Тръпне БУРГАСката душа сред пъстрота от есенни листа - 65

  • 17 358
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 675
Привет и от мен в новата темичка! Peace

Бързо оздравяване на болните. Hug

# 16
  • Мнения: 2 660
Хоп и аз на първа страница   261uu

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 130
Примъъък и аз тук![smilie=smile3535.gif] smile3535 smile3535
iveto - благодаря за темичката! smile3525
Молба за помощ! Приличен педиатър в центъра, да се намира, че вече трябва да се ориентирам по каса! Моля да споделите мнения,че като се замисля, ми то не остана! Ако всичко е ОК на 10.11. заминавам за София и ще остана докато се роди бебока (дано нещата се подредят и да сме живи и здрави - а другото се нарежда)!

# 18
  • България
  • Мнения: 3 621
 Peace

# 19
  • Мнения: 18
за педиатър препоръчвам д-р галина бъчварова,леко раждане на dee dee 76 и едно живо здраво бебче,aally ние сме  родени 11.02.2008,но сме в лазур,което мисля че не е проблем да запознаем бебоците

# 20
# 21
  • Мнения: 1 298
записвам се на 2-ра страничка  Rolling Eyes
По-късно ще чета..

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 326
Хоп и аз в темичката newsm44

# 23
  • Мнения: 1 280

Видя ли кой е първи в темата а?  Laughing
 

        Ти цял ден ли дебна душицо да си първа  newsm78  Joy 

        Мързи ме да работя  Tired пък ми се налага.
        Майка ми счупи аквариума с рибките, попадали ли сте в ад от писъци.  ooooh! Дребния пищи за аквариума, майка ми се тръшка за мокета /който междудругото ще махам след една седмица/ а аз стоя и ги гледам и се чудя да се смея ли да плача ли. Накрая решиха, че АЗ съм виновна защото съм оставила там аквариума /стои там от 3 месеца/ и си легнаха спокойни  Mr. Green пък аз останах да си изкупвам вината чистейки стъкла  Rolling Eyes
       Айде прострях чаршафа, отивам да се трудя  Joy

# 24
  • Мнения: 27
Иве, предлагам размяна... така ми се занимава с нещо... никога не съм се застоявала толкова време без да имам някаква работа...
 Хайде мамчета, обличайте децата и навън Simple Smile

# 25
  • Мнения: 275
Дано и аз скоро да мога да се присъединя към Лазурските мами. Само не знам зимата в комплекса къде могат да се извеждат бебоци. То почти няма хубави заведения и да не са задимени.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 5 641

Видя ли кой е първи в темата а?  Laughing
 

        Ти цял ден ли дебна душицо да си първа  newsm78  Joy 

        Мързи ме да работя  Tired пък ми се налага.
        Майка ми счупи аквариума с рибките, попадали ли сте в ад от писъци.  ooooh! Дребния пищи за аквариума, майка ми се тръшка за мокета /който междудругото ще махам след една седмица/ а аз стоя и ги гледам и се чудя да се смея ли да плача ли. Накрая решиха, че АЗ съм виновна защото съм оставила там аквариума /стои там от 3 месеца/ и си легнаха спокойни  Mr. Green пък аз останах да си изкупвам вината чистейки стъкла  Rolling Eyes
       Айде прострях чаршафа, отивам да се трудя  Joy
Иве искаш ли нов аквариум?
Ние искаме да подарим нашия. Около 100л. е има няколко въз големи рибока. Оборудван е и си върви със специално направена за него масичка.   bouquet
Налага се да го махнем. Не се грижим за рибките качествено. Нямаме време. Забравяме ги. А имаме сомове на по 5 години.

Последна редакция: чт, 16 окт 2008, 11:10 от Sesana

# 27
  • Мнения: 2 660
На някой ходи ли му се на разходка в центъра?

# 28
  • Мнения: 1 280
       
Иве искаш ли нов аквариум?
Ние искаме да подарим нашия. Около 100л. е има няколко въз големи рибока.

 Shocked Цъ благодаря много, но аз за тези 3 рибченца с мини аквариумче сферичка едва смогвам да се грижа  Embarassed Честно с удоволствие, но просто не умея и нямам време и възможност да се грижа  Hug
         

# 29
  • Мнения: 644
Момичета искам да ви попитам вие с какво завивате вашите дечица?
Колко са облечени като лягат да спят? И отоплявате ли стаята където спят?
Изобщо на колко градуса спят долу-горе!


Аз се чудя вече с това променливо време с какво и как да го завивам? Винаги е изпотен моя син! Ако не е изпотен е със студени рамена и се побърквам вече... То ако не бяха болестите дето се влачехме хич няма и да мисля ама... вече се...   Crazy

Рени честито ти нов - "лапа-топа", както казва Ангел! Направо благородно ти завиждам, както и на Джи! Аз в къщи съм "третата дупка на кавала"- не че имам време, ама ако случайно реша да седна на компа, то никой не трябва да има претенции към него!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт