Стара Загора 56

  • 29 958
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 481
а за запека - сок грозде или круша - нищо че са малки.

Сок като му дадеш все едно бомба пускаш.
Често кърмачетата имат запек.....
С масаж на коремчето да пробва мамата. Да яде тя - овесени ядки, круши и всякакви разхлабващи неща.

Подкрепям Peace
Аз съм пила по 1 сок Капи -круша всеки ден /е, не по 1 литър,а от малките Mr. Green/ вършеше чудесна работа на синковеца Wink
Ако наистина детето е здраво, не може да става дума за запек при 3 дневно неакане на бебе което е само на кърма Peace

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Пак го обърнахме на кърмаческия Simple Smile ама. Моя син ходеше по веднъж в седмицата, като почнахме захранването се оправи и започна редовно да си върши работата. Тъй че аз не виждам за какво се притеснява.

# 77
  • Мнения: 4
Много благодаря на всички ви! Hug Heart Eyes
Свързах момичето с Jade!
Аз вярвам,че ще и даде полезни съвети!
А Хера след мероприятието ви ще излизате ли със Слави да ви видим? Heart Eyes
Лек ден!

# 78
  • Мнения: 855
Добро утро  Wink

Честит син на Вечерница   bouquet Много усмивки и весели игри му желая  Hug

Знаете ли дали Вис Виталис в Пловдив работи в неделя  Rolling Eyes Мислим да ходим до Пловдив, ама дали ще е отворено  Rolling Eyes

За мисията на Тошко, дали наистина това ще е наградата  Thinking Обявиха ли го официално? Да не се окаже само слух и наградата да е нещо съвсем друго  Thinking

# 79
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
вчера бяхме на преглед.
наложи се да си променя подписа.

# 80
  • Мнения: 212
вчера бяхме на преглед.
наложи се да си променя подписа.

Е щом се налага ще го променяш какво да се прави.  Simple Smile
Лека и спокойна бременност на жена ти и всичко да е ОК в което не се съмнявам Simple Smile

# 81
  • Мнения: 2 448
вчера бяхме на преглед.
наложи се да си променя подписа.

Леко бременеене на Поля.
Пожелавам ти мъжко и буйно, да видиш за какво става дума и дали ще ти се иска да се "разнообразяваш" трети път от скука.  Grinning  Hug

# 82
  • Мнения: 9 481
Labrador честитоооо!
Леко бременеене на жена ти, а ти да я слушаш и обичаш още повече Grinning

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358

Знаете ли дали Вис Виталис в Пловдив работи в неделя  Rolling Eyes Мислим да ходим до Пловдив, ама дали ще е отворено  Rolling Eyes
Работи...проверено защото аз ходих в неделя.
Незнам кой от къде да взема...Слави е с 39-40 градуса. Не съм спала и за капак съм със втори антибиотик и зверска кашлица.
За сега нямам възможност да ходя до дома. Ако някой ходи да мине да ми вземе торбите.

# 84
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
Честито за лабладорчето   bouquet
Емотикончето е за подсещане с какво да се върнеш след работа при майката .

# 85
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Честито, Лабрадоре!
Леко бременеене на Поля и от мен  bouquet

Херко, ще мина да взема торбите от вас. Бързо да се оправя Салвун!

Ние все пак нищо не се разбрахме за ходенето до дома. Аз предлагам да се съберем някъде в града първо. Например на Бирхалето, да видим какво сме събрали и тогава да отиваме.
Кой ще идва?

# 86
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
вчера бяхме на преглед.
наложи се да си променя подписа.
Лабрадореее да и е лека бременността на жена ти. Едно мъжко и буйно ти желая и аз.
Обаче малкооо си намали подписа Heart Eyes

# 87
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
довечера ще го оправя ...

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
довечера ще го оправя ...
Ще те изчакам до довечера Mr. Green

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 36
Аз само да кажа едва ли ще дойда утре до дома (който ида сте избрали!!!) понеже не че нямам дрешки за даване ама нашта кума си ги е запазила за тяхното през януари и нямаме какво да дадем... Sad

Ама за по кафенце може да се отчета  Laughing

А за домовете - тези за сирачетаса 3 или 4 - има мъжки,има женски, има за по-малки деца - до 5-6 клас, има и за бебета - дом майка и дете...Ако броим и този за уж самотни майки май стават 5, оттам насетне не знам други поне аз, а може и да има  Rolling Eyes

та така...мойто дзвер се събуди и смятам да го изкарвам че ще пощурее след малко  newsm48 devil

Айде чав за сега...

Общи условия

Активация на акаунт