Как се преборих с бялото течение - 2 тема

  • 412 768
  • 750
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 285
здравейте момичета,отдавна чета във форума но за първи път се осмелявам да пиша,извинявам се за може би глупавия въпрос. Имам бяло течение откакто се помня,бях на лекар и изследванията показват че  всичко е наред.Лекарката ми казва не се притеснявай нормално е да се отделя секрет и също така ми каза че може да се получи от диети и липса на витамини.Аз не бях казала че не ям месо и храната ми е основно шоколад и сандвичи-ПРАВА ЛИ Е ТЯ?Дали трябва да си променя хранителните навици.
И още един глупав въпрос-пречи ли ми бялото течение да забременея?Опитваме от месеци и все не се получава.
Отчаяна сам,моля дайте ми съвет  Sad

# 286
  • Мнения: 2 590
здравейте момичета,отдавна чета във форума но за първи път се осмелявам да пиша,извинявам се за може би глупавия въпрос. Имам бяло течение откакто се помня,бях на лекар и изследванията показват че  всичко е наред.Лекарката ми казва не се притеснявай нормално е да се отделя секрет и също така ми каза че може да се получи от диети и липса на витамини.Аз не бях казала че не ям месо и храната ми е основно шоколад и сандвичи-ПРАВА ЛИ Е ТЯ?Дали трябва да си променя хранителните навици.
И още един глупав въпрос-пречи ли ми бялото течение да забременея?Опитваме от месеци и все не се получава.
Отчаяна сам,моля дайте ми съвет  Sad

Ами щом изследванията са ти наред, защо не си направиш труда да разгледаш снимките от линка, който съм дала само един пост преди твоя.
За да не се окаже, че си е най-обикновена цервикална слуз, щом казваш, че го имаш от както се помниш.

# 287
  • София
  • Мнения: 38 574
Мерси, Бенджи!
Научих много полезни неща!

# 288
  • Мнения: 285
Бенджи много ти благодаря за бързия отговор,научих много неща
   bouquet

# 289
  • Мнения: 2 590
Няма защо момичета.
Дано да е това, а не нещо друго.
Но щом изследванията са чисти, най-вероятно си е просто по-обилна ЦС и няма нужда от паника.

# 290
  • Мнения: 2
Момичета,
Попаднах на вашата тема, като търсих мнение за д-р Ганчева (гинеколог онколог). Споделете впечатления!?
А сега по темата: преди 5 години се излекувах за един месец от бяло течение, което влачих почти 7г. преди това (непрекъснати прегледи, килограми изпити лекарства и резултат само временно затишие).
Помогна ми една жена, която се занимава с хомеопатия още от времето на соца. Защо не опитате с хомеопатия?
Успех!  newsm10

Моля те дай някакви координати на жената, че ми писна да пия лекарства без ефект.
Нали хомеопатията не вредеше бе?

# 291
  • Мнения: 3 499
Бенджи, балгодаря за линка със снимките.  Полезен е!  Hug

# 292
  • София
  • Мнения: 242
Момичета,
Попаднах на вашата тема, като търсих мнение за д-р Ганчева (гинеколог онколог). Споделете впечатления!?
А сега по темата: преди 5 години се излекувах за един месец от бяло течение, което влачих почти 7г. преди това (непрекъснати прегледи, килограми изпити лекарства и резултат само временно затишие).
Помогна ми една жена, която се занимава с хомеопатия още от времето на соца. Защо не опитате с хомеопатия?
Успех!  newsm10

Моля те дай някакви координати на жената, че ми писна да пия лекарства без ефект.
Нали хомеопатията не вредеше бе?



Дайте връзка с тази жена, моля моляяя  Praynig  bouquet

# 293
  • Мнения: 4
Здравейте,
Съжалявам за закъснялата реакция, но тъй като си реших проблема още преди 5 години, съм забутала някъде телефона и не можах го открия, а жената (казва се Нина) нямаше кабинет, защото работеше в администрацията на някакво министерство, а беше пред пенсия и приемаше в апартамента си в Зона Б5. Днес накарах мъжа ми да ме закара до там, но не можахме да се ориентираме в кой блок беше, макар че бяхме заедно тогава. Ще си направя труда да се обадя на хора, които са по веригата от мен назад и от мен напред, но ми трябват няколко дни, защото решавам много сериозен личен проблем.
  newsm12

# 294
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
да се включа и аз по темата,от 10 години се боря с гъбичките и бялото течение.пробвала сам всичко възможно включително и уронгал по схема една година.от няколко месеца ходя при доктор Рогилова в софия-занимава се хомеопатия и да чукна на дарво нямам никакъв проблем от тогава.последно ми изписа и цитросепт.да ви кажа в началото много много не вярвах но се убедих че хомеопатията помага.на който му е писнало от хапчета го съветвам да опита

# 295
  • Мнения: 39 367
Понякога си правя тампони с едно масло /забравих му името/ и цитросепт .Помага определено .
Армира , ти цитросепта пиеш ли го или на промивки ?

# 296
  • София
  • Мнения: 38 574
Започнах и аз да си водя дневник този месец.
Засега май не давам отклонения от нормата - т.е. имам малко нещо, но то си е ц.слуз.
Май не може да няма въобще никакво течение.

# 297
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Понякога си правя тампони с едно масло /забравих му името/ и цитросепт .Помага определено .
Армира , ти цитросепта пиеш ли го или на промивки ?
цитросепта го пия всеки ден по 3 пъти, на капки е

# 298
  • Мнения: 2 590
Само дето цитросепта не е хубаво да се пие след овулация, за тези, които целят бебе, защото освен гъбите убива и полезните лактобацили.
И на всичкото отгоре е ужасно на вкус Sick по-голяма горчилка никога не съм пила. А хем си слагам минималната доза от 10 капки., ама пак цъфнах с гъби въпреки всичко. ooooh!

# 299
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Само дето цитросепта не е хубаво да се пие след овулация, за тези, които целят бебе, защото освен гъбите убива и полезните лактобацили.
И на всичкото отгоре е ужасно на вкус Sick по-голяма горчилка никога не съм пила. А хем си слагам минималната доза от 10 капки., ама пак цъфнах с гъби въпреки всичко. ooooh!
Бенджолина сигурна ли си в това за ципросепта?

Общи условия

Активация на акаунт