Дефектни, некачествени стоки

  • 2 640
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 099
Ама то не се и тълкува бре.Обувките са за умрели точно.Отдолу са с картонена стелка и към нея залепена гумена.Щом се намокрят и са аут.Долната част пада.Незнам как са в сухо време Mr. GreenА горната част-саята е от мушама имитираща лак.Даже умрелите да са фешън.Макар честно казано ако фърля топа предпочитам да си ме заровят с удобните очукани кожени обувчици.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 190
Ами от снимката в по-близък план, тези обувки изобщо не изглеждат качествени.
Дали са Мекс, или фалшификат?
Имам една позната, работи в магазин за скъпи обувки в София. Цени 500-600 лв.
Тя по-точно е в магазин-аутлет, обувките там са намалени на 150-200 лв.
Горе-долу 20% от обувките ги носят на обущар преди да ги пуснат за продажба.
Освен това имат страшно много рекламации.
Уж са от Италия, но е твърде вероятно да са ментета. Или дефектни обувки за бракуване, които вместо да бъдат изхвърлени, пристигат в Бг (може и в други страни).
Нали напоследък бяха изловили 1.7 млн фалшиви обувки в Италия.

# 17
  • София
  • Мнения: 708

Нали напоследък бяха изловили 1.7 млн фалшиви обувки в Италия.

 Shocked
Стига де! Скоро ще ходя натам и мислех тъкмо някакви обувки да си купя, с идеята че ще са по-качествени от боклуците в БГ, ама явно и там ще трябва да си отварям очите на 4. Можеш ли да кажеш нещо повече за тия обувки-марки и т.н. (сори че е малко оф-топик)

# 18
  • Мнения: 824
Направиха ли ти отстъпка от цената ?Редно е,щом  е имало сделка с некачествена стока да ти направят намаление.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 190

Нали напоследък бяха изловили 1.7 млн фалшиви обувки в Италия.

 Shocked
Стига де! Скоро ще ходя натам и мислех тъкмо някакви обувки да си купя, с идеята че ще са по-качествени от боклуците в БГ, ама явно и там ще трябва да си отварям очите на 4. Можеш ли да кажеш нещо повече за тия обувки-марки и т.н. (сори че е малко оф-топик)

Ето линк към това, което излезе в медиите:

http://www.dnes.bg/article.php?id=58102

# 20
  • София
  • Мнения: 708
Мерси!   bouquet

# 21
  • Мнения: 169
Такане съм се смяла от отдавна с тези обувки за умрели  Mr. Green чак малките събудих Mr. GreenИзвинете ме ,човещинка Blush

Общи условия

Активация на акаунт