Уволниха полицаят, хванал цигани да късат знамето! Петиция

  • 8 502
  • 232
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 40
И аз подписах, гледах тази сутрин Нова телевизия и така ми вдигна нервите оня идиот, дето защитава циганите, че ......  #2gunfire

# 76
  • Мнения: 4 892
А петициите за какво служат? Има ли файда? Пример?

Някой ако ми даде задоволителен отговор, ще подпиша.

# 77
  • Мнения: 4 555
То си е за уплах- сама жена с/у РОМИ- и аз не бих се намесила! Не се вини!
То мани сама жена, ами и с детето! Аз като съм сама съм по-смела, но с детето е доста по-страшно.

# 78
  • Мнения: 4 514
Файдата е да покажем, че има някакво обществено съзнание в тази държава, защото аз и в това съм на път да се разубедя. Кауза някаква, р'ъйш ли. Ти като не искаш, не подписвай, никой не те кара насила, че да се чувства длъжен да ти дава обяснения.  Peace В стадото винаги е било по-лесно...

# 79
  • Мнения: 4 892
Файдата е да покажем, че има някакво обществено съзнание в тази държава, защото аз и в това съм на път да се разубедя. Кауза някаква, р'ъйш ли. Ти като не искаш, не подписвай, никой не те кара насила, че да се чувства длъжен да ти дава обяснения.  Peace В стадото винаги е било по-лесно...

Еееее, не се ядосвайте. Само попитах, не го приемайте като да ми се дава обяснение, коя съм аз? Дали има резултат от подобни петиции, щото гледам, че са на мода. Аз съм си изразявала гражданската позиция и не само на хартия /монитор/, ще взема отношение, ако има смисъл и сега.
Първо прочетох, че в стадинона винаги е било по-лесно, демек да си окаме, Вие сте писали в стадото. Овца ли ме наричате или друг добитък?
 Flutter

Ок, щом това е начин да се изрази гражд. позиция - подписвам....

# 80
  • Мнения: 4 514
Овца сте толкова, колкото и аз. Просто много се дразня на стадното мислене - като не мога нищо да променя, що да се напъвам. Ей това ме дразни, сега по-ясна ли съм?

# 81
  • Варна
  • Мнения: 67
Подпис и от мен

# 82
  • Мнения: 4
Разбира се, че подписах!
Един полицай "малтретирал" не знам колко си цигани! :2gunfire

# 83
  • Мнения: 2 786
NinoTino, разбира се, че има смисъл!
Като подписваш петицията, изразяваш гражданска позиция!
Особено що се отнася до такова нагло беззаконие!
А според Конституцията никой няма право на привилегии на база етнос-а си.
Ха, дреме му на някой за Конституцията вече, та тя се нарушава ежедневно!
 Sad

# 84
  • Мнения: 11 607
Потресена съм от уволнението.....

Подписах!

# 85
  • Мнения: 922
Подписах.

# 86
  • Мнения: 474

Подписах !!!!

# 87
  • Мнения: 1 679
Подписах !

# 88
  • Мнения: 2 786
Общо подписи: 3416

Дано се съберат 10 пъти по толкова!

# 89
  • Мнения: 67
подпис и от мен  Peace

Общи условия

Активация на акаунт