Кой е цветът на сезон есен-зима 2008?

  • 2 553
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 336
Лилавото е от миналата есен, макар че не знам защо повечето жени така и не го проносиха - гледах по улиците само с червени ботуши и чанти ..... (те и сега си ги доизносват де)
Сега модерно е сивото - "новото черно"

# 16
  • Мнения: 2 448
Явно ще си ходя не модерна,  Confused нито сивото, лилавото още по малко са ми сред любимите цветове. Лилава дреха нямам нито една, няма и да си купя.

# 17
  • Мнения: 473
Много цветове са модерни. Сивото и черното по-скоро са като основни цветове, които може да се комбинират с циклама, лилаво, турско /някои му казват парижко/ синьо, червено, оранжево, петролено зелено, крещящо /жабешко/ зелено Laughing, тъмно синьо, розово и бежово. Така че май не остана нещо, което да не е модерно.

# 18
  • 1st floor
  • Мнения: 9 105
Явно ще си ходя не модерна,  Confused нито сивото, лилавото още по малко са ми сред любимите цветове. Лилава дреха нямам нито една, няма и да си купя.
същата история и при мен Rolling Eyes...сивото не ми харесва , а с лилаво съм като ... Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 619
Лилавото е от миналата есен, макар че не знам защо повечето жени така и не го проносиха - гледах по улиците само с червени ботуши и чанти ..... (те и сега си ги доизносват де)
Сега модерно е сивото - "новото черно"
Да така е.Аз си взех лилав костюм и се напълних с  карирани неща миналата есен и всеки, които ме види ще каже ,че съм безкрайно демоде Wink.Пък то изпреварих модата Simple Smile както и със сивото  Mr. Green

# 20
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Струва ми се, че тази година на мода са землистите цветове. Кафяво, лилаво, сиво, тъмно бордо, тъмно зелено!

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Лилаво и сиво. Аксесоари - в червено и лилаво.
Това има по витрините и по улиците - масово.
Затова аз пък ги избягвам.  Laughing Не искам да съм като всички.
Сиво никак не ми отива, така че не е проблем. Лилавият цвят ми е любим още от тийн годините, уви. За мой късмет обаче, точно популярния в момента нюанс (виолетка?  newsm78)не ми се нрави. Много харесвам люляковия цвят - ако видя нещо такова, мое е.  Laughing

# 22
  • Мнения: 2 728
Някъде четох,че цвят горчица ще е хита есента и зимата newsm78.Но от разходката по магазините оставам с друго впечатление,навсякъде всичко е лилаво и сиво какво

# 23
  • Мнения: 2
Сиво и лилаво  Peace

# 24
  • Варна
  • Мнения: 535
И аз щях да кажа за цвета горчица, явно ще се появи по-късно. Но аз вече се сдобих с такова пуловерче и пола, на която единия цвят е такъв.

# 25
  • Мнения: 2 728
И аз щях да кажа за цвета горчица, явно ще се появи по-късно. Но аз вече се сдобих с такова пуловерче и пола, на която единия цвят е такъв.
И аз щях да кажа за цвета горчица, явно ще се появи по-късно. Но аз вече се сдобих с такова пуловерче и пола, на която единия цвят е такъв.
Да по късно а може и догодина те нещата при нас са тъка

# 26
  • Варна
  • Мнения: 535
Ами намира се, но много трудно.... Полата и пуловера ми ги донесоха след специална заявка от мен

# 27
  • Мнения: 2 448
Не знам дали това са модерните цветове, но като гледам КМ с какъв цвят нов е, може да се предположи на къде вървят тенденциите.  Laughing

# 28
  • Мнения: 619
Ами намира се, но много трудно.... Полата и пуловера ми ги донесоха след специална заявка от мен
Peace
Да и мен ми е много любим този цвят и го намирам за ... мн по-ик от тези ярки жълти зелени и розови неща дето виждам по магазините.Изобщо кафяво бежовата гама ми е любима Simple Smile

# 29
  • Мнения: 788
Здравейте, аз забелязах доста интересен цвят, който на някои парцалки даже ми хареса, преди това не им бях много фен. Продавачкатами го обясни като цвят "тиква" и ще бъде много модерен тази зима. Не знам дали е така, само споделям Grinning аз така или иначе си купих блузата, защото ми хареса как стои, тип блузон е.

Общи условия

Активация на акаунт