Породената глутница ще вкарат мама и тате в лудница - 22

  • 10 844
  • 298
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 832
Благодаря ви, момичета за топлото посрещане  bouquet.
Да ви кажа, аз знаех, че има такава тема за породените деца, но не се включвах, че напоследък нямам много свободно време, обаче като видях заглавието просто не се стърпях и реших да се запиша Mr. Green. Идеално подхожда на моя случай  hahaha. И аз много често се побърквам с мойте хлапета, особено с баткото, но стискам зъби и се моля по - бързо да отмине този период.
На всички болни дечица пожелавам бързо да оздравеят Praynig.


# 31
  • Мнения: 1 461
Били този поздрав го приемам лично към мен нали на испански направо ме хвърли в размисли и страсти   Mr. GreenMr. Green благодаря   bouquet
Марти целувки на децата
аз снощи издълбах една ряпа и я напълних с пудра захар и пихме сока  Peace купих си и клеева тинктура и давам на Мая за имунната система и капя в носа й за сополките дано помогне ,но как точно се правят тези неща видях в форума чсът на мама  Peace

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 10:24 от kar4ita

# 32
  • Мнения: 5 391
Марти, добре дошла!  bouquet
Гледам, че май и твоите деца са с 1,8г разлика Grinning
Вървим по вашият път Wink

# 33
  • Мнения: 535
Здравейте!
Добре дошла на Марти!   bouquet
Карчита, дано овладеете положението  Hug.
Мама Галя и аз не знам от къде я лепна тая пневмония. Всичко започна от растящи горни кътници, сополи, болка в едното ухо. Уж кашляше от сополите и му бяха чисти гърдите. След три дни отидох по своя воля при доки, за да ни смени сиропа, защото нощно време се съдираше от кашляни и установи, че е с пневмония. Тва ви викам, за два дни се разви, без симптоми  newsm78. Радвам се, че твоето психично състояние се подобрява. Само така  Hug.
Хриси, дано и при теб да има ефект и да не се налага повече да пиеш хапчета  Peace.
Ние вървиме бавно към подобрение. Живи и здрави от понеделник започвам работа  Grinning.

# 34
  • Мнения: 8 235
Добро утро, момичета!
Спомняте ли си диафилмчетата от нашето детство? Вчера се сдобих с един прожекционен апарат, който сигурно е на моите години. Взех и две филмчета от библиотеката и решихме да правим понеделнишка киновечер. Виктор се кротна на дивана и успя да изгледа няколко кадъра от филмчето за мечо и зайко. След което загуби интерес и хукна да прожектира сам с виковете: "Ики, праи". Следващите му реплики бяха да пуснем телевизора и да светнем лампите, а той започна с една отвертка да ръчка по апарата  Joy. Затова изоставихме идеята за специалната киновечер. Ще пробваме пак след няколко месеца. Надявам се тогава да му хареса. В библиотеката има купища филмчета. Спомням си, че като малка ги обожавах тези прожекции. Вярно, че тогава нямаше телевизия, ама си мисля, че би трябвало да му допадне. Все пак е нещо специално, което е само за него и мама и тате задължително участват.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 124
Здравейте  Hug,
изпих и последното кафе, измих и каничките и ставам, че са се събудили и се пее "Мила, моя мамо"  Heart Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 6 259
Kaчита, и аз от форума на Часът на мама видях за клеевата тинктура и всички дружно в къщи я пием. Laughing И на Херба медика съм взела за имунната система, дано е много по-лека откъм болести тази зима.

Галя, много се смях на разсъжденията на твоя умник! Joy Сладур.

Много ми е бавен днес нета и спирам засега.

# 37
  • Мнения: 5 391
ЧРД на Ема на деситка!  bouquet

# 38
  • Мнения: 643
Честито и на теб Фили !
Жива и здрава да си и много обичана !

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 09:12 от ina221

# 39
  • Мнения: 1 461
поздравче за всички дечица http://www.vbox7.com/tv/?t=coll&id=304012
чрд на Ема
Фили да си жива и здрава и много много щастлива

# 40
  • Мнения: 535
Честит Рожден Ден на Ема!  newsm59

Честит Рожден Ден на Фил! Бъди жива и здрава и много щастлива с прекрасното ти семейство! newsm67

# 41
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Ехо,
Здравейте!

Честит рожден ден на Фил и на Ема!

Да сте живи, здрави и щастливи!

# 42
  • Мнения: 3 595
Честит Рожден Ден на Ема на деситка!




Честит Рожден Ден Фил!

# 43
  • Мнения: 5 391
Момичетааа, благодаря за страхотните пожелания! Hug
Чувствайте се почерпени!  bouquet

# 44
  • Мнения: 2 722
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ФИЛ



ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ЕМА




Снощи у дома глутницата спретна такъв задружен истеричен хор, че още не мога да слезна на планетата Земя.
Като се освестя ще пиша пак.

Общи условия

Активация на акаунт