за мацките и кучките (петъчна)

  • 4 403
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 830
Да си кучка не е обидно, даже напротив, а да си коте в леглото е още по-хубаво  Mr. Green Виж като харчиш като ламя малко мрънкат, ама и с това се свиква  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 46
  • Мнения: 1 212
Само да допълня по-горния си пост ....
Съвършенната жена, освен мацка, кучка и ламя трябва да съвмества да бъде  и дама !  Peace

# 47
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Само да допълня по-горния си пост ....
Съвършенната жена, освен мацка, кучка и ламя трябва да съвмества да бъде  и дама !  Peace

Уф, вече много станаха изискванията!  ooooh!

# 48
  • Мнения: 2 478
  интересно ми е какво провокира едно прекрасно момиче в един момент от живота си да се превърне в гадна кучка,

Е как кое?Мъжете,разбира се!

За себе си мога да кажа,че никога не съм била кучка.Но мацка,даа! Laughing

# 49
  • Мнения: 395
Аз съм все още на етап котенце Simple Smile

# 50
  • софия
  • Мнения: 3 382
На това му се вика "еволюция".Развиваме се към по-добро......за нас.А движещата сила на тази еволюция сте вие,мили мъже.

Последна редакция: сб, 04 окт 2008, 12:03 от СлаБе

# 51
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
На това му се вика "еволюция".Развиваме се към по-добро......за нас.А движещата сила на тази еволюция сте вие,мили мъже.

знаех си че някъде правим фундаментална грешка, ама никоя не си призна какво точно сме сбъркали ...

# 52
  • софия
  • Мнения: 3 382
Ако "признаем",къде отива тогава "солта на живота"? newsm78Честно казано,хич няма да бъде интересно. Whistling

# 53
  • Мнения: 2 309
Провокирана съм да се превърна от сладка мацка в кучка...Да видим,ше има ли полза!?

# 54
  • Мнения: 304
 Embarassedизглежда и аз трябва да се трансформирам в кучка... newsm78

# 55
  • Мнения: 6 155
Еййй, нормални жени няма ли тук? Crazy
Коя кучка, коя мацка...коя 3в1 ...ама само си чешате клавиатурите. 
У интернетУ и белокосата ми баба е на 25г., чернокоса и т.н. Mr. Green Нещо снимки /за мацките се отнася/, доказателства туй-онуй /за кучките/Whistling

Само на ламите им вярвам  Wink

# 56
  • Мнения: 2 149
Според мен трудно се трансформира личността.
За себе си мога да кажа,че съм кучка под прикритие.Рядко ми се налага да си покажа истинската същност.
Колкото до мацка,средна работа,пък и не пука особено.
Виж за ламя може да се поспори.Аз не си признавам,но с някой действия може и да съм... малко newsm03

# 57
  • софия
  • Мнения: 3 382
Някой искаше снимков материал. Wink
Тази е най-скорошна,че другите изгоряха при един битов скандал с домашния любимец. Mr. Green

# 58
  • Мнения: 698
Аз от известно време полагам съзнателни усилия да се превърна от добро момиче в кучка, след което ще гоня състояние "ламя".
Иначе оцеляване няма.

# 59
  • София
  • Мнения: 816
Родена съм в год. на тигъра,ден петък,дата 13.Имам два реда железни зъби.Така се и чувствам.Радвам се ,че съм се научила да се смирявам.Когато искам.

Общи условия

Активация на акаунт