"Разкрасителни" хрумвания

  • 696
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 867
Искате ли да споделим кой какви гафове е правил в опит да се подложи на разкрасителна процедура?

Още в ученическите години много бях слушала колко е полезно да се мие косата с жълтък. Ставала мека, лъскава и гъста... Та реших да опитам, надявайки се на поразяващ резултат. И за да не отиде зян половината яйце, нашляпах по доста дългата си тогава коса жълтък и белтък. Така де, белтъкът вероятно е също толкова полезен. И като полях отгоре с топла вода, като се сготви белтъкът и започна да се точи на фини бели нишки... Половин ден отиде за поправяне на поразяващия резултат. А колко вода изтече... Оттогава сигурно са започнали неволите на софийския ТЕЦ. Mr. Green

# 1
  • Мнения: 2 110
Аз имах подобен гаф ! Също бях чула ,че да си миеш косата с жълтък е полезно , и си сложих един ,той не стигна до никъде /понеже косата ми е дълга и гъста, а се разрежда и с вода/, после още един и така стигнах до 10 , баща ми умря да се смее" ТИ си направи цяла торта на главата !"

# 2
  • Мнения: 2 110
а, сетих се за още една ! В началото като започнах да си правя маски  за коса ,  веднъж бях прегряла зехтина и си опържих един жълтък !

# 3
  • Мнения: 1 243
Аз пък с тази пуста газ  в небезизвестната маска за коса на Деси (мисля,че беше  Blush)... Сложих без да искам доста повече от 2-3 капки газ, реших че няма да хвърлям сместа, намацотих се подобаващо...Като се изсуших, установих, че буквално се лющя като гущер  Sick Дори и ухото ми  Joy Беше ужасно...

Другият случай, за който се сещам, беше съвсем скоро. Правя си маска за лице с натурален мед, който есте полепва по веждите ми ..... И не мога да ви опиша какви маймунски физиономии правех, докато успея да махна меда, без да остана без вежди... ooooh!

# 4
  • Мнения: 2 110
Аз пък с тази пуста газ  в небезизвестната маска за коса на Деси (мисля,че беше  Blush)... Сложих без да искам доста повече от 2-3 капки газ, реших че няма да хвърлям сместа, намацотих се подобаващо...Като се изсуших, установих, че буквално се лющя като гущер  Sick Дори и ухото ми  Joy Беше ужасно...

Другият случай, за който се сещам, беше съвсем скоро. Правя си маска за лице с натурален мед, който есте полепва по веждите ми ..... И не мога да ви опиша какви маймунски физиономии правех, докато успея да махна меда, без да остана без вежди... ooooh!

 Joy Joy Joy
аз от мед се оприщвам !

Общи условия

Активация на акаунт