Рожден Ден на 11 години-къде?

  • 55 346
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 164
Какво ще рече празнуване в боулинг клуб ThinkingДайте малко повече инфо Peace
наистина възрастта е ужасна Mr. Green
Оф, тя тая възраст е една никаква ... да се чудиш какво да правиш...

# 16
  • Мнения: 2 700
Какво ще рече празнуване в боулинг клуб ThinkingДайте малко повече инфо Peace

Наемат се писти - на писта могат да играят не повече от 6 деца. Наемът може да е за час, два или колкото искаш. Според моите наблюдения един час е пределно достатъчен. Като свършат с боулинга хапват това, което си поръчала. След това трябва да си се заредила с множество монети от по лев, защото децата се хвърлят на всевъзможни автомати и ротативки. След това се разрязва тортата (поръчана на място или донесена) и всички си тръгват по живо по здраво.
Имам наблюдения върху Галакси (зад НДК) и Скай сити. На мен лично в Скай сити ми допадна повече, защото рождените дни се провеждат в зала само за рожденици - музиката не е безумно силна, не е мрачно и задимено (като сложиш, че самата аз съм пушачка Mr. Green). В Галакси празникът се провежда в общата зала, а почерпката е в сепарета странично от залата.

# 17
  • Мнения: 2 577
Ами при нас от 20 поканени, дойдоха 15-16. Разделихме ги на две писти и си плащаме на брой хора на игра - т.е. както си е по-принцип, на писта до 8човека. При нас няма плащане за час, а на игра е  Peace Тъй като за хапване нищо не предлагат в нашия боулинг, напитките от тях, а поръчах от amam.bg пици и други неща за похапване. Само тортата си занесохме. По време на играта имат време за консумация, а като приключат с боулинга - тортата.
При нас проблема с монетите за ротативки го нямаше.
Синът ми от сега ме е предупредил, че иска пак там да си празнува РД. Тъй като е след месец и половина иска вече да запазваме, за да не остане без писта  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 164
Благодаря ви,  bouquet но много не ми допадна тази идея Rolling EyesНо знам ли, може да му хареса на него-ще го умуваме, има време  Grinning

# 19
  • Мнения: 2 132
Момчетата от класа на дъщеря ми празнуваха в боулинг зали( при студено време) и на басейн( според сезона).

# 20
  • в семейството
  • Мнения: 404
Преди две години правихме РД на щерката  в пицария мис Каприз, като аз осигурих DJ. Тогава взимаше 25лв/ч. Преди няколко дни му звъннах и ми каза, че вече взимат 30лв/ч. Отказах се. Преди даже да ви прочета , бях предложила на щерката варианта с кино и Макдоналдс или KFC в някой от моловете. Първоначално не и се стори удачно, но май започна да се замисля  Thinking

# 21
  • Мнения: 1 210
Моята щерка и е хрумнало да прави РД на ледена пързалка (март месец).
Някой чувал ли е къде се прави този купон. Имам предвид да се наеме цялата пързалка за 2 часа и после да се организира почерпка. Мисля си, че е добре пързалката да е закрита.
Предполагам, че би било готин и нестандартен купон.

Срещу 250 лева наемам пързалката на Славия събота или неделя, след 20.30 часа. Таксата е за един час (понякога ни оставят и повече  Wink).
Никога не съм чула да има организиране на тържества, но пък каква  ли организация се изисква на този леден адреналин? Купуваш една прекрасна торта, музиката гърми, осветление, лед и...политаш.  Grinning
Синът ми иска там да си празнува рождения ден, ако любимия му братовчед дотогава се научи да кара кънки.

# 22
  • Мнения: 168

Срещу 250 лева наемам пързалката на Славия събота или неделя, след 20.30 часа. Таксата е за един час (понякога ни оставят и повече  Wink).
Никога не съм чула да има организиране на тържества, но пък каква  ли организация се изисква на този леден адреналин? Купуваш една прекрасна торта, музиката гърми, осветление, лед и...политаш.  Grinning
Синът ми иска там да си празнува рождения ден, ако любимия му братовчед дотогава се научи да кара кънки.


Тази идея изглежда страхотна, но наистина какво правят децата които не могат да карат? А тази цена вероятно не включва наема на кънки на гостите? Както и да е, мисля да се възползвам от нея. Благодаря на споделилите я.

# 23
  • Мнения: 1 210
А тази цена вероятно не включва наема на кънки на гостите?

Ние всички сме със собствени кънки и това е таксата за наем на пързалката. За кънки явно се плаща отделно.

# 24
И аз да споделя идея за рождн ден на по-голямо дете. Приятелче покани дъщеря ни на рожден ден с аниматори, в по-просторна зала от детски клуб, играли са интересни игри. Ще попитам за точен адрес или име.. говорих с майката (тъй като ни предстои РД) за цената и тя сподели,  че са платили само за помещението и за аниматорите, а всичко останало като храна са го носили родителите.

# 25
  • Мнения: 1 073
Парти "Сървайвър" или Караоке парти. Моят син ще навъшва скоро 11 и се е спрял на първото! Peace

# 26
  • Мнения: 166
С мойта дъщеря бяхме на рожден ден във Фиоре арт студио.Останахме много доволни и децата си прекараха страхотно.Има достатъчно място,тъй като клубът е разположен в три етажна къща и има двор.Предлагат и доста голямо разнооблразие като кетъринг и доста варианти за забавление на децата според възрастта.Живот и здрава ние ще имаме рожден ден лятото и бих се насочила на там,просто останах очарована и от обстановката.
Дано съм била полезна  bouquet

# 27
аз съм на 13 и имам същия проблем.Миналата година си празнувах Р.Д.-то в боулинга на Prinsses Outlet Center и беше велико но сега си нямам идея къде да го празнувам

# 28
  • Мнения: 2 700
Тази година дъщеря ми си покани десетина приятели (компанията й) в един от моловете. Всяко си поръча каквото желае от Мак Доналдс или KFC, купих им билети за кино, пуканки и кола, и ги оставах сами да се черпят и гледат филма. Бях оставила пари след киното да хапнат сладолед вместо торта / торта ядохме само вкъщи/.
Дъщеря ми каза, че това й бил най-хубавия рожден ден досега Grinning / на фона на десетте й предишни по всевъзможни клубове и боулинги/.
Оттук нататък проблемът ми с РД отпада.  Party Не само, че ангажиментът ми се свеждаше само до поръчка/плащане в рамките на 15 минути, а и откровено казано ми излезе по-евтино от друг път / няма наем на зала, няма черпене на родители, няма разнасяне на торти, няма натрупана и неизядена храна и т.н./

# 29
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Боулинг зали, но излиза малко скъпичко, а напоследък особено сред момичетата е популярно да се празнува по домовете. Явно някаква модна тенденция.

Общи условия

Активация на акаунт