"It's all the same fucking day, man”

  • 2 222
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 840
Питай, КЛОНКА, може и да ти отговори  Grinning
Тцъ.
Аз сега си говоря с Яйчник Crossing Arms

Редактирам. Вече не си говорим. Затриха диалога, преди да произведе яйцеклетка.


Последна редакция: ср, 22 окт 2008, 16:27 от КЛОНКА

# 31
  • Мнения: 502
   Всеки ден започва и завършва в главицата ми. От мен зависи сутрин като стана дали ще се усмихна,или ще съм кисела. Дали ще изгоня мъжа ми бързо на работа,или ще му намекна,че може малко да позакъснее. И затова дните ми не си приличат,напротив,менят се винаги според настроението ми.

# 32
  • Мнения: 936
Твърдо не! Както си го направиш!

# 33
  • Мнения: 24
Прекалявате!...Не съм си поддържал темите, сега не съм ги и четял, творял съм бил само....Следващия път като пусна тема "Есента ми е любимия сезон" сигурно ще кажете, че съм пуснал хайку

# 34
  • Мнения: 3 405
Следващия път като пусна тема "Есента ми е любимия сезон"

Взе ми го от клавиатурата. Колебаех се дали да пусна тема за есента като любим сезон или тема за дините под мишниците. Второто надделя Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 2 840
Следващия път като пусна тема "Есента ми е любимия сезон"

Взе ми го от клавиатурата. Колебаех се дали да пусна тема за есента като любим сезон или тема за дините под мишниците. Второто надделя Simple Smile
Ако позиционираш дините ДО мишниците, прогнозирам дълбок интерес към темата.

# 36
  • Мнения: 3 405
Сел е по-описателен и художествено настроен към природата Simple Smile На него ще му отива повече такава тема.

# 37
  • Мнения: 24
А ако ги позиционираш до коленете, аз се оттеглям от темата!

# 38
  • Мнения: 3 405
Боже, опази!  Laughing

спирам да спамя

# 39
  • София
  • Мнения: 2 840
А ако ги позиционираш до коленете, аз се оттеглям от темата!
Аз ще бъда активна и ще те държа в течение насилствено. На лични.

# 40
  • Мнения: 274
Има дни в които харесвам между дините да има пъп. Кво пък...

# 41
  • Мнения: 17 546
Точно днес ме хвана някак си несъгласна, че деня е един и същи всеки ден. Все пак утре няма да имам пак рожден ден Laughing Така че, перифразирам, не всеки ден е рожден ден!
Не ми е едно и също, не че ми е ултра разнообразно или някакво различно до неузнаваемост, но си обичам дните и си ги харесвам. Има добри, има лоши. Иначе, ако са ми твърде еднакви, ще ми стане наистина скучно. Не мога да променя много неща в живота си, но пък и не е лош понастоящем, та да се напъвам да го променям.

# 42
  • Мнения: 1 080

Yes! И при мен е  баш по същия начин....понякога бих искала да е дЪ сейм мЪ немЪ!

# 43
  • Мнения: 194
Не ми се повтарят дните, ама темите от време на време, да Thinking

# 44
  • Мнения: 184
Всъщност нещо задължително лошо ли е, дните ти да си приличат? Ако серията започне в някакъв щастлив момент..

Общи условия

Активация на акаунт