Закусват ли децата ви преди да отидат в детската градина

  • 8 892
  • 137
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 255
Не, не закусва.
Единствено и давам лъжица мед  Peace

# 76
  • Мнения: 8 999
Моите деца закусваха вкъщи, защото не харесваха закуските в детската. Винаги предупреждавах учителките, че са яли, да не им сервират и да не ги насилват да закусват там. Но синът ми понякога, ако му харесаше какво ядат другите деца, си е искал да му сервират и на него. Никога не са му отказали /все пак закуска се полага на всички присъстващи деца/, дори госпожите ми се хвалеха как са го разяли и са го подлъгали да си хапне. Никога не са ми правили проблем, че е ял вкъщи преди това.

# 77
  • Мнения: 948
Не, не закусва вкъщи.
Преди да тръгнем за градина, обаче задължително изпива чаша сок. Crazy

Последна редакция: нд, 05 окт 2008, 16:29 от Ксения

# 78
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Преди да излезем за градината пие малко сок, прясно мляко или едно пети данонче от малките хапва. Но ставаме рано и до закуската в градината има поне час и половина. Не мога да не дам нищичко.

# 79
  • Oslo
  • Мнения: 659
Не, ако съм втора смяна обикновено ставаме по-късно и отиват(ха) точно преди закуска, а ако съм първа(трябва да съм на работа в 7.00) - буквално спи и хич не му е до ядене. И двамата по принцип си хапват обилно.

# 80
  • Мнения: 798
Да! Моето юначе закусва вкъщи още от яслата.
Съвсем целенасочено си направихме такъв режим. Сутрин му давам закуски от типа овесени ядки, елда, качамак, черен хляб и т.н. Не всеки ден разбира се, но все пак искам разнообразието да е неизменна част от менюто, което в детската градина не знам защо не се случва пък никога. В началото на тази година 2 седмици и за сутрешна и за следобедна закуска ядаха филия с маргарин (продукт, който не мога да разбера защо се дава на деца, да не би да имат проблем с холестерола ли, що ли Rolling Eyes). Освен това аз сутрин си пия кафето вкъщи и също закусвам, така че си правим компания. Peace
В яслата/градината предупреждавам, че е закусил и да не му дават насила нищо. Но пък никога не са ми правили проблем за това. По-скоро са доволни май.

# 81
  • Мнения: 1 187
В началото му правех закуска, но сега вече не. Иска ми се да се храни сред децата, дано да свикне вече да се храни сам.

# 82
  • into the blue
  • Мнения: 771
Не давам на детето закуска преди градина,но и тя не е от най-ящните  Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 643
Понякога си иска мляко, понякога , ако се успим , само се облича и отива с баща си. Но госпожите ни предупредиха да не им даваме закуска сутрин, за да могат там да си ядат.

# 84
  • Мнения: 187
[color=darkviolet,а и съм абсолютно сигурна,че порцията на обяд изобщо не му стига...[/color]
Аз също съм сигурна, че обядът не му стига. За протокола - да закусва всяка сутрин попара в къщи и то добре си я хапва.

# 85
  • Мнения: 1 227
Не, никога не е закусвала преди градината. Става в 7:45ч и в 8:10ч тръгваме, така че и време за закусване няма Simple Smile

# 86
  • Мнения: 3 456
Не давам на детето закуска преди градина,но и тя не е от най-ящните  Rolling Eyes
При нас положението е същото.

# 87
  • Мнения: 1 447
Не недавам защото дъщеря ми е от тези където са скарани с храната.
Почти винаги и на градината не закусва.

# 88
  • София
  • Мнения: 9 865
Всяка сутрин яде ябълка или по-рядко бисквитка на път за градината.Основната закуска и е там.

# 89
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
2-3 солетки ,  бисквита или нещо такова но рядко ...

Общи условия

Активация на акаунт