледам БигБрадър,но ще хвърлям по едно око и на танците.

# 65
  • Перник
  • Мнения: 396
Ще хвърлям поглед и на двете предавания.
Peace

# 66
  • Мнения: 233
И двете са пълна боза   ooooh!
Аз гледам Survivor, The Apprentice, So you think you can dance.  Whistling

# 67
  • Разград
  • Мнения: 518
Big brother основно, гледам повтрорението на Dancing Stars по GTV  Peace

# 68
  • Мнения: 2 587
Нито едното,нито другото.И двете са боза.

# 69
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Гледам си Биг Брадър,Тошето ми е любим,много добре играе.. Peace

# 70
  • Home sweet home
  • Мнения: 54
Dancing stars разбирасе. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт