10 м. бебе не иска друго освен АМ за вечеря!!

  • 2 561
  • 43
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 796
Скъпи майчета, имате ли подобен опит? Thinking
Доктора препоръчва да вечеря нещо по-солидно към 8 ч., а към 11-12 ч. да пие АМ. Правя опити откакто навърши 10 м., но тя се вбесява (и се бори) от всичко в паница или чиния, ако е за вечеря! ooooh!
Иначе сме доста добре с килограмите и като цяло е ящно дете. Според вас има ли проблем или не? Confused

# 1
  • София
  • Мнения: 15 219
Няма проблем.
Даже е добре, че пие мляко.
Щом г опредпочита-давай АМ.

А тя в колко часа се храни, всъщност-в 8 и след това към 11-12 ли? И дата пъти ли пие АМ?

# 2
  • Мнения: 3 034
доколкото знам от лекаря на детето ми, важно е да пие мляко. твърдата храна няма опасност да я пропусне, но тя не е най-същественото за нея на тази възраст. важно е млякото. а ако я насилваш и се борите, най-много съвсем да намрази цялата процедура  Peace

# 3
  • Мнения: 4 111
Вечерята на сина ми на 10 месеца беше само АМ. Все още вечеря с него, ако е гладен хапва и нещо друго след мялкото.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз до към 1 г. давах само АМ преди заспиване на средният си син.След годинката сам започна да проявява интерес към друг вид храна за вечеря и тогава сам отказа АМ преди лягане.
Води се по детето.Не може определен режим да се вкара в дадени рамки който да важи за всички дечица. Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 796
Няма проблем.
Даже е добре, че пие мляко.
Щом г опредпочита-давай АМ.

А тя в колко часа се храни, всъщност-в 8 и след това към 11-12 ли? И дата пъти ли пие АМ?
Да. И двата пъти пие АМ - по 180-200 мл.

# 6
  • София
  • Мнения: 796
Благодаря ви! Hug Не че иначе бих я насилвала, но щях да търся варианти и хитрости. Wink

# 7
  • Мнения: 9 973
ние също вечер сме на мляко
супа хапва 2-3 лъжици с хиляда уговорки

# 8
  • Мнения: 22 430
Дъщеря ми е на 1г и 2месеца и пие само АМ за вечеря. Не виждам нищо притеснително.

# 9
  • Мнения: 4 433
Щом иска АМ,няма проблеми Peace

# 10
  • Мнения: 4 335
И аз мисля,че щом това иска и му стига не е проблем Peace

# 11
  • Мнения: 31 174
Досега пие АМ вечер преди лягане. понякога хапва към 19 часа нещо малко, но по-често не. Дано пие мляко по-дълго време. каквото и да е. Държим висок хемеглобин само от АМ вечер. Иначе е злояда. Добре, че съществува млякото.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
На 10м и нашия пиеше само АМ вечер.Напълно нормално е,даже е хубаво.От около месец му давам супа около2 часа преди АМ.Ние заспиваме доста рано/20ч/,та ми беше трудно да нагодя режима с тая вечеря,но се справих.Обаче откакто яде супа,естествено количеството АМ значително намаля-от 240мл на 150-180мл преди сън.И няма как иначе,при положение,че супата я яде към 18:30. Crazy

# 13
  • Мнения: 1 217
Детето ми чак сега почнах да му предлагам вечеря към 21.00 и после кисело мляко.
До сега /1.8 год/ пиеше само АМ за вечеря.
Даже мисля,че рано му махам АМ за вечеря.

# 14
  • Мнения: 4 447
Няма проблем.
Даже е добре, че пие мляко.
Щом г опредпочита-давай АМ.

А тя в колко часа се храни, всъщност-в 8 и след това към 11-12 ли? И дата пъти ли пие АМ?

Споделям мнението!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт