Мис България

  • 3 648
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 502
А за какво точно е предаването, че аз изобщо не поглеждам БНТ?
  Поставят различни хора в необичайна за тях среда и обстановка,и снимат техните реакции. Миската гостуваше на едно селско семейство. За пръв път в живота си видя овци на живо,и каза: "Ааа,ето ги козите!". Много забавно,не знам доколко се намесват в реакциите и сценаристите или снимат без корекции,защото много естествено звучеше всичко.

# 16
  • София
  • Мнения: 15 460
Изгледах го цялото,понеже си мислех, че накрая ще се научи да прави всичко, но тя пък си тръгна. Но и аз бих си тръгнала, ако ми бяха поднесли да ям току що заклана кокошка. Не обичам домашни, много ми миришат, чак на мен ми се догади. И аз съвсем случайно попаднах на предаването, като тръгвам да обикалям каналите, все от канал 1 започвам.Да добавя - новия им знак не ми харесва, предишния беше по хубав, този ми прилича на някава руска телевизия.

# 17
  • Мнения: 274
Изгледах го цялото,понеже си мислех, че накрая ще се научи да прави всичко, но тя пък си тръгна. Но и аз бих си тръгнала, ако ми бяха поднесли да ям току що заклана кокошка. Не обичам домашни, много ми миришат, чак на мен ми се догади. И аз съвсем случайно попаднах на предаването, като тръгвам да обикалям каналите, все от канал 1 започвам.Да добавя - новия им знак не ми харесва, предишния беше по хубав, този ми прилича на някава руска телевизия.

На кво миришат? На пилешко ли?

# 18
  • Мнения: 3 423
Пет години след Simple Life нашите хубавици
явно е време да ни покажат, че ако не по-умни,
то са по-красиви от Парис Хилтън и Никол Ричи.
Според мене изобщо няма нищо лошо в това.

# 19
  • София
  • Мнения: 221
тази  мацка  не беше ли от Козлудуй , един  център на Бг  културата Grinning Wink, а се  гнуси от селския  живот,  сякаш  в онова село/ град  не е  виждала кози  хайде  холан..

# 20
  • Мнения: 3 423
тази  мацка  не беше ли от Козлудуй , един  център на Бг  културата Grinning Wink, а се  гнуси от селския  живот,  сякаш  в онова село/ град  не е  виждала кози  хайде  холан..

Извинявай, ама и розите, и оръжията
имат по-различна миризма от козята.

# 21
  • Мнения: 212
Изгледах го цялото,понеже си мислех, че накрая ще се научи да прави всичко, но тя пък си тръгна. Но и аз бих си тръгнала, ако ми бяха поднесли да ям току що заклана кокошка. Не обичам домашни, много ми миришат, чак на мен ми се догади. И аз съвсем случайно попаднах на предаването, като тръгвам да обикалям каналите, все от канал 1 започвам.Да добавя - новия им знак не ми харесва, предишния беше по хубав, този ми прилича на някава руска телевизия.

На кво миришат? На пилешко ли?

 Laughing Явно някои хора предпочитат да ядат бройлери с мирис на антибиотици и хормони

# 22
  • Мнения: 12 662
тази  мацка  не беше ли от Козлудуй , един  център на Бг  културата Grinning Wink, а се  гнуси от селския  живот,  сякаш  в онова село/ град  не е  виждала кози  хайде  холан..

Извинявай, ама и розите, и оръжията
имат по-различна миризма от козята.

Дали не бъркаш Козлодуй с Казанлък. Щото в Козлодуй мирише главно на атомна енергия. Може и козите да изглеждат по-различно.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 040
тази  мацка  не беше ли от Козлудуй , един  център на Бг  културата Grinning Wink, а се  гнуси от селския  живот,  сякаш  в онова село/ град  не е  виждала кози  хайде  холан..

Извинявай, ама и розите, и оръжията
имат по-различна миризма от козята.

Дали не бъркаш Козлодуй с Казанлък. Щото в Козлодуй мирише главно на атомна енергия. Може и козите да изглеждат по-различно.

 Joy Joy И козите са с 3 очи и 6 рога. Предполагам,че миризмата че е същата, обаче.  Joy

# 24
  • Мнения: 4 892
Двама похотливи дедовци бяха наобиколили момичето, а една леличка даваше определения за това  що е жена. Тя непременно трябвало да може да дои поне коза, ако не всичко живо, иначе не била жена. На мен до сега само тъпизмите "щом не си раждала значи не си жена и щом не си бил в казарма не си мъж" ми бЕха известни, ама явно и доенето си е важно. Айде бегай бе!
Да, хората са различни за щастие и момичето го каза, не чух обаче същото разбиране и от останалите участници в поредното шоу.
Ами и  аз живея на село, в Драгалевци, и ние на времето сме имали и овце, и прасета, и кокошки, с голи ръце мога и в торта да бръкна, и на кокошка в задника мога да бръкна, но домашно месо не ям, неже ли току що заклано, ни мляко, ни никакви подобни - миришат ми и толкоз!!!!! Повръща ми се. Агне и от магазин не ям.

Девойката все пак можеше да си спести репликата селяния.
Опита момичето, не е за нея. Както и леля Цецка ли беше, каза, че подиумите не са за нея.  

# 25
  • Мнения: X
За коя миска става въпрос ? Изобщо не ме учудва,че не е искала да заколи ко'шката, аз съм същата работа и без да съм  миска- от пилета ме е страх, а месето им ям само ако е обезкостено, щото ми вони ужасно. Laughing
Оня ден докато се разхождахме уж в рамките на "града" гледам стадо изгладянли овце. За беля един приятел им хвърли някви гнили ябълки и те дълго ни преследваха с тъповато-хищен поглед.ЧувствУвах се някак обезпокоена.Честно казано малко странни ми бяха, не бих си взела таквоз чудо за домашен любимец.

Последна редакция: чт, 09 окт 2008, 11:44 от Анонимен

# 26
  • Мнения: 4 892
За миската Юлия Юревич. За сефте го видях момичето. Абстрахирам се, че е миска, можеше и друго момиче, живяло предимно в градски условия да е на нейно място.

# 27
  • Мнения: 576
Ето я ...

# 28
  • София
  • Мнения: 708
И аз го гледах тояа предаване. Честно казано "селяния" видях само в нейното държание.
Определено си личеше и че леля Цецка не я харесва, но Юлия, като една "миска" можеше да покаже и по-възпитано поведение.

# 29
  • Мнения: X
Отделно пък мисля,че е много тъпо да се смята, че една истинска жена трябва да е селянка. Ако една жена, която е живяла откак се е родила на село я бумнеш в големия град също ще изглежда смешно, уплашено и нелепо в дадени моменти.

Общи условия

Активация на акаунт