През октомври - златна есен, нека да ни е до песен

  • 15 942
  • 359
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 941
Чести Рожден Ден на патеричка на твоето майче, Глори! Heart Eyes Дано скоро стане щастлива баба на сладко внуче! Praynig

ЧРД и на Пиер на Искрица! Да е здрав, щастлив и успял!  bouquet

Благодаря за пожеланията, момичета, СМС-ите и личните съобщения! Hug Hug Hug

Рождения ден мина много весело - в игри с балони, играчки, свирки и всякакви подръчни материали... Mr. Green Всичко беше прекрасно, с изключение на това, че цял ден Лъч имаше ниска температура  Sad. Но вчера положението стана страшно - цял де е повръщал и имаше разстройство. Cry Цял ден не стана от леглото, това за него хич не е присъщо. Много му беше зле, на миличкото, а на мен през главата какво ми мина няма да обяснявам. Cry За капак свекито си призна, че го е понатъпкала порядъчно с руска салата и саламче Shocked, ама добре че той не е искал особено и с малко му се е разминало. #Crazy Днес вече е по-добре, бладогаря на Бога Praynig, само е отслабнал, но това е поправимо. До дни се надявам вече да е в неговото си палаво, щастливо състояние. Heart Eyes Ето сега и малко почерпка от истинската торта и от Лъчи... Laughing http://www.snimka.bg/album.php?album_id=119214&pid=8076332
Снимките са с не особено добро качество, но мъж ми точно в този момент не намерил фотоапарата. ooooh!

# 61
  • София
  • Мнения: 3 123
Страхотен е Лъчи,невероятен сладур и тортата е разкошна.Дано се е оправил милинкия . Praynig Hug

Светле,Дарко е разкош и какво голямо бебече,точно като Жорката.Иде ми да мачкаммммм! Heart Eyes

Искрице,честит празник и на твоето момче-да е здрав,щастлив и да сбъдва с лекота мечтите си!

# 62
  • Мнения: 686
Честити рождени дни на патерици на Лъчко, Пиер и мамчето на Глори! Да са живи и здрави за радост на своите близки!

Снимките са супер. Такива сладури са Дарко, Лъчи и Цвети, а Пиер - истински мъж.
Светле, дано нещата се нормализират при вас и да успееш да се понаспиш. Дени от 42-рия ден запона да спи по цяла нощ. Сега кара по 10-11 часа непробудно. И ние се гледаме сами и често, когато имам възможност да свърша нещо, аз седя и я гледам влюбено.
 Hug Hug

# 63
  • Мнения: 1 369
 Аги, много сладък Лъчко! И тортата много хубава. Наистина ли не я прави ти? Дано миличкия се оправи бързо и да дивее както само той си знае  Heart Eyes
 Светле, позволих си да надпиша първата снимка. Дано не ми се сърдиш. Ако искаш можем да променим текста! И ти пожелавам Дарко да вземе пример от каките си Бела и Дени и скоро да забрави среднощното хранене и да спи до към 9-10ч сутрин Heart Eyes Аз винаги кърмя легнала сутрин и обикновено спя, докато тя цока.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Честит рожден ден на Пиер! Много щастие и късмет в живота!
Лъчи и Дарко са големи сладури  Heart Eyes. Светле и аз щях да ти предложа да ти надпиша снимките, ама реших да оставя удоволствието на теб, когато имаш време  Heart Eyes
Днес тук е много мрачно и започна да вали, пак няма да изляза да се разходя  Sad

# 65
  • Мнения: 827
Добър ден момичета Hug
Времето е лошо ама поне настроение да има  Grinning
Angela, стискам палци днес Лъчко вече да дивее Peace Ама каква хубава тортичка... може ли едно парче Mr. Green Joy
Аз да си призная най- много ме е шубе от ненаспиването след появата на бебка (живи и здрави само).Защото аз като не съм се наспала съм ...един малък ужас Crazy.Ама съм сигурна че минава, заминава и всичко си идва на мястото.
Пожелавам ви лек и спокоен ден  Hug

# 66
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Здравейте, мацки, аз се прибрах! По света у хубаво, но у нас - най-много. Simple Smile

Искрице, как можах да изтърва рождения ден на Пепи! Да е жив и здрав младежът! Като го гледам на снимките, е толкова порасъл и променен от миналата година! Вече не е детенце, ама е хубавец и девойките няма да го оставят на мира. Simple Smile
Да му е на късмет, да му върви и в учението, и в спорта, и във всичко, с което му се занимава!
А мама да го гледа, да му се радва и да не се стряска много от пубертетските изпълнения!


Анджи, Лъчето да грейва отново! Да се оправя и да е здравичък, че не е време да ти вади акъла с проблеми!


Светле, Дарко расте като гъбка - не с дни, а с часове! А как се става голям без папане? Дано успеете да се организирате някак, без да ставаш зомби.


# 67
  • Мнения: 3 621
Рожденника е голям бонбон, дано днес да е вечер бодър и щуреещ
Лилибон, добре си си дошла на по-хубавото  Hug

# 68
  • Мнения: 1 409
Хубава седмица на всички!
Аз се надявам тези дни вече да имам малко повече време и да седна да ви изчета.
Гушкам ви  Hug

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
оХ ДОСТА рождени дни съм изтървала...пак пропуснах плюскането на аванта Mr. Green Почвам ви по ред.
Колежке да ти е живо и здраво момчето /ама големи красавци са значи  Whistling / Много безгрижно детство и луди тийн години му желая а ти по-малко да изтръпваш покрай неговите желания и мераци Heart Eyes Mr. Green
Честит рожден ден и на сладкия Лъчи Heart Eyes МНого, много бели му желая /Слави да не е сам Mr. Green/ и страшно много здраве.
Честит рожден ден и на майката на Глория  bouquet
Аз още се опитвам да се оправя от поредния бронхит...тази година ме скъсаха тези бронхити Twisted Evil Слави имаше висока Т два дена...неизяснена за педи. Чисти, гърди, розово гърло и Т...почти до 40 стигаше и почти не успявах да я сваля...просто го налагах с кърпи вода и оцет и свещички Tired Не спях, боляха ме ставите и мускулите и не смеех да затворя очи Tired не ядеше...веднага му пролича..паднаха му гащите. Викам на сержа що аз не съм така бе...два дена да не ям и да ми се отлабят дънките Mr. Green пусти сланини Whistling Mr. Green
Сега вече е добре Слави /да си чукам на главата/
Лек ден от мен Hug и весела седмица.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 941
МНого, много бели му желая /Слави да не е сам Mr. Green/ и страшно много здраве.
Аааа, хич нИ сЪ притеснявай... Дишаме ви във врата. Mr. Green

Ние още сме болни, но минава... И не е истина как за един ден се стопи милото. Sad Вчера имаше малко Т и остана само дрискането, но се борим и с него. Praynig
Благодаря ви за подкрепата! Hug

# 71
  • Мнения: 255
Благодаря ви момичета за пожеланията към моята мама.

В неделя гледох филма Le Premier Cri/Първият плач .Препоръчвам ви да го гледате.
Ето и малко резюме за него:Този завладяващ филм, представящ с нежност и топлота тайнството на човешкото раждане. „Първият плач” е сниман в пустинята Сахара, в Индия, в модерна болница в Китай, където се раждат по 120 бебета на ден, в щата Мейн, където майка решава да роди без помощта на акушерка, и в Мексико, където ставаме свидетели на раждане в басейн, асистирано от делфини.Според талмудска легенда, при раждането си детето все още носи познанието от своите предишни животи. Тогава се появява ангел, който му прошепва да запази това познание в тайна. Ангелът поставя пръста си върху устните на детето и точно в този момент бебето забравя всичко и навлиза в живота. Следата от това ангелско докосване е трапчинката между нашата горна устна и носа ни… Едва тогава бебето проплаква за пръв път.

Филма го има в Заминда-http://www.DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=le+premier+cri&cat=0&incldead=1
Лек ден и целувки.

# 72
  • Мнения: 686

Ники,да от този Желязков бяха и моите билки и съм доволна,пих ги даже през цялата бременност.Пожелавам и успех! Praynig

Зори, Ники, може ли да ми дадете координати на Желязков. За моя приятелка са.

 Hug

# 73
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Ако някой още не е разбрал asja е видяла двете чертички!!! преди няколко седмици...

Много се радвам за теб, Асе, лека и успешна бременност ти желая!  Hug Много любов, подкрепа и споделени щастливи мигове и за двамата със съпруга ти! А напролет -  stork-boy stork-girl

# 74
  • Мнения: 1 210
Asja, честити две чертички. Леко бременене и през април - най-големия подарък - жив и здрав бебок. Ронката вече си има другарче Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт