И НОЕМВРИ нека да е лесен ... като песен

  • 21 553
  • 464
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 3 123
Хриска,честит празник,да си здрава,щастлива и да се сбъднат мечтите ти!

Светле,
,да оздравява бързо Викенцето и да опазите Даренцето! Hug

# 17
  • Мнения: 1 409
Хубав месец на всички пожелавам. Hug
Ние се прибрахме от 4 дневно птешествие и съм ужасно уморена от път,затова утре ще ви чета и ще пиша и разказвам.
Целувки на всички  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 1 369
 Хриска, честит рожден ден! Желая ти оттук нататък само хубави поводи за много слънце, усмивки и сбъднати мечти!

 На всички ви желая успешен месец, бременните коремчета да растат, бебоците да са здрави и все по-палави, и искам още положителни тестчета!

 Май оттук до Коледа почти всички ще сме рожденички:)

 Берни, разкажи и покажи снимки!

 Светле, дано бързо оздравее Вики и Дарито да е добре!

 Гуш на всички!

# 19
  • Мнения: 1 369
Никой не е писал след мен от снощи newsm78 Що така?

Днес пак си имаме рожденничка:)

Аничка, да си ни жива и здрава, обичана и щастлива съпруга и мама! Наздраве!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Anichka честит рожден ден мила! Бъди здрава и много обичана майка и съпруга и добра приятелка  Heart Eyes


Мен снощи ме свиваше стомаха ниско вдясно, разбира се сега се ошашках да не ми се появяват болезнени контракции. Като си изпих хапчетата ме отпусна и се надявам да е някаква болка от многото лекарства, които смесих и от нерви. Днес в 13 ч. пак съм на преглед сискайте палци.

# 21
  • Мнения: 226


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, АНИЧКА!
Бъди щастлива и винаги усмихната!
Да си ни жива и здрава, и много радост да носиш на всички около теб!
Хубав ден!

# 22
  • на дъното
  • Мнения: 1 543
Честит рожден ден Аничка! Hug

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Честит рожден ден, Аничка!   bouquet

# 24
  • Мнения: 7 111
Аничка, жива и здрава да си! Пожелавам ти почти послушни малки мъже и всеотдаен голям мъж и занапред! Дано те сдобият с подарък с голям багажарник.  Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 3 123
Anichka ,честит празник - да  си здрава,щастлива,обичана и много горда мама!


              

Фивче,стискам палци! Praynig

# 26
  • Мнения: 366
Честит Рожден Ден, Аничка! Здраве и късмет и много усмивки ти желая!

Аз малко се бях позатрила, ама се намерих.  Flutter През това време се кръщавахме - аз и Макс, изкарахме две луди седмици в притеснения. Първо висока Т, после ниско ниво на тромбоцитите при кръвните изследвания, защото се оказа, че високата Т не е от зъби, а е вирус. На следващия ден даде алергична реакция от лекарствата за сваляне на Т. След два дни контролното изследване на кръвта пак с ниски тромбоцити и аз вече полудях лекарката като каза - консултация с хематолог. Междувременно Т му падна под 36 и така още два дни. Шок и ужас! Когато приключихме с лекарствата за алергията, отново му взеха кръвна проба и тя вече се оказа перфектна. Ама аз нямах време да си отдъхна, защото каката се разболя. Три дни на легло в изолатора, а Максим напира да влиза при нея, щото я обожава. Та ми се разказа играта. Но вече всичко отмина, здрави са ми слънцата и беснеят.
А между другото на Максим зъби така и не му избиха, все още чакам включване и от там. Ако има наследственост в тая работа, нищо чудно и до годината да не излязат. На снимките от първия ми рожден ден аз съм с широка беззъба усмивка.
Толкова от мен засега, отивам да събирам кубчета  Laughing

# 27
  • Мнения: 656
Аничка ,честит рожден ден newsm59Да си жива и здрава и много усмивки ти желая.

Хриска,на патерици,но от сърце чесит рожден ден nbirthday и много сбъднати мечти.

Светле,дано бързо се оправя Вики,че дойде ли този есенно-зимен сезон,и ние сме вечно хремави.Щерката е от един месец с запушен нос,и вече се чудя какво да я правя,като от капки не минава,и пробвам всички бабински методи.

Целувки на всички и успешна седмица.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Angels_zg, все пропускам да отбележа колко ме развеселява снимката на Жори с хелоуинската шапка. Сладур!

Bori-Ana, тежки три седмици, дано каката да се оправя и да си починете всички!

# 29
  • Мнения: 3 016
                             

                    Аничка, бъди жива и здрава,  весела и засмяна !Желая ти само щастливи дни!

Общи условия

Активация на акаунт