Как се карате?

  • 7 652
  • 148
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 937
Брей. Аз явно по рачешки съм обратното на повечето.
Той крещи, аз мълча  Laughing Той повече ми се ядосва, аз въобще не обръщам внимание на тия неща, на които той се дразни.
Ако съм го нарочила, че е виновен, говоря ледено, рязко, двусрично. Сам се усеща, че нещо не е както трябва, почва да крещи и ме изкарва мен виновна  Laughing, при което аз съвсем млъквам. Сдобряваме се с нормален човешки разговор като ми мине мълчанието.

Хаха и аз съм рак а той е скорпион и е същото и при нас. Само дето на него адски бързо му минава, а на мене ми държи по дълго и той почва да се лигави умилква, гушка за да ми мине по-бързо.

# 16
  • София
  • Мнения: 10 337
Аз се ядосвам по-често, но той като се ядоса - става страшно. Пали отведнъж, без никакви прелюдии, сърди се страшно силно и може да наговори куп глупости. Аз рева от бяс междувременно, той гледа кръвнишки. Накаря обикновено остава насаме за пет-десет минути и идва да ми каже, че ме обича и че не иска да се караме. Прегръдки и т.н. Аз го дразня пък, като мърморя или се държа хладно.

# 17
  • Мнения: 1 404
Връхлитам, казвам каквото имам да казвам и излизам!

# 18
  • Мнения: X
Ние всъщност не се караме...Първите 3-4 години,докато се нагаждахме един към друг,аз обикновено се цупех,той се извиняваше,дори и да не е виновен.После свикнах,като нещо не ми хареса или ми тежи,да му казвам направо,и решавахме проблема.
Той прави същото...като се замисля,той всъщност не се е сърдил за нищо досега...предпочита да каже какво не му допада и да се опита да оправи нещата.
Ами май не се караме...
А с други хора избягвам конфликти...ако мога.Предпочитам да си спестявам негативните емоции...
Тенденциозно конфликтни хора избягвам.

# 19
  • Мнения: 337
При нас е така - обикновено той (Телец) си мълчи, но като избухне (рядко)става ужасен - крещи! Аз (Стрелец) използвам иронично - обидни намеци и му говоря назидателно, понякога, рядко, повишавам тон. Много редовно се караме, като всичко трае около час и винаги аз търся примирие, дори когато той е виновен - много е дебелоглав, защото не обичам напрегнати отношения.

# 20
  • на майната си
  • Мнения: 425
Паля на четвърт  Embarassed, понякога ако съм събирала дълго - направо като вулкан съм. Той обикновено мълчи докато го навиквам и после се извинява, ама май никога не разбира за какво точно  Laughing.

# 21
  • Мнения: 931
ние различно се караме или аз почвам да повишавам тон и да обяснявам как той не е прав и т.н. а той умно ме изслушва и като свърша и той започне да казва нещо аз пак го захапвам и не го оставям да се изкаже той, като след известно време той се отказва и почва да се прави на сърдит и  на мен ест ми писва само да мълчим и почвам да се извинявам.А друг път когато не е толкова сериозна кавгата го обръщаме на бъзик.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Няма семейство без караници.

Има, има.
Но заслугата да не се караме определено не е моя. В началото се опитвах и все удрях на камък - седи спокойно и ме чака да свърша, за да каже нещо със спокоен тон. Чувствах се като някоя луда...

# 23
  • Мнения: 266
При нас положението с течение на времето става все по- зле и по- зле  ooooh! заедно сме от 8 години!
Винаги сме имали множество противоречия и никога не сме си изяснявали нещата до край.... скарваме се за нещо дребно и глупаво, което прераства изключително бързо в грандиозен скандал, от страна на мъжа ми (Водолей), който избухва, започва да крещи, псува и обижда  #Cussing out аз от моя страна (Близнаци), преди скандала съм започнала с някакви подмятания и злобни коментари, за нещо което ме е издразнило .... като това в повечето случаи става заради някой негов роднина, и най- вече майка му  Sick Той веднага "скача" и се почва ..... аз мълча, ако успея да вмъкна някой коментар, го правя с относително спокоен тон, не обиждам с разните му там епитети, мога да изпсувам ей така във въздуха .... изчаквам го да си каже простотиите, ако имам възможност и желание казвам нещо, ако не напускам стаята, като най- често си лягам, защото скандалите стават вечер  Rolling Eyes Винаги аз съм човека, който прави първата крачка да се сдобряваме, прегръщам го, целувам го и така .... всичко остава неизяснено, защото никой не отстъпва и всеки си пее неговата песен всеки път  Tired Иначе и на двамата ни минава за не повече от ден  Wink

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Крещим и двамата, но не се обиждаме. Няма да забравя веднъж баба ми дойде в нас да спи, вечерта си легна жената и ние се сдърпахме. Карахме се тихо, шушукайки си за да не ни разбере и мен по едно време ме хванахе бесните и започнах да го щипя

# 25
Ами караме се културно - аз говоря с леко по-висок тон /ако караницата е за абсолютни глупости/, а той - мълчи.
Ако разногласията са големи - аз понякога си позволявам да викна, той - говори спокойно. Ако продължа да мръкнам и викам, той - започва да повишава леко тон. Това е кулминацията. След това - минимум десетина минутки, всичко е забравено, ако някой има за нещо да се извинява го прави, целува ме се и забравяме за случилото се.

# 26
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 184
Аз почвам  с разговор,който преминава в крещене,но от негова страна само мълчание .Стигам и до чупене на дребни неща,но реакция никаква.Той само мълчи и после се прави , че нищо не е станало.А мене ме дразни такова отношение!Предпочитам да се води диалог,а не само аз да водя монолог.
Ето така е и при нас!
Ако стигнем до разговор винаги излизам аз виновна Sick

# 27
  • Мнения: 4 187
Крещим и двамата, в такъв момент около нас си е направо страшно  Rolling Eyes. Когато свършим , мъжът ми е този, който прави първата крачка, след има няма 15 мин.

# 28
  • Мнения: 4 668
Обикновено аз повишавам тон , когато се караме , а мъжът ми или ме изслушва и казва "Ти не си добре ... " или ми заявява " Аз с теб няма какво да говоря повече ... " и излиза от стаята . Това ме вбесява и аз ходя след него да си довършим караницата все пак  Simple Smile
Честно казано - много ме дразни , когато ми демонстрира някакво фалшиво спокойствие или ми говори с ирония .
Как пък не си намерих един мъж да се накрещим едно хубаво , да се разберем кой какво го мъчи и толкова  Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 175
Крещим и двамата, в такъв момент около нас си е направо страшно  Rolling Eyes. Когато свършим , мъжът ми е този, който прави първата крачка, след има няма 15 мин.

И при нас е толкова весело. Той единствен може да ме докара до бяс,  а аз съм единственият човек, на когото той се моли и извинява.

Общи условия

Активация на акаунт