Отчет на набор 2003 - 34

  • 17 745
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 7 201
...Той познава вкуса само на Панадола и Хустагил сироп. До края на седмицата се гледаме в дом. обстановка и от понеделник - градина!
Леле,чак ви завидях,ама благородно. Peace Затова че не познава вкуса на лекарствата...
Бързо оздравяване на юнака! Praynig

# 17
  • Мнения: 97
Запис и от мен !
След дългото ми отсъствие най после и аз да се запиша!!!
Преместихме се в Добрич, нова ДГ, нови деца абе лудница smile3511, но пък много съм щастлива тук newsm44.
И да ви питам какво мислите за противо-грипната ваксина?
Бързо оздравяване на всички Peace

# 18
ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН   bouquet . МАКАRENA  честно да ти кажа на мен лично Добрич много ми харесва като град и най - важното е че ти се чувстваш добре там . За противо-грипната ваксина лично аз съм чувала положителни и отрицателни мнения  и затова може би всяка година се колебая. 

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Здравейте всички Hug
Честита нова темичка

# 20
  • Мнения: 1 142
Привет на всички.
Едно голямо благодаря на Бети за новата темичка. newsm51

# 21
  • Мнения: 7 201
И да ви питам какво мислите за противо-грипната ваксина?
Сложихме веднъж на Дани,но повече не бих сложила.Доста противопоказания има и не бих рискувала. Naughty А и както казва една моя позната:"Ще го ваксинираш с/у 50 щама-той ще ти лепне 51-я..." Mr. Green

# 22
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Здравейте, набори!  Simple Smile

От сто години не съм писала в темата... Малко съм в отпуска и имам време  Crazy

Нашата група се готви за есенно тържество, карат ни да носим туй-онуй - нали знаете как е покрай разни подобни мероприятия.

Вчера майсторих апликация от есенни листа, ето какво се получи: http://media.snimka.bg/1054/008364187.jpg

Вики днес го занесе за изложбата. Ако утре се разходим из морската градина и съберем интересни листа, може още нещо да направим.

Ще тряба и нещо да изпека за почерпка - да бъдело пак свързано с темата "есен" - нещо от ябълки или тиква...

Тази година Вики пожела да ходи на английски. След всяко занятие демонстрира научените думи, доволна е, съответно и аз.  Crazy

Раздадоха бурканчета за чревни изследвания, не знам какво са се присетили или е обичайно за началото на всяка учебна година?

Занесохме и лична здравно-профилактична карта, според допотопния кантар в кабинета на педи тежи към 17,5 кг, ръст 102 см.  Laughing

Готвим се усилено към РД.  Мечтая да минава по-бързо, че съм в стрес вече, Crazy от лятото го мисли 5-ия си рожден ден, направо ще полудея вече.

Това са новините от мен.  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 3 421
Здравейте!
Бързо оздравяване на болните!

Аз толкова много кашлях, особено през нощта, направо не сме мигнали и двамата с мъжът ми. Ама днес съм на работа, няма как.

Малкият ходи на екскурзията на Витоша - много му беше харесало, играли, тичали, ходили в някакъв музей(ама имало само една мечка, но поне била огромна Laughing) изял си всичко и това дето им давали и това дето аз го сложих в раничката.
Обаче още кашля - вече трета седмица, изпи 3 шишета сироп, противоалергични и имуностимуланти и не, и не.
Иначе е свежар, видът му е много добър, весел е, ама пустата кашлица.
Сега съм решила да го пратя малко на оздравителен лагер - при баба му Grinning. Отиде ли там веднага спира да кашля и се оправя за нула време.

# 24
  • Мнения: 1 142
Браво,Киса,много хубаво пиле си направила от листа.Прилича ми на паун.Вие много екстри имате в градината.Ние само листа занесохме,може би децата там нещо ще правят.Марти го записах на футбол,защото дупка ми проби.Много е доволен и с голямо желание ходи.Малко се притеснявам,че много се поти,ама как да му убия мерака.

# 25
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Аз ще слагам противогрипна на Алекс. Предната година му сложих и изкара зимата само с хреми.

Бързо оздравяване на адаша!  Praynig

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Браво,Киса,много хубаво пиле си направила от листа.Прилича ми на паун.Вие много екстри имате в градината.Ние само листа занесохме,може би децата там нещо ще правят

Мерси за комплимента.  Crazy преди да го направя изрових интернета.   LaughingДобре че има много подходящи руски сайтове.

Май и нещо от семена са правили, ама от Вики трудно мога да разбера нещо - партизанка!  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 687
Ние правихме таралеж от листа в нас. Стана страхотен. Има и много немски сайтове с правене на различни неща. Тук всеки след обяд правим нещо с Вики. Имам снимки на таралежа но не знам как да ги кача. В предната тема съм сложила един сайт. В тези моливковци понякога не мога да разбера какво трябва да се направи  newsm78  #Crazy Имам едно питане децата ви в отделни стаи ли спят или при вас. Чудя се какво да направя да я деля ли или само да преместя леглото  newsm78

# 28
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Имам едно питане децата ви в отделни стаи ли спят или при вас. Чудя се какво да направя да я деля ли или само да преместя леглото  newsm78

Спи в отделна стая. Но тази седмица ме подлуди - всяка нощ по едно и също време (ок. 3 ч) ме събужда, да съм я вземела при нас. Обикновено успявам да я залъжа, като й кажа, че няма място за 3-ма на леглото, ще се бутаме, ще се изпотим - тя заспиваше пак.

Днес обаче я взех при нас и то  пак в 3 ч.  ooooh!(страхувала се от мишки  Laughing)

# 29
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Алекс от две години спи в отделна стая, но това не му пречи да ни посещава от време на време  Grinning И при нас към 3-4 часа.

Общи условия

Активация на акаунт