Стара Загора 57 - Няма пари и за на петела гащи дори...

  • 30 219
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
не виждам проблем да им се обясняват основни понятия за различните религии, но съм против да се водят занятия от религиозно лице, независимо от това акво изповядва.

Аз не виждам проблем и за бъдещия им сексуален живот да им говорят, отношенията межу мъжа и жената, влеченията към другия (или същия) пол и т.н. Даже тези теми ми се струват много по-полезни и интересни, имайки предвид, че в 3-та и 4-та група тези въпроси ги тресат здраво.
Ама основните понятия за религиите някак безсмислено ми стоят... Най-малкото, ако детето трябва да знае нещо за религиите, вярата, БОГ или дори само за традициите и обичаите, аз и баща му сме хората, които ще се заемат с просвещаването му.

Да, Пасинет, за допълнителни занимания по желание става дума. Вас не са ли ви питали дали проявявате интерес? Мен и за Тони и за Алекс по отделно ме питаха. Заедно с върпоса "Ще ходи ли на латино-танци?" добавиха и "Ще посещава ли религия?"
В градината на Кипарис от месец някъде вече им преподават. На колежката детето ходи там.

# 61
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
е, то тогава и за секса и за танците вие сте хората ....

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
Абе питам тази вечер мъже ще има ли. Щото сержът каза, че ако ще бил само той будала нямало да идва Mr. Green

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
е, то тогава и за секса и за танците вие сте хората ....
Така би трябвало да е... нямаше те обаче онзи ден като разказвах как сина ми зададе въпроса "Какво е секс?" и как сам си отговори  Shocked
Аз само успях да добавя "Не е само това, миличък..." Joy

Херко, Митя няма да може, защото някой трябва да се занимава с децата. Майка ми още е в недобро състояние след операцията и не искам да я оставям сама с тях.

# 64
  • Мнения: 9 487
Хера, мойто мъж ще гледа наследника, така че ще съм сама и аз.

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Бирхалето днес е от 12:30. За интересуващите се  Grinning

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
С две деца съм, но ще мина за малко. Ще ни дойде баба на гости дове4ера, така че ще съм с половинката.

Последна редакция: пт, 17 окт 2008, 11:50 от tanya_p

# 67
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Стара Загора на втора страница.как може размърдаите се Grinning Grinning

# 68
  • Мнения: 855
Приветки  Hug
Четох за разни пътни произшествия  Rolling Eyes Оглеждайте се за сребрист пасат-комби с неориентиран шофьор, даващ мигачи наляво и завиващ надясно  Mr. Green аз съм  Mr. Green От една седмица карам Сисо на ясла и го взимам, едната ми кора отдолу почти опира земята, уж не съм минавала през бордюри  Thinking Ама тъй ще е  Whistling
Тази вечер сигурно ли е че ще излизате? Ще карам Сисон на Железник. И нямам планове за довечера....Миналата събота си взех дажбата  Embarassed Пак се прибрах в 5ч, ама Жоро незнайно защо си е помислил, че било 3ч  Mr. Green  Но въпреки това ще пропусна, че и кучетата ме знаят вече  Embarassed Херка, Сержи ще идва ли? Да предлагам ли на Жоро да дойде или да го оставям да почива  Laughing То и аз не съм на 100% сигурна де, но да попитам, че вече наистина ви забравих всички  Rolling Eyes А и има ли свободни места все още?

# 69
  • Мнения: 619
Ив,отговори ми на въпроса зададен по скайпааааааа.

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
Иве сержът се отказа...много жени щяло да има Mr. Green явно има страх човека вече Twisted Evil
Припомням...20ч. ДеЖавю

# 71
  • Мнения: 619
Аз няма да дойда, предполагам не сте ме и очаквали,но все пак да кажа...

# 72
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Напротив, очаквахме те. Сега ще трябва да ти измислим подходящо наказание  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 855
И аз няма да дойда, оставаме в майкини....приготвила вечеря  Rolling Eyes
Ив, не виждам въпроса  ooooh! И не мога да те открия на скайпа, имам 1 милион абоната в списъка, не знам вече кой кой е  ooooh! Трябва да направя чистка  Thinking

# 74
  • Мнения: 619
Напротив, очаквахме те. Сега ще трябва да ти измислим подходящо наказание  Mr. Green
Стоически ще понеса всичко....
Ив,питах искаш ли нещо от Ейвън понеже в понеделник пускам поръчка.

Общи условия

Активация на акаунт