Вие ли сте най-успелите от вашия випуск?

  • 13 352
  • 261
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 743
До преди 2 години и половина определено бях. Но след това забременях, напуснах работата си и сега си гледам детенцето. И не съжалявам Peace

# 256
  • Мнения: 2 401
До преди 2 години и половина определено бях. Но след това забременях, напуснах работата си и сега си гледам детенцето. И не съжалявам Peace

Ауууу бива ли така да говориш? Вече не си най-успялата щото си в къщи?

# 257
  • Мнения: 2 697
Никога не съм си поставяла за цел да надминавам випуска. Като цяло  не  се опитвам да се сравнявам с тоя или оня. На сбирката от класа имаше някакви опити от страна на мои бивши съученички да разберат повече подробности, да видят дали пък те не са се минали в живота, ... такъв интерес проявиха към моята личност някои хора за един ден,колкото за цели 5 години не успяха  Laughing Скучна сбирка беше, едвам не заспах.

Същата история беше и при мен на 5-годишнината Wink Жалки опити за социално сравнение, пооплюване на някои неприсъстващи, салатки с ракийки и майчета, изглеждащи като фолкпевици. Стига ми за целия ми живот, не искам повече. А и хората от випуска, които ценя, които са важни за мен, с тях си общувам почти ежедневно Simple Smile

От друга страна ми е донякъде мъчно, като виждам как, примерно, майка ми се среща с нейните бивши съученици...Тези хора скоро ще правят 30-годишнина, а на срещите им още има топлина и автентична сърдечност Blush

# 258
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
За съжаление, запазихме приятелството си само с двама души от класа. Другите не знам къде са и какво правят, чувам чат-пат някоя дума за някого. Много бих искала да ги видя, но изтървах единствената среща преди години.
Не знам какво да отговоря на въпроса. Какво означава "успял"? Разни хора, разни идеали.
П.П. Спорът за отличниците също е смехотворен.
Не вярвам да е било трудно да изкарваш шестици в Манджата (за незапознатите, по мое време така казваха на техникума по обществено хранене Laughing). Нерде Ямбол, нерде Стамбул, както казват старите хора.  Mr. Green

# 259
  • Мнения: 7 111
Аз не познавам всички от випуска в училището си. Така че не знам кой докъде го е докарал в просперирането. Ограничих се с хората от моя клас само. Хората, с които поддържам контакт и ми е приятно като ги срещна, не ми пука върху каква пачка са стъпили или с какво са облечени. Мога и ми е приятно да говоря с тях. Надявам се по този начин и те да гледат на мен. 

# 260
  • Мнения: 11 747
Всъщност в Манджата се влизаше с изпит по математика и шестиците там се изкарваха не по-лесно от езикова гимназия (примерно). Матура по математика и български език там винаги си е имало, за разлика от гимназиите, в които за матура по математика не бяха чували. Отделно държавни изпити.

# 261
  • Мнения: 743
До преди 2 години и половина определено бях. Но след това забременях, напуснах работата си и сега си гледам детенцето. И не съжалявам Peace

Ауууу бива ли така да говориш? Вече не си най-успялата щото си в къщи?

Не щото съм в къщи,  а защото съм изостанала професионално вече. Доста неща съм позабравила, доста са се променили .........
Живот и здраве ще си наваксам. Peace

Общи условия

Активация на акаунт