Задявки от шеф

  • 3 750
  • 47
  •   1
Отговори
Аз всъщност попаднах едва миналата седмица на този форум и реших, че е много полезен и ще ми бъде приятно да се регистрирам. Как попаднах точно- ами търсих женски форум, защото имам изключително неприятен проблем и ми трябва съвет. Аз съм на 24 год и преди няма и 3 месеца започнах нова работа (да не кажа първата ми наистина сериозна работа). Харесвам си екипа, справям се добре, но имам проблем с шеф на друг отдел във фирмата (той на мен не ми е шеф). Той е с почти 20 години по-голям, женен е и има деца, но това съвсем не му пречи постоянно да се задява с мен. В началото реших, че просто се прави на интересен, защото съм нова и за пред другите колеги.Правеше ми някакви тъпи комплименти, подвикваше "ейй, ще те взема в моя офис" и разни такива неща. Aз не съм реагирала особено на тези неща, защото мислех, че са глупости, а и бях нова и не смеех много много (сигурно това е било грешка). В последствие обаче нещата загрубяха и той стана доста вулгарен в изказванията си и започна да ме кани по срещи. 4-5 пъти му обясних в прав текст, че не го харесвам, не бих излизала с колега (още повече висшестоящ и женен). Освен това го излъгах, че имам сериозен приятел. Тази версия поддържам и пред други колеги, така че смятам, че му се струва достоверна. Нещата позатихнаха до преди 2 седмици, когато най-ненадейно докато пътувахме в асансьора той просто буквално ме натисна и едва не ме целуна. Тогава реагирах много остро и му казах, че ако това се повтори ще се оплача на по-висок шеф. Той видимо ядосан ми каза, че съм глупав келеш (цитирам дословно). Същият ден не съм го виждала повече. След 2 дни дойде в моята стая бяха сама и той просто рече нека да забравим онази случка и аз се съгласих. След това обаче пак започна с тъпите си шегички и освен това реши, че иска да ме включи в екипа си за командировка. Тук искам да кажа, че от нашия отдел аз съм най-неподходящия човек за нея, дори шефката ми се учуди много, че точно мен иска. Оправданието му беше, че знам немски и може да наложи да му превеждам, макар че пътуването в България. Моите колежки обаче се усъмниха и на няколко пъти една ми подмята да не би да си имам нещо общо с него, което вече съвсем ме разстрои. Аз естествено отрекох.  Накрая отидох и си взех един болничен, за да не замина на командировката. Разбрах от други хора, че се ядосал и казал, че въобще не вярва да съм болна, ами просто сигурно съм се скатавала.Сега се върнах на работа и още не съм го виждала, но доста се притеснявам какво да правя. Имам една колежка ( тя е около 45 годишна), която се усеща каква е работата, макар че не съм и разказвала някакви подробности за асансьора и че ме е канил на срещи. Тя в един разговор просто ми каза виждам, че нещо се притесняваш като дойде в стаята ни и мисля, че трябва да поговориш с нашата шефка затова. Тя сигурно ще може да изчисти нещата. И така аз не и отговорих (то дойде и друг човек в пушалнята де). Сега се чудя какво да направя- дали да говоря пак с него, да кажа на шефката си ( тя е на едно ниво в йерархията с него) или пък направо да отида при шеф, който ръководи него. Как според вас да постъпя, така че да не си попреча нещо на работата, макар че той не ми е пряк шеф, ама все пак..

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз бих говорила с шефката си ако й имам доверие, т.е зависи какъв човек имам насреща. На по-високо ниво за сега недей да отнасяш проблема, за да не те вземат за интригантка.

# 2
  • Мнения: 4 111
Кажи на твоята шефка. Успех и горе главата!

# 3
  • Мнения: 212
Нито си първата нито последната. За всеки уважаващ себе си шеф е въпрос на чест и достойнство да има любовница в службата. Иначе за какво е шеф.
Говори с него и се разберете.
За какво си жена в края на краищата един мъж като не можеш да баламосаш и да го водиш за носа.... Каква жена си...

# 4
  • Мнения: 1 878
Добре дошла във форума Hug Жалко, че поводът е такъв  Sad

И аз бих те посъветвала първо да говориш с твоята шефка и заедно  с нея да обсъдите дали и как да обърнете проблема към по-висш шеф, за да не се окаже впоследствие, че си я "прескочила" в проблема.

Боже, защо не си в Щатите, че да го осъдиш този тъпанар за сексуално малтретиране и хем да си оправиш живота, хем да смачкаш жалкия въшкар Mr. Green

Нито си първата нито последната. За всеки уважаващ себе си шеф е въпрос на чест и достойнство да има любовница в службата. Иначе за какво е шеф.
Говори с него и се разберете.
За какво си жена в края на краищата един мъж като не можеш да баламосаш и да го водиш за носа.... Каква жена си...

Борисе, стига се бъзика с момичето деее...
На нея хич не и е за смях!

# 5
  • Мнения: 212
Борисе, стига се бъзика с момичето деее...
На нея хич не и е за смях!

Изобщо не се бъзикам. Една жена, един мъж (пък бил той и шеф) като не може да води за носа, каква жена е.

# 6
  • Мнения: 216
Обърни се към шефката си и отидете заедно при по-висшестоящ защото тя ще ти има гърба а не да се окажеш новата пикла дето е решила да се оплаква или нещо такова, а само шефката, ти сама каза на един ранk са
 Peace

# 7
  • Мнения: 1 517
Боре, не всички жени го умеят този занаят бе. А на момичето явно наистина му тежи. Според мен е най-добре да се опита сама да се оправи и да му покаже къде му е "шефското" място. Нека той не разбере, че така те разстройва психически.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Мълчанието ти е повод за държанието му. Няма изобщо какво да му мислиш- първо на прекия шеф, после ако няма адекватна реакция и ефект- на баш шеф. Ако не стане нищо-  никоя работа не си заслужава подобен компромис. От опит казвам всичко...

# 9
  • Мнения: 2 018
Бих му ритнала топките още в асансьора Mr. Green Да внимава друг път, къде се опитва да си  разкопчава дюкяна!
Пък да става каквото ще!  Mr. Green




# 10
  • Мнения: 571
Ако можеш да се оправиш сама по- добре да не знаят много хора, но щом не става така- ползвай шефката си да се опита да разреши проблема.

# 11
Mari-sofia, я поговори с този дето те задява отново  и му кажи ,че ако продължава да си въобразява,че може да има нещо между него и теб,пишман ще стане.

Запиши този разговор с мобилен телефон. Ако не престане,пак записвай "свалките" и "задявките " и когато ти кипне, дай ги на шефката.А защо не да споделиш всичко и с колежката си и ако колежката ти е съгласна,действай заедно за всичко с нея,а и заедно двете идете при шефката,ако  стане нетърпимо.

Това е моя съвет.

# 12
Айде пак да пиша...Знаеш ли колко го бърка женения чичка дали имаш сериозен приятел или не ? Laughing Не разбирам защо трябва да лъжотиш  и да се чудиш как да избягваш контакт с  дъртия курвар.И защо  ТИ  трябва да се чувстваш неудобно ? Айде завъртим нещата смело,а? Айде нека той започне да  се черви,нервира или там да видим как ще реагира,ако станеш малко по-кисела и  директна, да видим дали мерака му няма да се изпари.

  Защо когато  те задява смело и нагло не му отвърнеш  на висок глас:"  Хахаха,с теб ли ,бе  дъртак ? Хахаха,ей ама жена ти дали знае ,че се мислиш за голям мачо? " и подобни  реплики. Да ти дам ли още?

# 13
  • Мнения: 5 370
Това с репликите за дъртак и мачо не е особено добра идея. Аз бих му казала, че при следващ подобен опит ще си има директно контакт с адвоката ми. И не е вярно, че в България не може да си търсиш правата за sexual harassment.
Пък възрастта му е повече от показателна, около и малко след 40-те  доста мъже пощръкляват да се доказват на по-млади от тях, за да се уверят, че минзухарчето все още не е напълно повехнало.

# 14
  • Мнения: 2 556
При теб има възможност за измъкване. Разкажи на всички, аз така бих направила, ако ще да ме уволнят. Нека и някой друг да взима мерки, не си длъжна да търпиш мераците на всеки чичка.

Бях в подобна ситуация навремето, но с разликата, че ставаше дума за прекия ми шеф. Сигурно е имало начин да се боря легално, примерно да пиша до шефовете в чужбина, но нямах нито сили, нито нерви за това. За България той беше висшата инстанция. След един случай, в който почти ми се наложи да се боря, за да се измъкна от него в офиса, просто си взех болничен и аз като теб, за да не отида на предстояща командировка, след това напуснах, без да се вясна повече пред очите му. И досега като се сетя за тази фирма, която между другото има имидж на много велика и направо  Sick

# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Задължително разговаряй първо с прекия си началник. Ако я прескочиш и отидеш направо при нейните шефове, вероятно ще побеснее, че не е била в течение на проблемите в собствения си екип. Аз бих. Не я прескачай, ще си спечелиш още един враг.

А иначе проблемът ти не е кой знае какъв, спокойно. Познавам този тип дришльовци. Велики са, ама само пред когото мине Wink Още при първата забележка от страна на ръководството ще подвие опашка Wink

# 16
  • Мнения: 4 841
За съжаление оттук насетне (понеже пишеш, че това е първата ти сериозна работа) ще ти се наложи да се сблъскваш с какви ли не типажи. За щастие конкретно този е от най-безобидните. Ако започнеш да се скатаваш, да се измъкваш всеки път, да се терзаеш и да не огласяваш проблемите, накрая ще се изтормозиш, а решението за напускане е съвсем близо... Само че не можеш да напускаш всеки път, когато на пътя ти се изправи подобен проблем.

Така че основното, с което трябва да се справиш, е да се научиш да отстояваш себе си. Никакво "свиване" и мълчание - когато си права, ще се бориш. Първо - директно със сваляча - ясно, категорично, УЖАСНО твърдо и дори с известна доза сарказъм. Второ - коментирай с колегите си - нека знаят, че за теб ситуацията е неприятна, а не и съдействаш по никакъв начин. Със сигурност доста хора виждат неговото по-специално отношение към теб, но след като не си достатъчно твърда и ясна, може да мислят, че си "в играта" и да ви гледат сеира отстрани. Трето - непременно говори с пряката си шефка. Обясни и нещата така чистосърдечно, както си ги обяснила на нас - че не си се сблъсквала с подобно нещо, не знаеш как да се справиш, но тъй като ти е безкрайно неприятно, трябва някой да вземе отношение по въпроса... Намекни деликатно, че ако е необходимо, си готова да си търсиш правата законово...

А поведението ти към сваляча трябва да е безкомпромисно. Има десетки реплики, с които да го уязвиш, осмееш и поставиш на мястото му. Но тъй като е на по-висока позиция от твоята, може да реши да ти отмъщава, затова ЗАДЪЛЖИТЕЛНО хората наоколо трябва да знаят за случващото се - така неговото злословене и опити за отмъщение няма да се приемат сериозно от никого.

Успех!

# 17
  • Мнения: X
Искам да ти кажа, хубаво да проучиш отношенията между шефовете, защото ако са близки и приятелски, ще станеш за смях с историите си. В смисъл не че са смешни, но я си представи преди тебе с колко ли още се е държал така? Не вярвам да си първата която ще се оплаче....и тогава вече ще се унижиш доста. Реши проблема между вас. Бъди груба ао се налага. Но не го раздухвай....мен лично би ми било ужасно гадно да разкажа как някакъв ме е натискал...ужас...после с какви очи ще погледна хората. Не си на 15 години за да търсиш подобна защита. Все пак си на работното си място, и сред много хора. Бъди директна и не чакай някой друг да ти реши проблема.
А и този човек за да се държи така явно глуповато, очевидно не му е за сефте и не се притеснява от нищо и никой, което пък означава че са му свикнали, а това какво значи? Че не си първата нито ще си последната обект на такива подмятания, тъй че я не се вживявай толкова Peace
Егати пръдлъото....ще ходя да рева на шефовете от него.....
П.П. И аз съм на 24 и преди да родя също работех на хубава работа. Не мечтаната, не най-сериозната, но добра. И там шефа беше прекарал половиния колектив, и всяка се мислеше за най-хубавата щом се е добрала до него......а човека просто не подбираше......но знаеше как да ги прилъже. Така, че от такива, аман. Не се връзвай и се оправи сама със ситуацията. Почти убедена съм че ще можеш.

# 18
  • Мнения: 571
А не се ли замисляте , че той затова се държи по този начин, защото всяка преди Mari-Sofia се е срамувала и е премълчавала. Отстрани изглежда че тя е съгласна с положението. Действай , момиче. Разкажи му играта.

# 19
  • София
  • Мнения: 38 476
Намери си адвокат. Говоря сериозно.
В момента делата за сексуален тормоз са много модерни в България и почти винаги се печелят!
Така че - давай смело!
Или засега просто му кажи, че имаш много добра адвокатка и ще заведеш дело.

# 20
  • Мнения: 2 556
Човек трябва да има доста време, нерви и пари, за да тръгне по дела. Именно затова повечето подобни истории завършват безнаказано за виновника.

# 21
  • Мнения: 851
Съгласна съм с другите, че трябва да вземеш мерки, но е хубаво да проучиш тоя какво влияние има във фирмата. За да не се озлоби като разбере, че си се оплакала и да започне да ти прави мръсно.

Последна редакция: ср, 01 окт 2008, 10:54 от didiana

# 22
  • Мнения: 301
Никакво премълчаване  Peace и от какво да се срамува? Обърни се към прекия си началник, дано да е разбран човек. Никакво премълчаване или притеснение - дръж си здраво позицията. Чак в такава степен проблем не съм имала (в смисъл на физически контакт), но може би именно, защото не смятам, че от чужди такива постъпки трябва аз да съм засрамената. Държа се студено, открито и даже остро. Има един, който не ми е началник, а равен по ранг, но когато се налага да се замества шефа го караме на ротационен принцип, така че тогава той ми е началник. И секунда надежди не му оставям - открито си демонстрирам непоносимостта към него. Даже ме е заплашвал с уволнение. Лепнах му молба за напускане на бюрото - компромиси в това отношение не мога да си позволя. Отговора му беше  - ама защо така сега... Вярно, че малко затруднява моята работа, но важното в края на крайщата е, че пак аз контролирам положението. Шефа ми е свестен - говорила съм с него за това - даже той отвори въпроса.
Може би и да съм малко крайна, но който не е бил в такива ситуации, не може да си представи колко ужасно може да е. Най-малкото, че те разиграва като маймуна на служебно ниво.

# 23
  • Мнения: 2 401
Ох много ти е дълъг поста. Иначе имам доста опит в областта, можех да ти бъда от полза, но не ми се четат фермани. 

# 24
  • Мнения: 231
Трябва да си по оперен в тоя живот - как ще ти каже "келеш" бе, недей да създаваш вид на такава и дрънкай на всички.От началото почни "ох тоя как ме дразни" после "прекалява вече'' и накрая ги просветли за кво става на въпрос Laughing

# 25
  • Мнения: 583
да говориш с твоята шефка не е безобидно. ти си постъпила скоро, а тя може би е от преди. дори и да и споделиш е възможно да са в добри отношения с колегата-шеф и едва ли ще дръзне да си развали отношенията, заради теб, която отскоро познава. да не говорим, че току виж той извъртял нещата-примерно , че ти го сваляш. може би в тази ситуация бих  разказала пред целия отдел или колкото може повече хора в работата за вулгаризмите, случката в асансьора и т.н. тогава вероятно ще се намери някой на ухо да му каже, че го разнасят в цялата служба,  ако не се засрами-съвета по-горе с адвоката. Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 565
Toва наистина е доста неприятно. Аз преди имах такъв проблем, макар че не ме натискал чак и напълно те разбирам как се чувстваш. Аз лично се разбрах с него, без да се стига до оплаквания и т.н. Просто му казах, че се държи тъпо, чувствам се гадно и наистина е добре да си нямаме проблеми, защото аз не бих оставила нещата да продължават така. И той спря. Може би наистина е добре първо да опиташ отново да говориш с него, защото след като си нова едва ли имаш кой знае какъв авторитет във фирмата. Ако не стане, търси пряката си шефка, може би неслучайно колежката ти те е насочила именно към нея.

# 27
  • Мнения: 13
Искам да ти кажа, хубаво да проучиш отношенията между шефовете, защото ако са близки и приятелски, ще станеш за смях с историите си...
Защо? Не намирам нищо смешно. Ако ти намираш, смей се!
  ...и тогава вече ще се унижиш доста. ...
Това вече звучи глупаво.
.... Но не го раздухвай....мен лично би ми било ужасно гадно да разкажа как някакъв ме е натискал...ужас...после с какви очи ще погледна хората...
Трай си тогава като те обиждат и мачкат и гледай хората с високо вдигната глава! Работа на шефа е да осигури комфортна работна среда за подчинените си, щом не може - не му е там мястото.

Ох много ти е дълъг поста. Иначе имам доста опит в областта, можех да ти бъда от полза, но не ми се четат фермани. 
Ти написа ли нещо или просто те сърби някъде?

Последна редакция: чт, 02 окт 2008, 16:59 от myrshavija

# 28
  • Мнения: 1 216
Първо се обърни към прекия си началник и говори с него. Ако няма резултат, напиши официално писмо до него с препратка до по-висшестоящия. Работодателят е длъжен да разгледа случая- това по закон. Ако пак няма действия, пишеш до Комисията за защита от дискриминация.

Дела и адвокати не ти трябват, нека да те съди оня отворко, ако му се занимава и стиска  Grinning
И помни- не показвай слабост пред господинчото! Работи има много по света, но себеуважението ни е едно!

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
Ох много ти е дълъг поста. Иначе имам доста опит в областта, можех да ти бъда от полза, но не ми се четат фермани. 
Е, това беше супер тъпо Rolling Eyes За какво пишеш тогава въобще? Затваряш темата и толкова, егати...

# 30
  • Мнения: X
Искам да ти кажа, хубаво да проучиш отношенията между шефовете, защото ако са близки и приятелски, ще станеш за смях с историите си...
Защо? Не намирам нищо смешно. Ако ти намираш, смей се!
  ...и тогава вече ще се унижиш доста. ...
Това вече звучи глупаво.
.... Но не го раздухвай....мен лично би ми било ужасно гадно да разкажа как някакъв ме е натискал...ужас...после с какви очи ще погледна хората...
Трай си тогава като те обиждат и мачкат и гледай хората с високо вдигната глава! Работа на шефа е да осигури комфортна работна среда за подчинените си, щом не може - не му е там мястото.

Ох много ти е дълъг поста. Иначе имам доста опит в областта, можех да ти бъда от полза, но не ми се четат фермани. 
Ти написа ли нещо или просто те сърби някъде?

Я се дръж прилично .....Нали се сещаш че ако аз ти отговоря по начина по който ми отговаряш ти - ще заключат темата. А ти наистина заслужаваш да ти се обясни сериозно.
И още нещо...я ми покажи в моя пост къде съм писала че ми се е случвало такова нещо и съм мълчала или ще мълча и ще ме тъпчат??? Изобщо не съм го допуснала мой човек Peace  А още по-малко да ходя да рева на някой да ми оправя положението.

# 31
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Намери начин да се свържеш с жена му и и разкажи какво става.Ако може-и с доказателства.После гледай кво става!

# 32
  • Мнения: 304
и аз така мисля

# 33
Леле, колко отговори съм получила за два дни, направо сте страхотни! Виждам, че предобладаващото мнение е да говоря с моята шефка и сигурно това е най-добрия вариант, щом и колежката ми го каза. Аз още не мога да преценя добре, защото съм нова и не я познавам толкова добре, за да съм наясно как би постъпила в такава ситуация. Така че в общи линии съм на етап "събиране на смелост". Откакто писах този пост досега обаче се случиха някои неща:

1. Докато веднъж бяхме в стола и този пак се задяваше, един друг шеф на съвсем друг отдел му направи много остра забележка (човека видимо доста се ядоса, което ме навява на мисълта, че това не е първото изпълнение на тоя)

2. Аз станах доста по-остра, което няма кой знае какъв ефект засега (даже тоя по-скоро се забавлява),но пък ми дава самочувствие някакво.

Благодаря ви на всички още веднъж за съветите, много сте мили наистина. А ако знаете за колко авторитетна компания става дума, просто ще паднете (аз откакто съм влезнала  университета мечтая да работя там). За съжаление обаче простотията ни залива отвсякъде.

# 34
  • Мнения: 1 517
Разкажи после какво е станало.

# 35
  • Мнения: 139
Привет Мари-Софи,

Аз имах подобен случай, в нафукана фирма, там шефката ми и единият от съдружиците (също мой шеф), безспир коментираха бюста ми по доста вулгарен начин. Лепнаха ми и прякор. След безброй забележки, един изнервен ден, аз имах спешна работа и ги засичам в коридора, задавам си въпросите, на които ми се отговаря пак с подмятания за бюста и разни грубости. Не издържах, развиках им се че са прекалили и ако още веднъж чуя нещо подобно, ще ги съдя за обида и сексуален тормоз. Имаше и други колеги в коридора, чуха за какво става въпрос. След този случай, повече никой не си позволи да прави гнусни забележки по повод бюстът ми.

Предложение, не вдигай скандали, намери си приятел адвокат, вземи му визитката и следващият път, като оня хахо реши да се прави на мъж, му я подай с думите: " Моля, следващият път да се свържете с адвокатът ми." В БГ има закони: http://www.paragraf22.com/pravo/zakoni/zakoni-d/52533.html

# 36
  • Мнения: 4 362
Искам да ти кажа, хубаво да проучиш отношенията между шефовете, защото ако са близки и приятелски, ще станеш за смях с историите си.

И аз така мисля,поразпитай и действай,колкото повече забавяш нещата ,толкова повече отстрани ще създадеш илюзията ,че на теб ти харесва  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 3 725
Ох много ти е дълъг поста. Иначе имам доста опит в областта, можех да ти бъда от полза, но не ми се четат фермани. 
Е, това беше супер тъпо Rolling Eyes За какво пишеш тогава въобще? Затваряш темата и толкова, егати...
Чака ЛС ? Thinking
Не мога да ти дам съвет, обаче имаш подкрепата ми, ще се радвам, ако се справиш с тоя... #2gunfire

# 38
  • Мнения: 3 423
Поведението ти е на плахо девойченце,
което няма гадже. Пичът не е кьорав и
му е кеф да си те подмята като котарак
мишле. Един ден просто ще клекнеш или
ще напуснеш, защото явно си лабилна.
Не се занимавай с жена му или с шефката,
защото със сигурност той спи и с тях и може
да почнат да ти правят мръсотии по женски.
Просто бъди твърда, знай какво искаш, не му
се усуквай толкова, постави му условия, смажи
му фасона, унижи го, ако трябва го ухапи долу.
Знам ли. Или просто трябва да пораснеш. Недей
да лъжеш, че имаш гадже, това е без значение.

# 39
  • София
  • Мнения: 625
Бях почти на твоите години, първа работа и ми се лепна един мустакат чичка - прозаична картина.
Аз на ония години какво ли знаех, като стана по-настоятелен го отрязах като кисела краставица!
Какво да кажа за след това - стъжни ми живота.  Настрои шефа ми срещу мен, почнаха да ми правят скандали за неспазване на работно време и какво ли не още...
Накрая сама напуснах.
Не знам и аз какво да те посъветвам. Във всеки случай не и да търпиш!
Между другото следващата ми работа беше по-хубава и по-платена!
Така че каквото и да стане не се ядосвай! За добро е - човек не трябва да прави компромиси със себе си!

# 40
  • Мнения: 5 647
Това с казването на шефката и колегите не ми се струва най-правилния вариант. Закача те и те задява, защото му позволяваш и вероятно вижда, че те е страх от него, което още повече го подтиква към подобни действия. Режи го на момента и не се оправдавай, че имаш гадже. На него не му пука.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 099
А не се ли замисляте , че той затова се държи по този начин, защото всяка преди Mari-Sofia се е срамувала и е премълчавала. Отстрани изглежда че тя е съгласна с положението. ....

Да замълчиш дискретно и да дадеш шанс на някой забравил се фирмен нерез да се опомни, не е като да си съгласна!

# 42
  • Мнения: 592
1. Запис на касетофон, ако може и камерка
2. Шут между краката, може и между очите, ако можеш да ги вдигаш толкова високо  Wink
3. /ако не се е спрял/ - разговор с прекия шеф
4. Разговор с адвокат
Това е съвет от мъж, юрист, шеф, който спазва стриктно принципа където се вади хляба, оная работа не се вади!
И никога не мълчи - става още по-зле! И чакаме резултат, да знаеш!
Боже, тва всичко аз ли го написах!

# 43
  • Мнения: 3 423
Добре, де, толко ли не може да му кажеш,
ок, пич, нямам против да си легна с тебе,
но при условие, че се филмираме и предам
ръчно на жена ти касетата, дори може да
я гледаме заедно. Иначе забрави, точка.
Толко ли не може да вкараш някоя и друга
арогантна нотка в разговорите ви, така и
така не ти зависи ни живот, ни здраве от тоя.
С твоите увивания само му даваш кураж да се
забавлява повече и повече с тебе, не си мисли,
че му пука за теб, ти си просто една играчка и
му е кеф да те гледа как се изчервяваш и свениш.

# 44
  • Мнения: 2 957
"Анонимен" да се обади на жена му - нека и тя му стъжни живота....

# 45
  • Мнения: 42
Щом не ми допадат задявките му,веднага напускам

# 46
  • Мнения: 2 957
Запише го скамера и след това го изнудвай - за пари , за "представяне" пред шефовете, "Господари на ефирира", БТВ и каквото още ти дойде на ума..

# 47
  • Мнения: 1 517
ти си просто една играчка и
му е кеф да те гледа как се изчервяваш и свениш.


Да и най-вероятно ако тя престане да се черви и свени и той ще загуби интерес.

Щом не ми допадат задявките му,веднага напускам

Много глупаво и детинско. По тая логика има да сменяш фирма след фирма.

Общи условия

Активация на акаунт