За топките ( петъчна среднощна)

  • 3 766
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 374

Защо един мъж като си чеше сам топките,
това се приема за нормално...
...а, ако една жена вземе, че се почеше,
това вече се приема като акт на перверзия? Thinking
(имам пред вид на обществени места) Crazy

Ми що - щото пак има двоен стандарт. Сичко квот направят топкаджиите е чудо на чудесата, а ний кат земем да се почешем - ауу срам  Mr. Green
....усъвършенствали, викаш сме до болка техниката
да седим на стол с чупка в кръста и небрежно поклащане? Mr. Green Mr. Green Mr. Green Grinning

Е по същия начин когато две жени се целунат за здрасти или пък ходят хванати за ръце-това е нормално,но ако двама мъже го направят-"Те са гейове!".
Не само мъжете са богопомазани.

# 16
  • Мнения: 606
....усъвършенствали, викаш сме до болка техниката
да седим на стол с чупка в кръста и небрежно поклащане? Mr. Green Mr. Green Mr. Green Grinning
  ooooh! Баааси, чак сега загрях.  Joy Така се почесвате, там дето нямате макарички ли? хахахахахаха

# 17
  • Мнения: 17 546
Милото не е от тези дето си почесват или си наместват топките. Единственото, което правя за тях е да ги изцеждам редовно и да ги поддържам гладки.

# 18
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
....усъвършенствали, викаш сме до болка техниката
да седим на стол с чупка в кръста и небрежно поклащане? Mr. Green Mr. Green Mr. Green Grinning
  ooooh! Баааси, чак сега загрях.  Joy Така се почесвате, там дето нямате макарички ли? хахахахахаха

Да кажем, че се "почесваме"  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 606
Да кажем, че се "почесваме"  Mr. Green
Чекиджийки!  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 2 374
Ми и нас понякога ни сърби!

# 21
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Еми тряаа ви вършим работата понякога  Whistling Whistling

# 22
  • Мнения: 7 723
....отклонявате се от темата....струва ми се Mr. Green  Whistling

# 23
# 24
  • Мнения: 194
Поклащам му ги newsm03

# 25
  • Мнения: 9 814
Подрусвам ги от време на време.
И на федербал ми се е искало да си поиграя с тях.
Иначе зимата там си топля ръчичките като ми е студено.

# 26
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Разправят че грижовните жени обръщали внимание на тези атрибути и прилагали специални процедури като масаж, пилинг, ароматерапия и други такива , а други не до там грижовни само ги подръгвали от време на време. Колкот до затъкването в гърлото, разправят че жени се опитвали да ги гълтат от време на време ....

# 27
  • Мнения: 212
Топките ми са много чувствителни. На никой не давам да си играе с тях. Само аз защото знам как  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 9 814
Топките ми са много чувствителни. На никой не давам да си играе с тях. Само аз защото знам как  Mr. Green

Дали?!
 smile3534

# 29
  • Мнения: 2 448
Аз обичам да усещам мъжки топки, но не в ръцете си, нито в гърлото си.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт