Ориенталските танци - един сбъднат сън

  • 51 045
  • 200
  •   1
Отговори
# 195
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
Здравейте момичета, аз също съм голям любител на ориенталските танци...и чак сега успях да се престраша да разтърся...от много време ми се иска и аз да опитам, да отида веднъж, два пъти и така...но ми е адски трудно да се ориентирам в това море от школи и т.н. Може ли да помоля да ми препоръчате школа...с 2 деца съм и ми е адски трудно, но съм решила поне веднъж седмично да опитам да открадна час-два за себе си и тайничко се надявам, че вие ще успеете да ми помогнете, за което предварително ви благодаря   bouquet

Има една дама в темата, дано се включи със съвети, иначе предполагам е най-добре да търсиш място, което да ти е удобно. От време на време се организират семинари, които са чудесно решение. Мисля, че ще има такъв през февруари.

Да, и аз търся нещо събота или неделя, но като гледам избора е много малък Sad но пък човек никога не знае дали това няма да е неговото място Simple Smile

# 196
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Малко побут, че темата тотално е замряла.
Никой ли не танцува през лятото?  Thinking

# 197
  • София
  • Мнения: 1 724
Здравейте,

Не намирам в нета такъв активен курс. Дали някой може да помогне? Май най-известната танцьорка прави курсове в Германия

# 198
# 199
  • Мнения: 17
Здравейте,

Не намирам в нета такъв активен курс. Дали някой може да помогне? Май най-известната танцьорка прави курсове в Германия

http://www.evelinapapazova.com/

# 200
  • София
  • Мнения: 1 724

Здравей, благодаря, това май е само за Пловдив, моят въпрос е за София

Общи условия

Активация на акаунт