Плевен - 68

  • 32 680
  • 283
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 9 858
Джина,не ми е далече,няма проблем.Но ще знам със сигурност дали мога да дойда някъде към 14ч примерно и веднага ще пиша.Аз ако дойда ще е само с Мими,Бубка харесва само и единственно Дисни мания.
Нали става въпрос там долу до гарата в новия мол или?

# 181
  • Мнения: 15
Мама Ася, щом са ти внесени осигуровки върху тези суми, то тогава те ще се включат в изплащането на болничния ти и ще получаваш 90% от средното брютно възнаграждение за предходните 6 месеца.

Много ме зарадва. Благодаря ти. Това значи, че ДМС в края на годината ще ми вдигне обезщетението. Супер новина. Ще кажа и на колежките, че то както сме се заредили през два месеца да раждаме - шефката ме пита да не правим бойкот на съдебната система   Laughing

# 182
  • София
  • Мнения: 9 858
Момичета,ще дойдем с Мими следобяда,само ми кажете към колко часа и къде се намира.

# 183
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Валенце, това е бившия хотел Плевен. Намира се точно до автогарата,знаеш ли къде е? А самият ресторант е от ляво на стълбите за главния вход, слиза се надолу.
 Джина беше предложила към 17ч, ама не разбрах дали все още иска да дойде.

# 184
  • София
  • Мнения: 9 858
Това е новият Мол,който откриха лятото,нали?
Аз ще съм там в 17часа,даже бих предложила по раничко,но както кажете.Само да не остана сама.Вътре ли да ви чакам или отвън?

# 185
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Това е новият Мол,който откриха лятото,нали?
Аз ще съм там в 17часа,даже бих предложила по раничко,но както кажете.Само да не остана сама.Вътре ли да ви чакам или отвън?
Аз също мога по-рано. Да лятото го откриха.

# 186
  • София
  • Мнения: 9 858
Хайде ако искаш да се разберем към 16,30 да сме там,пък после който дойде-добре дошъл. Grinning

# 187
  • Мнения: 2 136
Момичета, вчера щях да пиша, но забравих. ))))

Онзи ден си взехме от Кауфланд Памперси 4ка, с логото на уницеф. Отварям аз вчера и гледам, че са различни. Картинките им отпред са други, а при самите лепенки е леко ластична материята. Абе различни са си. Не мога да преценя дали повече ми харесват, но се чудя дали ще са все такива от сега нататък, или просто такава опаковка съм уцелила.
И аз забелязах , че са по-различни. И са по-малко в пакета. Вече свършваме 1 пакет и не мога да се оплача. Малко по-изрязани са, и ми се струва, че за ходещо детенце ще са по-добри

# 188
  • Мнения: 220
Момичета, Оливс нов детски клуб ли е  Embarassed Embarassed Embarassed?

Разбрах къде е ,но неразбрах клуб ли е ,сладкарница ли?

# 189
  • София
  • Мнения: 9 858
Тони,аз също не съм ходила,но Нади ми обясни,че е заведение/ресторант/ в което има място за игра на децата.Не се заплаща за това,че децата играят,щом си клиент на заведението.Хайде с нас! Grinning

# 190
  • Мнения: 22 432
Оливс си е заведение, за клиентите е безплатно ползването на детският кът. Макар че ако питаш там момичетата нямат нищо против да им се оставя по някой лев. )))

Тъкмо се прибираме от разходка да хапнем, времето е супер на вън. ))))
Отново не успях да си харесам ботуши. ((((

# 191
  • Мнения: 50
Здравейте и от мен,
Джина,ами с кърменето е добре,засега още ни стига, не е нужно да се дохранваме.  Simple Smile
Де Що,как е е Ели,прегледаха ли я?
Атракция,Бужи е голям сладур!!!  Simple Smile

# 192
  • Мнения: 161
Здравейте!
Аз пак се загубих, но от време на време ви чета.
мама Ася, Дикси, честито! Hug
Много бебета са се появили и още се задават, много е хубаво така. Hug
Ние сме добре, Криси ходи от три седмици на ясла, за сега надминава очакванията ми, отива с усмивка, маха ми с ръка за чао, дава целувка и влиза при децата, за сега е здрава. Много съм доволна от ясла "Латинка" и я препоръчвам на всеки, който има интерес.
От работа не ми остава много време да ви чета и ми липсва времето, когато бях по майчинство, сега само работа и малко се чувствам виновна, че не мога да обърна толкова внимание на Криската, колкото ми се иска.
Ако някой има нужда от две кутии Frisolac 1, да се обади, нашият тати по погрешка в взел единичка и не са искали на другия ден да му ги разменят, така че сега имаме две кутии за подаряване!

# 193
  • Мнения: 544
Аз ползвам Фризолак 1. Ако искаш мога да ги взема, само че ще си ги платя, не е нужно да ми ги подаряваш.

# 194
  • Мнения: 2 236
Здравете, момичета!Пак ще ви питам нещо - препоръчайте ми козметичка тука в Плевен,че вече имам нужда да се пооскубя малко  Grinning.Ако може да е по към центъра,че по кварталите няма да се оправя,от скоро сме плевенчани!Благодаря ви!

П.п. Една мама беше питала кой е мъж ми от брошурите на Метро - най-долната снимка в ляво с очилата! bowuu  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт