Кои са "малките" мами?

  • 7 068
  • 95
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 180
chatpatka, ама как само си ги подредила всички деца през 2 год и 2 мес  Laughing Супер!  Hug

# 46
  • Мнения: 1 477
Много свежа тема.Не съм от София, но и аз съм  от "малките" мами.На 20 родих сина си.
*Биа*  Hug

# 47
  • Мнения: 9 973
Здравейте и от мен  Hug
На 23 г съм и съм от Люлин, а сина ми е вече на 2 г и 6 месеца.

и аз ,но с бебе на 1.2г.

# 48
  • Мнения: 263
И аз съм извън категорията (27 ) ама много ви се радвам . Аз на 20 години.... от дискотеките не излизах и за други работи мизлех Embarassed

# 49
  • Мнения: 4 434
Аз съм на 22 Blush Hugа детето ми се вижда от лентичката Heart Eyes


Упс сега видях,че питаш само за Софийски мами.

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 19:24 от Силве

# 50
  • Мнения: 552
Родих бебо на 23 PeaceИ аз май съм най-"малката" там,където го разхождам,но хич не ми пука Mr. Green

# 51
  • Мнения: 68
здарсти аз съм на 25 живея в срелбище и всеки ден сме в южния парк.Ако искаш пиши на лични да си разменим координати да се видим в парка.Мойта беба е вече на 1 годинка  Hug

# 52
  • Мнения: 9 776
И аз съм малка мама. Ама на ръст Joy. Иначе съм на 33. Ама пък младея Joy. Обаче пък не съм от София newsm78. Тю, язък Thinking.
Не е заяждане Naughty. Просто ме развесели с темата си. И аз не си падам по градинските разговори с други мами. Предпочитам да изляза сама или с мъжа ми.

# 53
  • Мнения: 718
Определено мога да се включа, откога чаках такава тема! Даже сега се чудя защо самата аз не започнах! На 22 съм ,студентка редовно обучение в УНСС засега, мисля схема как да продължа да уча, но преди това имам разни здравословни проблеми за изглаждане.
Смея да твърдя, че за всяка жена си има индивидуална подходяща възраст да стане майка. Затова и ненавиждам хорските категоризации- малка си, голяма си- кой би могъл да знае вместо мен дали съм малка още? С приятеля ми си направихме бебето съвсем целенасочено, въпреки чее беше по моя инициатива сега е много щастлив да е татко! Heart Eyes Надявам се тук да срещна много млади майки като мен и да обсъждаме какво ни вълнува.
Освен това, докато бях бременна се постарах да се информирам максимално за всичко свързано с бременността и отглеждането на деца, така че в болницата смея да твърдя, че знаех много повече за бебетата от майчетата на 30г.

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 20:27 от Lauren

# 54
  • Мнения: 1 027
chatpatka, много ти се зарадвах на лентичките, да са ти живи и здрави   bouquet

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
chatpatka ти вече не си малка мама но си мама "герой"   bouquet  bouquet  bouquet.Да си ти живи и здрави и много много да те радват  Hug Hug Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 4 590
Здравейте и от мен! Присъединявам се и аз към отбора. Wink
На 24 г. съм с дете на 1,6 г. Родих сина си малко преди да навърша 23. Grinning
В градинката, в която ходим най-често съм най-малката мама, но това никога не ме е притеснявало, ни то пък съм забелязала по-различно отношение към мен. Даже майките, които са ми по-близки, са над 30, но се разбираме чудесно.

Поздрави на всички "малки" и "големи" майчета! Hug

# 57
  • Мнения: 354
Ами хайде да се преброим и Пловдивските "малки" мами - гледам, че има доста.
За протокола, родих бебо на 20, скоро чукнах 21, ако имаше как и по-рано го исках...

# 58
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Ми то май и аз съм малка мама.На 25 съм и родих бебчо малко преди рожденния си ден.Но исках да си имам бебче от 22-годишна...Пък и сега изглеждам по-малка...  Sunglasses
За майчинството и студентството-на мен не ми се случи да съчетая и двете неща, но най-добрата ми приятелка като беше първи курс забременя и роди, а тази година роди второто си дете и се дипломира.Тя беше задочно в Търново и най-редовно си водеше бебка(по-голямото дете) на лекции, а на дипломирането заведе и синчето си на няма и 40 дни Simple Smile
Успех на всички, които са решили да имат бебчета и да учат   bouquet
И мен ме беше страх от раждането, дори самото то беше доста тежко, но бързо забравих всичко и сега си правя планове и за второ  Flutter
Иначе съм от София, живея в Изток, но също няма с кой да излизам.Най-често с мъжа ми, а понякога и сама...Има и 1 момиче наблизо, но не се виждаме често  Sad  Ако има и други мами, които живеят наблизо може да ми пишат на лични.Много ще се радвам, ако си намеря дружка/и  Hug

# 59
  • Мнения: 2 013
Ами аз съм на 22г, и само за едно се чувствам малка-голямо шубе съм,много ме е страх от раждането!!! cry
от къде си?

В смисъл?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт