Online магазин за обувки

  • 33 410
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 673
Защо никъде не пише какъв е произхода на обувките Rolling Eyesили аз нещо ..не виждам newsm78

# 16
  • Мнения: 3 459
Защо никъде не пише какъв е произхода на обувките Rolling Eyesили аз нещо ..не виждам newsm78
Защото иначе трябва да напишат "Продаваме турски и китайски боклуци на петорни цени"  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 956
Запис!

# 18
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 328
Момичета, как поръчвате от онлайн магазини обувки, не ви ли е страх, че може да не ви станат?
С обувките е по-сложно, отколкото с дрехите.

# 19
  • Мнения: 144
Момичета, как поръчвате от онлайн магазини обувки, не ви ли е страх, че може да не ви станат?
С обувките е по-сложно, отколкото с дрехите.
Специално shoes-bg.com имат опция за подмяна на номера ако не ти станат  Simple Smile

# 20
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 328
Това е добре!

# 21
  • Мнения: 225
 Eti123,благодаря ти.

# 22
  • Мнения: 2 673
Защо никъде не пише какъв е произхода на обувките Rolling Eyesили аз нещо ..не виждам newsm78
Защото иначе трябва да напишат "Продаваме турски и китайски боклуци на петорни цени"  Peace

..ами и на мен така ми се струва.. Sick

# 23
  • Мнения: 236
Защо никъде не пише какъв е произхода на обувките Rolling Eyesили аз нещо ..не виждам newsm78
Защото иначе трябва да напишат "Продаваме турски и китайски боклуци на петорни цени"  Peace
Ей от това най ме е страх.Все пак за тази цена можеш да си вземеш нещо качествено.Проблемът е,че понякога не намираш каквото търсиш по магазините.
Kalinchica,под доволна какво разбираш,моля те поясни-качеството спрямо цената,действително ли артикулите изглеждат като на снимките 1:1-материя,изработка...Все избягвам да поръчвам по нета,кога ли ще се престраша да пробвам...Може ли да кажеш каква марка са твоите обувки които си поръчвала от там?

# 24
  • Мнения: 1 111
Момичета, как поръчвате от онлайн магазини обувки, не ви ли е страх, че може да не ви станат?
С обувките е по-сложно, отколкото с дрехите.
Божкеее, божке, на, питай ме с какъв акъл си поръчах ботуши Crossing Arms, че и за 235 евро. Crossing Arms Дано всичко е ок. Praynig
 Е не от този сайт де.

# 25
  • Мнения: 3 830
Уф, после ще гледам и харесвам, че сега трябва да се приготвям да излизам. Crazy

# 26
  • Мнения: 142
Не знам,ама и един чифт обувки от този сайт не ми харесва..

и на мен......само някои летни.... Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 28
Относно Брайт незнам на каква основа изказвате мнение но не мога да се сдържа да не кажа че обувките не само са много по различни от всичко останало по масовите магазини,ами са и невероятно качествени и удобни с много добро качество.Имам над 10 чифта сигурно от тях и всички са си здрави.Да има и турски нонали знаете ,че не всичко турско е с ниско качество .Мамите от Варна да кажат за магазините им ,че взех много да ги хваля но си е така Party

# 28
  • Мнения: 141
Ще извиняваш, ама кой е сайта на Брайт, че съм гола и боса относно онлайн поръчките. Не е ли око да види, ръка да пипне не купувам!

# 29

Общи условия

Активация на акаунт