Какво означава..?

  • 10 552
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 554
Не знам темата за тук ли е, но да попитам. Някой чувал ли е или може би му се е случвало да намери захар пред входната си врата? Днес като се прибирахме видях разсипана захар пред вратата и излязох да я измета, но като си надигнах изтривалката намерих още сипана на купчинка Shocked Не вярвам в подобни глупости за магии и т.н., но ми стана интересно какво означава и с каква цел е направено. Аз го приех на майтап и сложих под изтривалката бележка - "Благодаря за захарта, но си имаме. Следващият път ни сипете малко сол, ако не Ви затруднявам"  Joy Ако някой знае нещо за захарчицата, моля да го сподели Grinning

# 1
  • Мнения: 4 752
Нямам идея. Обаче усещам в каква посока се опитват да клонят мислите ти. Не го допускай...
Приеми, че на прибиране торбата с покупки на съседа се е порнала точно пред вас и захарта се е разпиляла. Нямал/ е метла и се е опитавл да скрие част от половината поразия, сритвайки с крак разсипаното под изтривалката ви Mr. Green.
 А иначе, дано ви е сладък семейния живот Laughing

# 2
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
И аз съм на същото мнение като Касиди.Не мисли глупости и не забравяй да наглеждаш бележката  Mr. Green

# 3
  • Сливен
  • Мнения: 894
И аз съм на същото мнение като Касиди.....
Peace Peace
[/color]

# 4
# 5
  • Мнения: 7 716
Чувала съм, че крадци така проверяват дали има някой в жилището.

# 6
  • Мнения: 5 710
До колкото знам, захарта е с положително.. значение. Чвала съм, че Ванга е карала клиентите си да спят в/у захар.
Обаче имам една съседка, която не оставя захарче, като пие кафе. Ако има 2 и използва 1, не оставя второто. Взима си го.
С някаква анти-уруки цел. Мога да я питам, ако искаш.

Моето обяснение е, че  някой иска да привлече блоковите хлебарки в посока твоята врата  Laughing 

# 7
  • София
  • Мнения: 16 095
Крадците го правят с бисквита - като я настъпиш се рони. От захарта няма как да разберат, че влизаш често в апарт.
Захарта е за бяла, добра магия - едва ли съседи са се загрижили за вас. Може би някой от домашните?
Или са разпилели покупките и после са измели отгоре-отгоре без да вдигат изтривалката,  или наистина отпращат хлебарките към вас.

# 8
  • Мнения: 46 552
Може и да е закачка на хлапета от входа Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 229
Може и да е закачка на хлапета от входа Simple Smile

Или това, или предположението на Касиди - не стига, че си е разпилял захарта човечецът, ми и да се занимава да я чисти?! Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 399
 Ако мислиш, че е магия, махни бележката, че със сол е лош вариант.

# 11
  • София
  • Мнения: 639
Чувала съм, че крадци така проверяват дали има някой в жилището.

и аз съм чувала подобно твърдение  Peace

# 12
  • Мнения: 61
дано да е на хубаво.

# 13
  • Мнения: 1 942
Не съм специалистка по магиите, но поради "служебни цели" съм ровила да изнамирам какви магии и с какво се правят и "вещерското ми" заключение е: със захар лоша магия не се прави /или е някоя много тайна магия дето я няма в интернет и книгите дето рових докато подготвях материала/. Имаше май нещо за любов, ама тогава и кръв май трябваше да се капне в захарта.   af af  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 14
  • Мнения: 554
Е чак и кръв нямаше Simple Smile Не вярвам в такива неща и ми е все тая кой го е направил, но със сигурност не е изсипана случайно. Просто ми беше интересно с каква цел може да е направено, но за любов... сигурно имам някой таен обожател, който иска да привлече вниманието ми Joy Благодаря  на всички за отговорите, ако има нещо ново под изтривалката ще пиша  Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт