Март 2009

  • 11 933
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 361
може да ми се сърдите, обаче ще си изкажа мнението.
Първо на никой не пожелавам това което се случи на двете ни мамите, не искам и да си мисля колко им е тежко. Те трябва да знаят, че могат да разчитат на нас (все пак не малко време сме били зеадно тук).
Второ- знам, че днес е доста тежко и тягосно и на всички ни е едно омърлушено, но дайте да не се отчайваме съвсем. Не казвам, че ей сега да се престорим, че нищо не е станало и да си подхванем нещата, които ни интересуват. Нека и ние не си вредим с лоши мисли.
Не съм сигурна, че времето лекува това. В този случай нищо не можем да направим освен да сме съпричастни с болката.
Вярвам, че никоя от нас няма да забрави мамчетата, а и те нас. Но нека всяка да пази бебчето си.

# 46
  • Мнения: 3 637
Ели,така е!И според мен времето не лекува,сега ни остава да бъдем силни и да се подкрепяме!  Hug
Аз заминавам в кухята!   chef

Последна редакция: вт, 04 ное 2008, 15:31 от Danielkka

# 47
слънце и аз мисля че никой няма да е против  Peace

# 48
  • Мнения: 222
maria_d, съжалявам за загубата ви!!! Cry
Какво става? Няма ли да спрат лошите новини?

Elg, съгласна съм с теб - нека се пазим!
Дано НЯМА повече лоши новини и март да се радваме на бебчетата си!!! Praynig

И Elg, аз усещам моя бебчо много отчетливо, дори сега когато пиша си ритка необезпокояван. Таткото също го усеща вече, когато сложи ръка на корема. В неделя дори си бях полегнала и нашия така силно риткаше, че даже корема ми се мърдаше.

# 49
  • Мнения: 0
мн. съжалявам за загубата на maria_d. Надявам се тя да се възтанови бързо от случилото се.И дано никакви лоши новини до края.

# 50
  • Мнения: 267
Аз се включвам само за ритането - моето от вчера само го усещам как шава, не е точно ритане, но дори толкова скоро, таткото го усети днес. И аз съм чувала, че като той посегне и бебето се укротява, но аз го издебнах в момент, в който започна да шава, сложих неговата ръка на корема ми, моята също, и просто стояхме така и чакахме. Определено го усети, колкото и да е слабичко, просто трябва с търпение и да се изчака.

Много кураж иначе на мамите, всякакви думи са излишни, така, че просто им пращам положителна енергия.

# 51
  • Мнения: 74
Fever, maria d съжалявам ужасно много за загубата ви...  newsm45





# 52
  • Мнения: 5
Fever, maria d няма по страшна болка от това да загубиш детето си, все едно губиш частица от себе си, но винаги има надежда и след най-дългата и тъмна нощ изгрява слънцето. Вярвам, че слънцето ще изгрее и за вас, има неща, които не можем да променим, но трябва да се научим да ги приемаме за да можем да имаме сили да продължим и никога да не се предаваме. Аз съм сигурна, че няма да се отдадете на отчаянието и ще се борите още по силно за най-голямата си мечта - да имате бебе и чудото сигурна съм, че рано или късно ще ви споходи, вярвам в това ... Всички сме с вас и ви предаваме своята положителна енергия, вярвам, че молбите ни ще бъдат чути! Praynig Praynig Praynig

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Момичета светът се срина отново за мен, а си мислех, че този път ще успея. Но аз няма да се предам и ще търся причините, които явно никой лекар не откри досега. Ще отида на прегледи в София, ще потърся много добър лекар и ще направя всевъзможни изследвания. Лошото е, че може да се окаже, че имам анатомичен проблем на матката и това да е причина за недоизносване на бременност.
Радвам се, че бях сред вас. Обсъжданията на всичко тук свързано с бебето - на колички, на дрешки, на козметика - ме доближаваха до мечтата ми да си имам бебе и ми беше приятно да си споделяме тези емоции. Дори и безсмислените спорове ме разсейваха от моите страхове, но уви нещата се случиха пак по същия начин, както първата ми загуба.
За мен беше удоволствие да подготвям темите и последното заглавие беше от мен послание към вас. То не ме натъжава, напротив предадох малкото останала положителна енергия в мен към вас и ви мисля доброто.
maria_d искрено съчувствам и на твоята загуба.
Който иска да си пишем по скайп ника ми е fever78

# 54
  • Мнения: 3 621
Фивърче   Hug Hug Hug
Няма думи с които да ти опиша колко много съжалявам...Възхищавам се на духа ти .... И от сърце се надявам да намериш добър лекар, който да ти помогне и много скоро да си щастлива

# 55
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Искрено съжалявам за загубата на двете майки...Няма подходящи думи за такава болка...
Фивър, цял ден си мисля за теб, ТРЯБВА да се разбере причината. Мислех си за разни специалисти от София, разучи нещата, ако можем са нещо да сме полезни, само кажи Cry

# 56
  • Мнения: 2 495
Фивърче   Hug Hug Hug
Няма думи с които да ти опиша колко много съжалявам...Възхищавам се на духа ти .... И от сърце се надявам да намериш добър лекар, който да ти помогне и много скоро да си щастлива

Praynig Praynig Praynig
maria_d, искрено съчувствам и на твоята загуба Sad Praynig

Последна редакция: вт, 04 ное 2008, 18:59 от Белла

# 57
  • Мнения: 361
Искрено съжалявам за загубата на двете майки...Няма подходящи думи за такава болка...
Фивър, цял ден си мисля за теб, ТРЯБВА да се разбере причината. Мислех си за разни специалисти от София, разучи нещата, ако можем са нещо да сме полезни, само кажи Cry
подкрепям
ще се разтърсим за специалисти Hug

# 58
  • Мнения: 2
Много съжалявам за загубата на тези две ангелчета!
Fever и maria d, дано Бог ви благослови да си имате ваши здрави читави умни и красиви деца!

Slanceto, нямам нищо против да пишеш темите.

# 59
  • София
  • Мнения: 5 289
Добра вечер от мен.  Покрусена съм дълбоко и не ми се пише за нищо. Сега ме е страх да ида утре на лекар.

Общи условия

Активация на акаунт