Целулит

  • 28 773
  • 188
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 318
В неделя чистих с този клин и се изпотих доста. Не става само с носене на клина и да си четеш книга примерно. Слагаш го под анцуга, докато домакинстваш и лека полека се изпотяваш. Според мен има ефект, но изчаквам още малко, за да дам достоверна информация.
Няма проблем за въпросите - ще отговоря на всеки Flutter

# 31
  • Мнения: 1 258
За всеки случей ще изчакам с купуването на клина PeaceЩе си карам с найлоните докато не кажеш дали има ефект!

# 32
  • Мнения: 43
Знам ,че най-доброто е по половин час на ден на морски вълни и всичко изчезва.

Иначе пробвах с Garnier  анти-целулитен гел но не мога да преценя колко е ефективен .
http://www.nisea-bg.com/i.php/products/view.html?iid=1464&cid=120

# 33
  • Мнения: 487
За всеки случей ще изчакам с купуването на клина PeaceЩе си карам с найлоните докато не кажеш дали има ефект!

Аз като ходя на тренировки слагам клин,обикновен не неопренов,щях да пробвам и с найлони но много шушкат,под анцуга,и ставам вир вода,по някой път се мажа и с антицелулитен крем да засиля ефекта  Peace

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 214
С правилно хранене и много вода. Sunglasses
Peace

# 35
  • Мнения: 120


Храненето и водата са важни , но си трябва и ... масаж ! #Crazy

# 36
  • Мнения: 72
А къде ги има тези клинове, колко струват? Някой може ли да покаже снимка, че се сещам за едни, но не знам дали са същите.  Praynig

# 37
  • Мнения: 1 318
Сега нямам възможност да го снимам, но намерих нещо подобно в нет-а:

# 38
  • Мнения: 139
Здраввейте  bouquet
Благодаря на всички ви за отговорите Hug
За съжаление и аз мисля,че няма да се махне,защото се храня много правилно и здравословно и пия блазо 3 литра вода на ден и пак нищо не става! Преди никога не съм имала-имам сега откакто родих-преди 6 месеца #Crazy
Та затова въпросът ми беше по-скоро за някакви ефикасни мазила newsm78

# 39
  • Мнения: 72
Сега нямам възможност да го снимам, но намерих нещо подобно в нет-а:


Да тези са добри!

# 40
  • Мнения: 72
Аз обаче искам да питам дали някой е ползвал тези:
http://www.samozdrav-bg.com/42.230.0.0.1.0.phtml

# 41
  • Мнения: 1 258
reiana ,Мазила няма да помогнат!Колко съм се мацотила ако знаеш  ooooh! ooooh!И няма ефект!

# 42
  • Мнения: 322
И аз съм съгласна с  Мама терорист  Peace.
На какви ли не процедури съм ходила по салони и масажи и никакъв ефект само парите си даваш.
След почти 2 години борба с килата и целулита вече нямам,дължи се на првилен начин на хранене ,много движения и пиене минимум 2л вода на ден. Peace

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
С правилно хранене,движение и вода Peace
По този начин и с мазане целулита ще изчезне много бързо Peace

# 44
  • Мнения: 154
Единствения начин е да се храниш правилно , редовен спорт и мазане и масажи. Лично аз използвам рол-она на Гарниер и след като го нанеса размазвам с масажор  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт