97 DE: Колкото повече - толкова повече!

  • 11 316
  • 302
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 880
Ели, скоро и аз имах тук същия въпрос - и да всички казаха на 8ч.
Aми, всички, доста бяхме, които си признахме, че го даваме по три пъти на ден, а не през точни 8 часа в денонощие, поради липса на указания в листовката и препоръка за точно спазване на часове. Но аз, за щастие, не съм много опитна в тази област.

Моето дете дойде в 7 часа днес да ме информира, че я боли корема. После й мина де, но аз пак не можах да си поспя в единствения възможен ден, късмет, кво да прайш Tired

Да ви разправям- нали знаете за прословутите телефонни измами в БГ- вчера стигнали и до майка ми. Обадила се някаква кокошка и казала "Майкоооо, катастрофирах, запиши си един номер да се обадиш на следователя, бла, бла". От'де да знае девойката, че ако дъщерята на тази жена направи катастрофа, със сигурност няма да моли майка си да говори със следователя, най-малкото защото няма да могат да се разберат двамката Mr. Green Като прибавка и гласът й даже не бил подобен на моя. Майка веднага схванала и я питала: "така ли дете мое? Я кажи ми първо как се казваш, пък после ще ми издиктуваш номера". Онази измърморила нещо, че няма време да си каже името Wink защото много бързала и трябва много бързо да му се обадят на човека и нашата като я награбила (малеее, както не може да вика ooooh! Laughing) онази повече нищо не успяла да каже, предпочела да затвори.
Направо смешни стават вече, тези пишман мошеници Twisted Evil

Приятен и слънчев ден на всички, тук след обяд казаха, че ще вали, дано ни се размине Simple Smile

# 286
  • Мнения: 2 907
Биб, обясни ми измамата. Като се обади на следователя какво трябваше да стане? Не понимаю трика  newsm78

Имам един мед. въпрос. Болят ли ви понякога силно гърдите, точно като преди цикъл и при бременност, но без връзка с тези две неща? Какво може да означава такава болка без да очаквам цикъл? Хормонален дисбаланс?

# 287
  • Мнения: 3 880
Мисти, идеята е, че "горкото дете" се обажда от ареста и роднините трябва да се обадят на следователя за да се разберат колко е гаранцията (4-цифрени суми обикновено) и къде да се занесе, за да пуснат арестанта, иначе ще спи в затвора. Аз от клюкарника съм запозната с тази "далавера" Wink, там по едно време се надпредварваха да си разказват при кого са се обадили, такъв наплив имаше ooooh!

За гърдите- на мен ми се случва да ме болят само в средата на цикъла, т.е. доста след като ми е свършило и доста преди да ми дойде. Обяснявам си го с овулацията, ама знам ли, не съм много веща в тази област Simple Smile

# 288
  • Мнения: 2 907
О, мерси за бързия отговор, успокоих се. И аз съм на средата точно.

Добре де, гаранцията се плаща в полицията, а не на някой уличен ъгъл. Кой си даа парите на напълно непознат?

Подобно нещо правеха, а може би и правят, на автобусите за чужбина на Централна гара София. Идват при теб двама бабаити и ти казват " вие за Германия пътувате тази сутрин в 7ч. нали? Ние сме шофьорите на автобуса, дайте ни валута или пари в брой, така сме длъжни да правим, ново нареждане е". Колко хора изгоряха така! Дори моя съученичка от К-к, заминава за Италия, дава си така всичките пари на "шофьора" и разбира се никога повече не ги вижда. Година по-късно, го изпробваха с мен. И аз така се изплаших да не ме нападнат и окрадат, понеже става дума за криминални индивиди, които полицията познава и не прави нищо за премахването им.

# 289
  • Мнения: 3 880
Добре де, гаранцията се плаща в полицията, а не на някой уличен ъгъл. Кой си даа парите на напълно непознат?

Абе на теория е така, ама на практика що народ изгоря и то все по-възрастни хора ooooh!

# 290
  • Немция
  • Мнения: 6 875
Зима, а пробвала ли си с инхалиране над гореща вода+ лайка, тъй като чета , че кашляш(аз лично съм се запасила с борови връхчета от БГ)?

Биба, браво на майка ти и нейната бърза реакция!

Мисти, и мен са ме боляли гърди, след като е минал предполагаемия момент на овулация.

Номерът при автобусите и при мен са опитвали да го прокарват преди години, но ни заговориха такива странни типове насред гарата, че ни стана ясно за какво иде реч.
А аз веднъж посрещах роднина на автобусите и докато чаках да слязат оттам имаше няколко души, които създадоха изкуствено блъскане в тълпата и използваха момента, за да поотарашат чакащите, а и слизащите пътници. ooooh! Добре, че портмонето ми бе във вътрешен джоб на якето ми, защото бяха бръкнали в чантата ми, която бе празна и бяха докопали само вестника , който беше вътре)-вестникът ми го видях след това търкалящ се на асфалта, в краката ми.

Дианджели, добре, че детето ти само се е одраскало с антената!  Hug

# 291
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Леле миличкия Анджи. Сигурно и той доста се е уплашил, да не говоря за вас. Добре, че всичко се е разминало и не е било нищо сериозно. Hug

# 292
  • Мнения: 122
Да ви кажа набързо,че звъннах по телефона в една нот аптека днес и ми казаха н 8 ч да давам АБ. Аз предполагах че това е най правилния начин,но защо не почнах така да давам отначало незнам,объркаха ме тия с обясненията си за 3 пъти на ден.сега продължавам на 8 ч.

# 293
  • Мнения: 7 605
Хайде и аz болна, zараzих се от детето. Как се ходи със zапуШен нос на zъболекар утре, не zнам  Crazy

Зиме, да не те плаШа, но тук в наШето село има няколко слу4ая на пневмония....предвид големината на селото бих каzала 4е е епидеми4ка  Wink Та, ако имаШ продължителна каШлица, иди на лекар да т преслуШат zа всеки слу4ай. Ина4е мен ми помага Бронхо 4ай (има го в супермаркетите, дрогерия и т.н.) с мед, особено ве4ер. И поветрявай хубаво преди лягане, даже слагай влажни кърпи на парното в спалнята. Успех  Peace

# 294
  • Мнения: 48
 Simple Smile   Дианджели, аз минавам да ти пожелая добър стар утре на новата работа, а ти така ме стресна. Добре, че е само повърхностно одраскване. Ама понякого им се ядосвам на всички малки мишки как могат за нула време да свършат не малка беля. Добре, че всичко е наред    Hug   ах...и да не забравя - УСПЕХ с новата разбота! Да е лека и интересна за тебе!

Зиме, Tatjana, като ви чета си мисля за инхалации. Не са приятно нещо, ама вършат доста добра работа. Тъкмо и пример ще дадете как се правят    Hug   а на зъбар със запушен нос не се ходи - няма как да стане. Направо, според мен, презапиши си часа за друг ден и бързо да се оправяте! 

А аз вече два дни не спирам да мисля за Сърфи ... и знаеш ли защо, Сърфи    Flutter   ами сещам се като разказваше как Симона си подсвриква по цял ден - е, ами сега същото е и у нас. Лили не е спряла да си подсвирква и даже ми вика "Аз май съм омагьосана да свиря" /това с омагьосването е от филмчетата за Уинкс    Wink   та....освен Коледните песни, които у нас вече са актуални имам и една подсврикваща се мома    Whistling   не ни е скучно    Simple Smile

Хубава вечер ви желая, момичета     bouquet   насладете се на удовоствието да помързелувате предпонеделнишки    Simple Smile

пс - утре съм на консултация. Интерсно ми е да разбера дали раждането е наближило и очаквам лекарката да ми каже каква е ситуацията. Иначе, че корема ми е слязал надолу вече си го знам - усещам, че дишам по лесно, ама не съм сигурна, че това е достатъчно. Но...утре картинката ще е по-ясна    Simple Smile

# 295
  • Мнения: 11 315
Диво цвете, не леж на таз кълка, че ти е паднал корема. И аз бях така от 35 седмица, ама преносих. Възможно е дори да нямаш и разкритие. Това са си обикновени подготвителни и смъкващи контракции. Ще ги имаш още доста често. За да не се притесняваш дали са истински - влизай под душа (ако имаш вана,направо в нея) и ако спрат, значи са подготвителни, ако не и се учестят, тогава тичай в клиниката.
Хич не го пий тоз Но-шпа, да не говорим за магнезий, ще си объркаш нормалното раждане така.

Татяна и Зима имат заповед да оздравяват! Никви вируси и във виртуалното пространство!  Hug

Аз съм почти оздравявала, малкия наддава вече стабилно, което ме успокоява, гледам повече да се гушкаме и да наваксаме със сукането и затова ме е хванала липсата, ако някой се чуди  Mr. Green

# 296
  • Мнения: 48
 Simple Smile   Веч, за хубаво те е хванала липсата тебе    Hug   радвам се за Елиас    Heart Eyes   и ти благодаря за съветите     bouquet   аз искам още малко да поустискам положението - да речем до към 15.11.    Flutter

...имах малко време и качвах снимки и си викам "Я да постна една моя снимка във Форума" и ето какво съм избрала    Wink   хубав ми е корема, нали! И голям! И една подробност - снимката е от преди 2-3 седмици, тоест сега корема ми е още по-Голям     ppp

# 297
  • Мнения: 95
Добър вечер.Момичета разбрах от февруарският форум че Гея е в болница.Имала кървене дано  всичко е наред.Някой ако може да ми прати хенди номера.Много ви Благодаря стискай те и палци Praynig Praynig Praynig

# 298
  • Мнения: 1 178
Стискам палци на Гея бърzо да се оправи, ей иzмъчи се това момиче.

dessi06, можеш да пратиш ЛС на Tanja33 или Perla те сигурно го имат.

Цвете слушай Вечка какво ти каzва, корема е страхотен Wink

# 299
  • Мнения: 3 521
Деси06, видях, че вече си говорила с Гейска. И за това няма да ти пращам номера и.

Сега получих СМС от нея "По добре съм. Лежа и мътя Simple Smile."
Ох, дано всичко да се задържи докато бебока и укрепне достатъчно. Praynig

Диво цвете, и аз така си ходих със смъкнат тумбак почти 5 седмици Rolling Eyes. Иначе готина пупа Laughing.

"така ли дете мое? Я кажи ми първо как се казваш, пък после ще ми издиктуваш номера".
Joy Joy Joy . Представих си интонацията на майка ти. Много свежо, дете мое.

Нова тема май ни трябва, а? Хайде готова е -
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=345955.new#new

Последна редакция: нд, 09 ное 2008, 22:51 от surfline

Общи условия

Активация на акаунт