Различна големина на зениците ???

  • 16 613
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 433
всъщност не, предложиха ми най-рано 13ти, обаче аз на 23ти ще имам направлението. помислих си, че 10 дена по-късно няма да се окажат фатални...  Rolling Eyes
голяма сладурана стискам палци всичко да е наред Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 13 206
аха. надявам се да сте ок. моля те ми кажи какво са казали. като разгледах май много дечица са така. може би които имат по-светли очета се вижда по-ясно.

Да, вярно, че нашите са със светли очи, но според мен няма никаква връзка с цвета на очите  Wink Зеницата си е зеница. Просто на тъмните очи се загубва и не прави впечатление  Wink

# 32
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
И аз днес установих, че на сина ми са му различни зениците  newsm78! И то докато бяхме на вън на хубава светлина. А и на едното оченче има по тъмно петно. За него доки каза, че е пигментация и не е проблем. Но сега пък това със зениците  Rolling Eyes! В четвъртък ще я питам пак!

# 33
  • Мнения: 287
И на моя син (1г. 2м.) очите му са с различни по големина зеници.Забелязах го от снимки ,към 4-5м.Честно казано ,не съм го заглеждала отдавна ,защото офталмоложката каза ,че това не е нищо притеснително.Каза ,че около 2% от населението на земята е с такова изменение и е просто "особенност" на индивида ,не заболяване. Wink
Аз вече при всякакви паранои от този тип си казвам: И да не е напълно нормално това ,какво мога да направя?Да му се радвам как расте щастливо ,без глупави мисли ,като моите. Heart Eyes Все пак, проверката е хубаво нещо. Wink

# 34
  • София
  • Мнения: 1 946
Пиша да се отчета. Бяхме на офталмолог. Диагнозата е анизокория, разлика от 1мм и малко между двете зеници, водещо ляво око, нормално зрение, доколкото може да се прецени на тази възраст. Препоръча ни да направим още един преглед като стане детето на 1 годинка.
Както каза крокодил - особеност на индивида.  Peace

# 35
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Дано да няма нищо обезпокояващо и с времето да ичезне!  Hug

# 36
  • Мнения: 600
Дано всичко да е наред когато отидете и след годинката. А сега бебораната ти е просто бонбонче  Hug

# 37
  • Мнения: 287
saxophone ,радвам се ,че са ви успокоили. Hug Вчера и днес бая се вглеждах в зениците на Лъчо- ами вече забравих на кое око му е била по-голяма зеницата. Party С много втренчване ми се стори ,че лявата е по-голяма ,но съвсем не е това ,което беше в началото (на 4-5 м.).Така че ,вярвам ,че и при вас този ЧАР ще е временен. Wink Целувки за красавицата ти! Heart Eyes
П.П.: Ние ходихме на преглед на очите ,когато беше на 11м. да проверим за диоптер ,но познай -лекарката каза : "Ооо ,не ,като стане на 2г. тогава!" То такова шавуркане беше,абсурд да погледне в машината. Mr. Green Тъй че и ние си дерзаем. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт