Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора

Мили мами, днес купих обувки за прохождане, но незнам дали не е рано.
Дъщеря ми е на 9 месеца и половина.
Моля кажете от кога е хубаво да се слагат тези обувки.

Педварително балгодаря.

Става вупрос за обувките с цип и твърдо на петичката.
Цитирай

ВАРНА

И аз купих същите преди 3 дни, сина ми е на 8 и половина. Но ми се струва, че не са му удобни или още не е свикнал с тях, босичък си върви по-лесно.
Цитирай

София

Тези обувки не са подходящи за прохождане.Вземете си обувки,които са твърди и високи и придържат глезена
Цитирай

Тези обувки не са подходящи за прохождане.Вземете си обувки,които са твърди и високи и придържат глезена
Древнокитайски мъчения Stop Колкото по естествена и мека е обувката, толково по-добре. Ако имаш терлички ще му е най-удобно.
Цитирай

Пловдив

Моето дете вкъщи прави крачки с нещо като терлички от естествен велур. Много са удобни, топлят крачето, пък са мекички. Ортопедът ни препоръча да прохожда боса. Но като сме навън се чудя какво да и обувам. Все пак си иска да се поразкърши навън Smile
Кои буйки са трудни за събуване  Rolling Eyes
Цитирай

Стара Загора

Когато прохождаха моите деца им купих обувки,които добре придържат глезена
Цитирай

Мили мами, днес купих обувки за прохождане, но незнам дали не е рано.
Дъщеря ми е на 9 месеца и половина.

Ние на вашата възраст проходихме.Щом детето се опитва да прави крачки-не,не е рано.

Става вупрос за обувките с цип и твърдо на петичката.
Точно с такива обувки проходихме и ние.Държат здраво глезена и са меки и удобни.Не може само да ги разкопчава,което е мн добре.
Цитирай

гр. Варна

Ние проходихме с буйките на Колев и колев, само че по препоръка на ортипед разших сводчетата на стелката.
Цитирай

София

Според доста ортопеди не е добре да се ползват специални обувки за прохождане, ако детето няма проблем. Най - добре е бебчо да проходи бос, а зимата с терлички.

Възможно е от "специалните" обувки дори да получи "плоско стъпало".
Цитирай

Не е рано, големият ми син проходи на 9 месеца с такива обувчици.
« Последна редакция: нд, 12 окт 2008, 08:52 от Цветава »
Цитирай

София-Ливан

малката проходи на 8м, понеже беше дребна и никакви буйки за прохождане не и ставаха тя си ходеше с тези които са за не ходещи деца, меките без твърда подметка и пета, с тях и беше най удобно, после като и обувах обувки доста се спъваше, затова мисля че детето трябва да прохожда с възможно най-удобните за него обувки а не тези които са твърди и то няма свобода на движението
Цитирай

София; Дружбето

Според доста ортопеди не е добре да се ползват специални обувки за прохождане, ако детето няма проблем. Най - добре е бебчо да проходи бос, а зимата с терлички.

Възможно е от "специалните" обувки дори да получи "плоско стъпало".
Peace Peace Дъщеря ми проходи по чорапки в къщи.
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

Нии взехме от тези буйки за прохождане на Колев и Колев,много удобни ми се струват Rolling Eyes
Цитирай

BG

Голямата ми дъщеря проходи с такива,и сега смятам тези дни пак такива да купя за малката.
Цитирай

Tам през Атлантическия океан

Нии взехме от тези буйки за прохождане на Колев и Колев,много удобни ми се струват Rolling Eyes
Peace

иначе вкъщи моя малчуган като прохаджаше беше винаги бос т.е. по чорапче  Peace
т.е. обувки за прожаждане само за навън  Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора