Пак за мустачките

  • 4 754
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 433
Кола-маската не е за препоръчване,тъй акто ако ти е по-чувствителна кожата може да доведе до появата на гадни пъпки.Аз лично няколко пъти си правих лазерна епилация и тъмните косми изобщо нес е появяват.За съжаление лазерният лъч не улавя светлият фоликул на русите косми и не може да им повлияе и единственият вариант за тях остава примерно пинсетата

# 46
Никой ли не е пробвал с пилатор? Аз мойте така ги махам и мисля, че това е най добрия начин.

# 47
  • София
  • Мнения: 5 289
Какъв е пък тоя пилатор? hahaha smile3532Да не ги пилиш?? Joy

# 48
  • София
  • Мнения: 786
Какъв е пък тоя пилатор? hahaha smile3532Да не ги пилиш?? Joy

Офффф и аз се зачудих за този пилатор, ама викам явно нещо ново ще да е  Thinking Wink

# 49
  • Мнения: 1 427
При мен пък се получи друг,пак"мустачков "проблем.След като родих забелязвам,че кожата над устните ми стана по тъмна Sad.Косъмчета няма,но пак е гадно ,защото стои като мустак.Много е изнервящо!Чувала съм за пигментацията при бременни,но това чудо ме нападна след раждането.Някой знае ли какво може да помогне?

# 50
Какъв е пък тоя пилатор? hahaha smile3532Да не ги пилиш?? Joy
Правописна грешка  Embarassed. За ЕПИЛАТОР става вьпрос.

# 51
Съжа;явам,4е се включвам толкова касно,но все пак ще попитам.За да си махнеш космите с ел.игла трябва ли три седмици да не си ги третирал из корен?Или може направо така да си отидеш.А обезкосмяването тряйно ли е?Майка ми преди си ги махаше с ел.игла и повече никога не и поникнаха.НИКОГА!Болезнена ли е процедурата?И каква е цената и?Ще ви бъда искрено благодарна ако ми отговорите.

# 52
  • Мнения: 1 854
.....се появяват лунички[/b]. При мен се случи точно това.- Добре че не ми "омаа" мустака, че представяте ли си каква карикатура щях да съм. Свекърва ми е с бяла кожа и преди почти 20 години си е махала мустака с ел. игла в Медицинска академия, косми няма, но над устната е осеяна с дупчици и лунички (малко като наплюта от мухите).

Като спомена лунички....от 2-3 месеца гледам, че имам лунички, по нагьсто разположени....в областта над горната устна под мустака. Мустака не ми е забележим, косьмчетата са ми светли, но под него нещо с кожата ми е станало и потьмнява, та сьздава впечатление, че сьм с мустак Close. Никога не сьм махала мустак или сьм се опитвала да правя някакви процедури....
Някой да е имал или да има нещо подобно и да знае как се оправя?

# 53
  • Мнения: 5 391
Момичета,мога да махам мустачки на горната устна с конец LaughingЕфектът е траен и неособено безболезнен първият път #CrazyНо се разреждат и никнат по-бавно.Не си предлагам услугите,просто споделям мнение Wink

# 54
  • София
  • Мнения: 4 423
А би ли споделила, как точно става с конец? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт