Отопляват ли се помещенията в детските градини до пускане на парното?

  • 3 394
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 447
В нашата градина се отопляват с климатици.Сутрин ги пускат за малко,но след това цял ден не работят.

# 46
  • Мнения: 2 090
И при нас отопляват с климатик.

# 47
  • Мнения: 4 406
засега не се е налагало май. иначе градината е газифицирана и е въпрос на решение на директорката.

# 48
  • Мнения: 2 950
В стаята е топло, но им пускат електрически радиатор, докато спят.

# 49
  • София
  • Мнения: 717
А аз не разбрах кой не разрешава поскането на ел печки. Нали ХЕИ зимата ходят и мерят температурата в помещенията. Ако бяха измерили температурата в стаята на детето ми преди 2 седмици като беше доста студено термометърът едва ли щеше да покаже повече от 15 градуса. Интересно ми е какво щеше да каже ХЕИ.  newsm78

ivben, просто самото ръководство си намира причини хиляда и една, за да им е по-лесно и по-малко отговорно!

# 50
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
При нас пускат една духалка, но при тази голяма стая мисля, че няма голям ефект.

И на мен ми се струва много усойно.

# 51
  • Мнения: 504
Днес заведох моята дъщеря здраво екипирана. Не се отопляват  Sad Хубавото е, че стаята им е с такова изложение, че се грее от слънцето голяма част от деня. Обаче температурните разлики сутрин - обед са много големи.

# 52
  • Мнения: 1 364
Не съм видяла отоплителни уреди, но не е студено вътре. Аз даже пускам дъщеря ми по трикотажна блузка и не й е студено така.

Като стане студено сутрин палят  за няколко часа парното.

# 53
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Пускат електрически печки или "печки-духалки" - според-зависи какво имат.   Peace
Винаги е топло в групите, по този въпрос не мога да се оплача  Wink

Общи условия

Активация на акаунт