Летене с бебка?

  • 2 699
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Italia
  • Мнения: 4 492
И за това ДА , МОФ4е  Wink
Бях приятно изненадана ,когато ме пуснаха да мина отпред на една дъъълга опаШка макар,4е бяхме двамата с татко и  Peace

# 31
  • Мнения: 780
...в БГ каца в 1:35 през нощта та ако могат да ме избутат най-отпреде... Надали де... ама пак се надявам.

И за това нямяш ама никакъв проблем  Simple Smile Ние бяхме 5 самолета наведнъж и не заведоха като ВИП най-отпред. В това отношение им свалям шапка на софийското летище! bowuu

# 32
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Еее, момичета, като ви слушам май ще ми хареса да пътувам с бебчо. Той какъвто е глезанчо, ще раздава усмивки и срамежливи погледи, пък нас ще ни глезят като ВИП персони. Laughing Laughing Laughing

# 33
....Неща и предимства, които май не се случват в Англия.
Що бе Мире, аз пък колкото пъти до сега съм летяла все са привиквали родителите с децата най-отпред - било то за чек ин, или при митническата проверка newsm78

# 34
  • Мнения: 3 880
Въпросче...

Аз като съм с БГ паспорт, а децата ми са с ЕС паспорти ще мога ли най-нагло да се набутам на копашката за ЕС граждани или да си чакам с останалите сънародници на не ЕС опашка?

Можеш, можеш Laughing
Ние като се прибирахме сега от БГ и гледам 2 опашки- EU и NON EU-граждани, аз нали съм изпълнителна пратих европейската част от семейството (мъжа и детето) на нея опашка, а аз (от второто качество Sad) послушно се наредих на другата опашка, да ама европейците набързо ги претупаха, а нашата опашка не мръдна докато чаках. Моите двамата последни минават и проверяващият питал "А мама с вас ли е?" и мъжа ми казал- да ама тя чака на другата опашка- и онзи казал да ме извикат да си мина с тях. Та аз доволно се фръцнах от края на опашката и минах с "белите" хора Wink Laughing
Обаче пък нито на Бургаското летище, нито в Щутгарт някой се трогна от това че сме с бебе да ни пуснат напред Close. Вярно че в Щутгарт минахме за няколко минути всички (европейците де Wink другите незнам колко часа чакаха), но в Бургас висяхме повече от час в претъпканото задушно хале на повече от 30 градуса и никой не се заинтересува от малките деца. На детенцето до нас даже му стана лошо и повърна, но кой го интересува.
Приятен полет на летящите Laughing

# 35
  • Мнения: 7 837
В Б-я все още за4итат това, 4е си с бебе
Аз пък да се опла4а от италиянците Close На Милано 4акахме, въпреки, 4е бебето се късаше от рев.
Добре 4е ми е добри4ък и запо4на да мрънка и на голямата опашка в Маями, та тогава поне се смилиха над нас  Wink

# 36
  • Мнения: 221
Nie platihme niakakva minimalna suma, no deteto niamashe miasto. Nie go durjahme. Behse neudobno malko, no se prejiviava. Pri po-dulgi poleti sum chuvala, che ima koshche i tam bebeto moje da spi i igrae. Za povivaneto, vseki kakto moje. Ima duska za preobuvane, obache napravo ti se vzema akula ot klatene. Taka che gledaite da smeniate predi da se kachite.
A v Dania e veche zaduljitelno vsichki hora da imat pasporti, vkl. i bebetata, taka che nasheto slunchice poluchi i purvata si snimka za pasport Joy

# 37
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
И в Англия е така.Моето дете беше на 10 дена като го снимахме за паспорта.чакахме го цял ден да се събуди,ама не стана. И на снимката е със затворени очи.Отделен въпрос е,че сега почти на 2 м изглежда много различен.

Общи условия

Активация на акаунт