ВТОРОКЛАСНИЦИ/19/.

  • 51 790
  • 540
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 416
Да се запишем и ние-Виктория-ОУ"Иван Вазов"-Русе.
А що се отнася до входните нива,в нашето училище не е имало подобни неща или и аз поне не знам.

# 121
  • Мнения: 394
Мамчета да попитам а за безплатните закуски някой нещо знае ли. ще има ли тази година?

# 122
  • Мнения: 751
Мамчета да попитам а за безплатните закуски някой нещо знае ли. ще има ли тази година?
При нас им дават от миналата седмица безплатните закуски.Тази година според синковеца биле по хубави. Wink
Момичета,лека и успешна нова седмица. Hug
При нас нищо ново,взеха по математика числата от 21 до 100.Гледам,че са писали колко единици и десетици има в дадено число.

# 123
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Мамчета да попитам а за безплатните закуски някой нещо знае ли. ще има ли тази година?

При нас вече има закуски. Тази година не са като от миналата, когато бяха едни огромни тестени неща, в които няма нищо. По-малки са, но пък са по-приемливи, когато са от този тип закуска. А веднъж им дадоха и по две ябълки Peace

# 124
  • Мнения: 2 803
От 1.10 и при нас има закуски, но моята отказва да ги яде.

# 125
  • сред люляците
  • Мнения: 767
От 1.10 и при нас има закуски, но моята отказва да ги яде.

А, то и моята не ги яде. Аз слагам пълнозърнест сандвич за закуска и тя си яде него. Понякога и банан. Дано поне по-често им дават плодове Peace

# 126
  • Мнения: 2 803
Оплака се, че ябълката миришела на вкиснато и имала черни точки. Иначе много обича да хрупа ябълки. Винаги сутрин я карам да закуси в къщи, а за училище плод или вафла.

# 127
  • Мнения: 168
Не мислите ли, че тези пари биха могли да се ползват за нещо по-полезно? Някой яде ли ги тези закуски?

# 128
  • Мнения: 1 312
От 1.10 и при нас има закуски, но моята отказва да ги яде.
И моите дечица не ги харесват и ги носят в къщи Thinking

# 129
  • Мнения: 2 803
Не мислите ли, че тези пари биха могли да се ползват за нещо по-полезно? Някой яде ли ги тези закуски?

Прилича ми на отбиване на номер да се каже, че нещо се прави за децата. Възможно е да има по-ящни деца, които не подбират какво ядат или в някой училища да дават по-нормални. За мене това със закуските е пълна безмислица. Всичко после се изхвърля.

# 130
  • Мнения: 168
Прилича ми на отбиване на номер да се каже, че нещо се прави за децата. Възможно е да има по-ящни деца, които не подбират какво ядат или в някой училища да дават по-нормални. За мене това със закуските е пълна безмислица. Всичко после се изхвърля.
И на мин ми прилича на Масларовска щуротия. Дори и парите да не могат да се използват в съответното училище, биха били много по-полезни в социалните заведения.

# 131
  • Мнения: 315
Не мислите ли, че тези пари биха могли да се ползват за нещо по-полезно? Някой яде ли ги тези закуски?
може би някъде ги ядат, но от нашите познати никой не ще да ги яде.моят син в първи клас ядеше, защото си мислеше, че щом ги дават трябва да ги изяде Joy, но сега сме втори клас, никой не ги яде и той не се цепи от колектива, та сутрин вкъщи творим-филия с шунка и кашкавал, прясно мляко с какао, и др.
може би трябва да го направят по училища - където ги ядат да останат, където не - да им дават парите на училището за нещо друго....

# 132
  • Мнения: 2 803
Да, а иначе плащаме за ремонти на стаята, за щори, завеси и това всяка година. Кон за кокошка работата.

# 133
  • София
  • Мнения: 6 210
Миналата година в училището на синът ми имаше закуски - понякога ги ядеше, но по-често не. Тази година, на първата родителска среща, класната ни попита нас, като родители дали бихме желали децата да получават закуски по тази програма. Ако ние желаем, май се подавало молба или заявка, често казано не се заслушах в детайлите, защото детето така и не ги яде, пък и останалите родители не проявиха никакъв интерес.
Наистина е по-добре тези пари да бъдат похарчени практично и целево, грехота е да се изхвърля храна, макар и лошо приготвена...

# 134
  • Мнения: 1 103
При нас пък няма закуски въобще даже не са споменавали .А миналата година бяха под всякаква критика едни гадни мазни  баници ,сплескани рогчета или сиренки ,кашкавали и синът ми ги връщаше в къщи и ги изхвърляхме то не се яде братче ужас  Sick.По принцип е  правилно като никой не яде закуските тези пари които се отпускат да бъдат оползотворени за нещо друго.При нас направиха цялото училище да е първа смяна защото нямало пари за нафта.
По математика и ние сме взели числата да 100.
Лек ден на всички и успешна седмица  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт