Развод, ама не точно..

  • 3 116
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 589
Чудя се къде са кумовете? newsm78

# 31
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Може да остане при девер ти, но трябва да минат през съд.
P.S.Бях в един от часовете на моето момиче,в който учителката зададе въпроса къде работят родителите,всъщност темата беше ,,Хайде да се запознаем,, и ми направи впечатление ,че повечето деца отговориха за майките си,че нищо не работят ,грижат се за тях и примерно за бебето....,домакиня ,майка....
Учителката на всяко едно дете отговорило по този начин го поправяше,че отглеждането,грижите и възпитанието на едно дете е също работа и то най отговорната ,която може да работи един човек...

Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 22:55 от k.a.l.i.

# 32
  • Мнения: 3 675
Кумовете са си живи и здрави, нито че кумът на строежа го удари тока, да е жив и здрав човека.А къде се загуби Олимпия, това аз се чудя и как помни още за кумовете? newsm78

# 33
  • Мнения: 3 675
Да, вземат много пари строителите, достатъчно, за да си гледа детето и жената без проблеми, мъжът ми казва че вземал към 800 лева.Но има и нещо друго заради което може да е цялата драма.Тя иска да правят сватба вече толкова години, той пък се дърпа.Ако му трият сол на главата за брак на всяка цена, всеки мъж ще свири отбой.Може готвенето само да е претекст.

# 34
  • Мнения: 3 675
Държа да поясня, че мнението да момичето е лично мое, пък доколкото знам от мъжа ми, брат му няма дори средно, но това не му пречи да си разбира от работата нали?

# 35
  • Мнения: 1 559
, не знам, но има много такива семейства, в които децата стават по погрешка и се събират в името на детето, а не заради отношенията си.

Има ,ама те такива взаимотношения не траят дълго ooooh!.Всичко е въпрос на време...според мен ,докато единия не види любовта навън. newsm78
Абе то в БГ ,май са доста такива семействата ,които живеят..я заради дете(деца),я заради общи имоти,я заради хората. Thinking
Защо Холандия е с най висок процент разводи мислите...ами просто на някой като не му хареса и си казва и си се разделят хората..а не да продължават да живеят в агония..или да въртят паралелни връзки с месеци..години..и т.н.
И това че тя му искала постоянно пари,ме уби Mr. Green....Незнам дали тя е простовато момиче,но определно и той не пада по долу от нея,с тези си разсъждения. Crazy

# 36
  • Мнения: 1 559

Учителката на всяко едно дете отговорило по този начин го поправяше,че отглеждането,грижите и възпитанието на едно дете е също работа и то най отговорната ,която може да работи един човек...
Определено си на фул тайм джоб ooooh!,защото едно че деца гледаш(ето ти една заплата),и второ къща подържаш(ето ти я втората)...мани ги тез тип"селяндурски " Sick разсъждения ,че една жена като не работи,цял ден си клати краката

# 37
  • Мнения: 2 584
то по тази логика за не готвенето моя мъж да се е развел с мен отдавна, паботя 2 на 2 по 12 часа и когато съм на работа той прави нещо за вечеря
другото нещо е че това дете иска да излезе и да играе, не може да го затвориш в къщи докато наготвиш, изчистиш, изпереш, знам го от опит и предпочитам да изведа детето си на вън а за вечеря все ще направя нещо, не сме си лягали гладни досега

# 38
  • Мнения: 589
Кумовете са си живи и здрави, нито че кумът на строежа го удари тока, да е жив и здрав човека.А къде се загуби Олимпия, това аз се чудя и как помни още за кумовете? newsm78
А,че как,бе Гита,оная тема беше велика!Тогава много се смях.И ето,че така си ми се запечатала в съзнанието,създала си си свой собствен уникален стил демек.
 Честно,Гита,кефиш ме.Ето и сега-кума го бил ударил ток(дано не е пострадал сериозно човека Praynig)-не е смешно,ама така го казваш,че пак ме напушва смях...

# 39
  • София
  • Мнения: 1 524
Я дайте линк към темата с кумовете. По въпроса -  newsm78  пуста му българска психика, жената нищо не прави като си гледа детето.  #Cussing out Аз имам уморителна както и психически, така и физически професия, но така зверска умора както сега с малката никога не съм имала. За мен гледането на дете е най-трудното което до момента съм правила. И моя има претенции, просто съм на черешата, ама много високо, да съм готвила - как не ги е срам, нехранимайковци с нехранимайковци. Преди да имаме бебе - всичко правихме заедно, чистим, готвим, всеки си глади сам ризите. Сега нищо не пипа, но виж претенции да съм готвила по-често. Ами на мен ми писна да изхвърлям готвеното /уж съм готвила прекрасно и много вкусно, но явно го мързи даже сам да си сложи и стопли/ А детето не иска и да помирише готвено. Стига за мен, но уцели момента с тази тема......
Твоят девер има или любовница, или е прекалено изнервен, което не смятам че идва от по-рядкото готвене.
Я да си взима парцалите и да си ходи, детето не може да го вземе, апартамента пък хептен. Постоянно правил забележки - това как дразни, чудя се защо не го е изритала отдавна.
ох май верно съм на черешата.............

# 40
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Да, вземат много пари строителите, достатъчно, за да си гледа детето и жената без проблеми, мъжът ми казва че вземал към 800 лева.Но има и нещо друго заради което може да е цялата драма.Тя иска да правят сватба вече толкова години, той пък се дърпа.Ако му трият сол на главата за брак на всяка цена, всеки мъж ще свири отбой.Може готвенето само да е претекст.
Много повече взимат строителите,ако си  разбира от работата(както ти казваш)работи на квадрат и тогава заплащането е много по високо от надницата на един общ работник,която  в най лошия вариант е 35 лева,а при свестните работодатели взимат между 40-50 лева за осем часов работен ден.
В този случай ,след като е майстор сама си направи извод какви пари изкарва.

Общи условия

Активация на акаунт