КОЙ КАКВО

  • 3 575
  • 94
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 645
Моята племенница тичаше само по питката и като я хвана почна да я яде Laughingсамо за нея се хвана Laughingгоркото сигурно вечно ще е гладна Laughing

# 31
  • Мнения: 2 090
Хармоника хвана Listen,музикантче ще става Mr. Green

# 32
  • Мнения: 512
Голямата ми дъщеря хвана книжката, а малката (о, ужас) микрофона!  newsm62

# 33
  • Мнения: 1 554
Моя хвана мишката на компютъра,това беше единственото познато нещо на масата Crazy

# 34
  • Мнения: 2 521
Взе отверка подържа я,огледа я и си я остави на масата.Разгледа всички наредени предмети и пак си взе отверката Simple SmileНищо друго не му хареса Naughty

# 35
  • Мнения: 983
Стаен термометър, което значеше метеоролог  Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 6 441
Първо хвана отвертката,а след това ключовете за колата.Тълкувам го като автомонтьор  Laughing
Не вярвам много,но времето ще покаже.

# 37
  • Мнения: 61
моят син хвана телефонът ми бях го нарекла за бизнес и връзки с много хора

# 38
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Моята дъщеря хвана колата, клещите и накрая парфюма. Ще я видим каква ще стане! Laughing

# 39
  • Мнения: 4 784
Не вярвам в това поверие, но за наше забавление си го направихме. Калоян хвана отвертка и порфейл. Баща му заключи, че ще става майстор на парите Laughing!

# 40
  • Мнения: 3 929
Не бих казала, че вярвам в това поверие, но си е забавно и интересно. Синът ми първо хвана парите, а след това - клавиатурата. Обаче аз все си мисля, че синът ми има дарбата да стане адвокат.

# 41
  • Мнения: 21
Криси - учебника по математика на братовчетка ми и химикалка и сега наистина много разбира от математика.
Ники - молив и блокче - не е добра художничкаа
Виктор - гушна телевизора и взе отверката.

# 42
  • Мнения: 191
Много ясно, че не вярвам в това поверие. Ами ако наредиш само черпаци, значи ще е готвачка, така ли? Направих прощъпулника само за забавление.

# 43
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Дъщеря ми хвана музикален инструмент и веднага след това с другата ръка - писалката. Синът ми пък награби веднага компютърните аксесоари, след което грабна една писалка и взе да удря по тях. Но какво ще изберат в бъдеще, това те ще си решат и самото бъдеще ще покаже. Иначе аз съм хванала писалката и сега действително с писане си вадя хляба. Но пък съпругът ми е музикант/композитор, а е хванал докторските слушалки. Така че е истаната е там някъде.  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 173
Малката вана моливите за рисуване....Държа да отбележа,че не вярвам в суеверия и разни подобни,но.....Вече е на година и половина и я усещам Embarassed,че е  артистична душа... Laughing Laughing Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт