Къде в Бургас 11

  • 46 010
  • 547
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 257
Привет и от мен в тази толкова полезна тема!
Имам въпрос-къде продават обувки на "Капчица" или по специално ботички и ботушки?

# 31
  • Мнения: 451
Привет и от мен в тази толкова полезна тема!
Имам въпрос-къде продават обувки на "Капчица" или по специално ботички и ботушки?

Тц на Кирил и Методий Peace

# 32
  • Мнения: 644
Нефертити, течна сладкарска боя има в едно магазинче което се пада в лявата страна на Краставицата - на кръстовището - продават ядки и бисквити в него - от вън има някакъв фризер изваден

Магазинчето се казва Апети - 830012!  Peace

# 33
  • Мнения: 738
Хайде и аз тук, и да не е съвсем запис, да питам. Къде в Бургас има тази козметика - L`Occitane?

В "Бонжур".

# 34
  • Мнения: 1 813
Къде трябва да се обадя и да питам защо не работи уличното осветление пред блока?

# 35
  • Мнения: 1 672
май в общината  newsm78 а от там ще ти дадат номер на който да се обадиш мисля

# 36
  • Мнения: 255

Някой да знае къде мога да закупя такова легло на по тънка цена или да поръчам да ми изработят по наши размери.
много благодаря!!!

# 37
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Къде поправят очила?

# 38
  • Мнения: 527
radinna   bouquetЩе проверя и тези в Пикадили.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 213
Хайде и аз тук, и да не е съвсем запис, да питам. Къде в Бургас има тази козметика - L`Occitane?

В "Бонжур".
Мисля, че грешиш. Peace
Най-близо тази козметика я има в МОЛ-а във Варна.

# 40
  • Мнения: 1 111
Хайде и аз тук, и да не е съвсем запис, да питам. Къде в Бургас има тази козметика - L`Occitane?

В "Бонжур".
Сигурна ли си?

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 302
  bouquet

# 42
Хайде и аз да се запиша в новата темичка с въпросче: къде да занеса на шивач пердета?

На ул. Калоян... но незнам кой номер  newsm78.... След Борисовата... уфффф, ама и аз едно обяснение дръпнах  doh, довечера ще проверя и утре да ти дам отговор  newsm53

# 43
  • Мнения: 738
Хайде и аз тук, и да не е съвсем запис, да питам. Къде в Бургас има тази козметика - L`Occitane?

В "Бонжур".
Мисля, че грешиш. Peace
Най-близо тази козметика я има в МОЛ-а във Варна.

ОК, аз съм си купувала ексфолиант от там миналата година.

# 44
  • Мнения: 1 672
Хайде и аз да се запиша в новата темичка с въпросче: къде да занеса на шивач пердета?

На ул. Калоян... но незнам кой номер  newsm78.... След Борисовата... уфффф, ама и аз едно обяснение дръпнах  doh, довечера ще проверя и утре да ти дам отговор  newsm53
това на ул Калоян да не е магазина за пердетата който се намира в отсечката между ул.Раковска и ул.Левски  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт