Минута след минута, час след час с Дюкан топя тонове мас - 129

  • 42 165
  • 1 000
  •   1
Отговори
# 990
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
знаете ли... поусмихнате ми вечерта... имах много... ъм... тъжен... ден!

# 991
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Полигавете се още малко, че да почнем другата тема начисто и насериозно, че днес много нови попълнения има и да не им се сторим разюздани месоядни дартанянки   Flutter
Лейди фрост Heart Eyes

# 992
  • Мнения: 451
До "deata" - Wink

До "Midnight Blue" - Ще видя утре какъв ще си купя..

До "ВСИЧКИ" - Лека ВИ Нощ smile3524

# 993
  • Мнения: 55
Някой питаше за спортуването - пишеше, че не трябва в първа и аз това се опитах да убедя милото, но той не искаше и да чуе (тичал вече от толкова месеца, нямало да се откаже сега).  Rolling Eyes Да, ама на два пъти по средата на трасето така му избягали силите, че още малко и да колабира.  Sad Е, мина във втора (негов си модифициран вариант), започна да пие калций и цинк ... и продължи да тича. Сега се чувства добре, сваля много бързо, но все пак е мъж, дори и да натрупа повече мускули - няма лошо. Та това което исках да кажа е, че в началото активния спорт не е за препоръчване, но който иска може и да пробва.  Rolling Eyes  Най-добре е може би към края на втора и в трета - лично мнение.  Simple Smile

# 994
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Някой питаше за спортуването - пишеше, че не трябва в първа и аз това се опитах да убедя милото, но той не искаше и да чуе (тичал вече от толкова месеца, нямало да се откаже сега).  Rolling Eyes Да, ама на два пъти по средата на трасето така му избягали силите, че още малко и да колабира.  Sad Е, мина във втора (негов си модифициран вариант), започна да пие калций и цинк ... и продължи да тича. Сега се чувства добре, сваля много бързо, но все пак е мъж, дори и да натрупа повече мускули - няма лошо. Та това което исках да кажа е, че в началото активния спорт не е за препоръчване, но който иска може и да пробва.  Rolling Eyes  Най-добре е може би към края на втора и в трета - лично мнение.  Simple Smile

Препоръката в книгата е да не се започва тепърва със спорт. Ако преди да започнеш режима си спортувал редовно няма проблем да продължиш. Но е добре в първа фаза да се пропусне именно защото може да не се чувстваш добре!

# 995
  • Пловдив
  • Мнения: 14 117
И аз да си кажа за новия блог. В началото като почетох се чудех защо, после като прочетох Зеленкото си казах, че явно има нужда. И мнението ми е да не се месят много хора - когато има много хора просто няма да стане. Аз на един човек дадох паролата за таблицата и видяхте какво стана, пък представете си какво би могло да стане ако 10-тина започнат да с правят нещо всеки според вкуса си. Така че съм съгласна - не повече от трима човека. Като Зеленкото е задължително. И за не пропусна да отбележа, че с Точко изглеждат великолепно  Hug

# 996
  • Мнения: 6
Привет на всички  Heart Eyes
Две вечери не мога да прочета написаното, но току щто приключих. Момичета и Туни, пристрастена съм към този форум и все повече започвам да мисля за вас в ежедневието си. Готини сте и аз искрено ви се радвам! Искам да кажа "Честито" на всички, които са си купили нови дрешки с по-малък размер. Представям си какво е усещането. Пожелавам го на всеки.
Добре дошли на новите момичета. Пожелавам късмет в свалянето на килограми.
Обичам ви!!!
 Heart Eyes

# 997
# 998
  • Мнения: 3 066
Здравейте ! От 3 месеца съм на режима и съм -16 кг общо от раждането което беше  преди близо 5 месеца. Много съм радостна 4е вече всички дрехи започнаха да изглеждат по-добре и съм решена да стигна 65 кг до 3-4 месеца и да влезна накрая в трета фаза.Намирам режима за много лесен и приятен и въпреки многото нападки от доброжелатели за моето здраве се чувствам добре и и изпълнена с енергия! и напук на всички дерзайте!  bouquet

# 999
  • Пловдив
  • Мнения: 14 117
Ще дойдеш ли днес на срещата?

# 1 000
  • Пловдив
  • Мнения: 14 117
И пиши в новата тема Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=340626.new#new

Общи условия

Активация на акаунт