Банско - препоръчайте ми детски кътове или занимания за деца до 4 години !

  • 22 293
  • 161
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Здравейте,

предстои ни малка почивка в Банско и съм се замислила, като гледам прогнозата за времето, че ако времето е лошо, може въобще да не можем да се розходим в планината  Sad

Моля, споделете къде в Банско има интесени места за деца! Мисля си че след това разгърнало се строителство на хотели все ще има някакви нови детски кътове, дори бях чувала нещо за някакъв детски боулинг... но не зная къде е и за каква възраст деца.

На нас ни предстои да забавляваме 3 деца на възраст от 2 до 4 години  Wink Моля, дайте предложения   bouquet

# 1
  • Мнения: 3 215
За съжаление ще трябва да те разочаровам - извън сезона в детските кътове в хотелите обикновено няма персонал - т.е. можеш да ги позлваш,но трябва някой от компанията ви да стои с децата.В доста хотели има детски кътове,но иначе занимавки за деца през есента не бих казала,че има тук.
Избрали ли сте си хотел вече?Можете да поискате предварително да ви осигурят детегледачка,но ще трябва да платите за удоволствието.Погрижете се предварително за това,защото в момента е мъртвило. Ако мога с нещо да помогна,пиши ми на лични.В Банско съм  Peace

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
За съжаление ще трябва да те разочаровам - извън сезона в детските кътове в хотелите обикновено няма персонал - т.е. можеш да ги позлваш,но трябва някой от компанията ви да стои с децата.В доста хотели има детски кътове,но иначе занимавки за деца през есента не бих казала,че има тук.
Избрали ли сте си хотел вече?Можете да поискате предварително да ви осигурят детегледачка,но ще трябва да платите за удоволствието.Погрижете се предварително за това,защото в момента е мъртвило. Ако мога с нещо да помогна,пиши ми на лични.В Банско съм  Peace

много благодаря за информацията!
Може ли да ми кажеш чувала ли си за детски боулинг !?

Аз нямам очакване да оставя децата сами в детски клуб... по скоро си мислех за извънредно забавление.

Дали можеш да споделиш какво е времето в момента в Банско !? МНого се надявам да не вали в петък  Wink

И още един глупав въпрос: знаеш ли кой е най-топлия басен в хотелите в Банско, който допуска външни гости или може би басейн с детски кът  Sunglasses

# 3
  • Мнения: 3 215
Здрасти,
времето в момента в Банско е супер, особено през деня - хората ходят по тениски.Но за петък предвиждат да се разваля.За дъжд не съм чула,така че може и да имате късмет.
За детски боулинг се чудих и вчера,но не съм чула.В момента Стражите (където е боулингът) е в ремонт и не работи.Боулинг има в Катарино,но не мисля,че е детски.Може би се планира нещо ново,за което да не съм чула.  newsm78
По принцип, особено в момента, не мисля,че има хотел с басейн, който да отказва достъп на външни гости. За топлината на водата обаче ме е страх да се изказвам,защото съм имала напълно противоположни преживявания в няколко хотела. Във Вила Рока обикновено е сравнително топла водата.Такава беше в началото и в Маунтин Парадайс,но и там съм зъзнала. Първият басейн е дълбок и не става за малки деца.Вторияте доста плитък и малък,така че може и да свърши работа.Басейнът в Кемпински по принцип също има и по-плитка част,но не е точно детски басейн (такъв има,но открит).В Банско Спа и Холидейс има басейн и детски кът (стая с играчки),но не знам доколко ще е топла водата.Изобщо много хотели имат къде по-малки,къде по-големи басейни,но точно сега не съм сигурна доколко са топли.По-скоро не са  Tired
Вариант са минералните басейни в Баня - там има хотел в началото на селото със закрит минерален басейн,но не съм била и не мога да дам повече инфо.
 Peace

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Здрасти,
времето в момента в Банско е супер, особено през деня - хората ходят по тениски.Но за петък предвиждат да се разваля.За дъжд не съм чула,така че може и да имате късмет.
За детски боулинг се чудих и вчера,но не съм чула.В момента Стражите (където е боулингът) е в ремонт и не работи.Боулинг има в Катарино,но не мисля,че е детски.Може би се планира нещо ново,за което да не съм чула.  newsm78
По принцип, особено в момента, не мисля,че има хотел с басейн, който да отказва достъп на външни гости. За топлината на водата обаче ме е страх да се изказвам,защото съм имала напълно противоположни преживявания в няколко хотела. Във Вила Рока обикновено е сравнително топла водата.Такава беше в началото и в Маунтин Парадайс,но и там съм зъзнала. Първият басейн е дълбок и не става за малки деца.Вторияте доста плитък и малък,така че може и да свърши работа.Басейнът в Кемпински по принцип също има и по-плитка част,но не е точно детски басейн (такъв има,но открит).В Банско Спа и Холидейс има басейн и детски кът (стая с играчки),но не знам доколко ще е топла водата.Изобщо много хотели имат къде по-малки,къде по-големи басейни,но точно сега не съм сигурна доколко са топли.По-скоро не са  Tired
Вариант са минералните басейни в Баня - там има хотел в началото на селото със закрит минерален басейн,но не съм била и не мога да дам повече инфо.
 Peace



Хей, много ти благодаря !!!

Дано времето да е хубаво и да може да се разходим до хижите! Лифта нали работи !?

Аз от доста време не съм била на Банско и нямам представа за промените там  Sunglasses не знаех че в село Баните вече има спа хотел - дано да е хубав  Sunglasses

# 5
  • Мнения: 3 215
Кой лифт дали работи??Съоръженията по принцип не работят извън сезона.Знам само, че работи лифтът над Добринище до Безбог  newsm78
И иначе - да, има много промени (аз съм тук 4-та година), и в Баните, и в Добринище има нови хотелчета.
Приятно изкарване! Peace

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
имах предвид лифта до Бъндерица.
Правилно ли разбирам че само с кола може да стигнем горе !?

# 7
  • Мнения: 3 215
Да.
За боулинга - срещу бензиностанциите в началото на Банско ще отварят някакъв боулинг,може там да е този детски,за който питаше.Не знам,а и мисля,че не е отворен още. Peace

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Да.
За боулинга - срещу бензиностанциите в началото на Банско ще отварят някакъв боулинг,може там да е този детски,за който питаше.Не знам,а и мисля,че не е отворен още. Peace

Много благодаря !!!

Кажи как е нощния живот в Банско в ниския сезон  Wink
моите спомени са доста не актуални от преди 3 години вече

# 9
  • Мнения: 3 215
Ммм..нощният живот.Аз вече съм спряла да му се отдавам май  Blush Има разни барове,чалга не слушам,но май има някакви места с такава музика...Абе не мога да съм ти много полезна в тази насока.Съжалявам.Иначе през сезона има купон на много места.Сега обаче наблегнете на механите и си създавайте настроение сами  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 2 855
Сега обаче наблегнете на механите и си създавайте настроение сами  Peace
Ей, това правихме и ние и се чувствахме страхотно.
Желая ви и на вас приятно изкарване!

# 11
  • София
  • Мнения: 1 402
Приятелко, да споделя как мина нашата почивка там

Лифта не работеше, с кола се качихме до старите лифтове, а там дори и един чай няма къде да изпиеш. Децата оставихме да играят 1 час в детският клуб в Кемпинкси Зографски, но цената беше доста солена. Басейна в нашия хотел беше със студена вода, аз Елена не я пуснах вътре. Голямо мъртвило беше, а ние ходихме и по празници ... та скука с две думи, освен ако не сте с компания. При нас мина в игра на карти, табла, викове на децата, малко разходка, пак табла, пак карти, някой друг масаж ... и така , но бяхме около 20-тина души с две деца  Mr. Green

п.с. в нашия хотел имаше опция, да повикаш детегледачка, но трябваше да заявиш един ден по-рано. Провери при вас как е.

# 12
  • Мнения: 3 215
Галя, само една поправка,ако позволиш - Кемпински Зографски е в София, а тук е Кемписнки Гранд Арена  Peace

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Приятелко, да споделя как мина нашата почивка там

Лифта не работеше, с кола се качихме до старите лифтове, а там дори и един чай няма къде да изпиеш. Децата оставихме да играят 1 час в детският клуб в Кемпинкси Зографски, но цената беше доста солена. Басейна в нашия хотел беше със студена вода, аз Елена не я пуснах вътре. Голямо мъртвило беше, а ние ходихме и по празници ... та скука с две думи, освен ако не сте с компания. При нас мина в игра на карти, табла, викове на децата, малко разходка, пак табла, пак карти, някой друг масаж ... и така , но бяхме около 20-тина души с две деца  Mr. Green

п.с. в нашия хотел имаше опция, да повикаш детегледачка, но трябваше да заявиш един ден по-рано. Провери при вас как е.

Хей, миличка мислех да ти се обаждам да разпитвам как е било  Sunglasses Благодаря че ме подготвяш за ситуацията!

Аз вече се настроих от Old Sport, че сезона там наистина е много нисък в момента  Wink

Дано поне да не вали!!!

Ние ще сме с приятели с деца и разчитаме на други приятели в Банско, които винаги създават анимация  Wink

Тръгваме след малко - ще разказвам, като се върна !
До скоро и благодаря много на Old Sport за информацията !!!

Old Sport ако си на линия, дали може да кажеш  как е времето при Вас !?   bouquet

# 14
  • Мнения: 3 215
Все така слънчево. Mr. Green
За края на седмицата предвидиха застудяване,но по-скоро без дъжд.
Приятно изкарване! Peace

# 15
  • София
  • Мнения: 1 402
Галя, само една поправка,ако позволиш - Кемпински Зографски е в София, а тук е Кемписнки Гранд Арена  Peace

ООООО  ooooh! голям съм заплес, благодаря за корекцията!

Да, Кемпински Гранд Арена!

# 16
  • Мнения: 3 216
Две години подред вече ходя с малкия в Банско. Ами направо се изприщвам. Такова малко дете-сега е на 2 г и 8 месеца- не мога да го опьна на разходка в планината. Та си стоим в Банско. Аз знам само за детския кьт на Кемпински,обаче там си е  цифромания. И в цялото Банско "детска площадка" видях само пред общината. Една счупена люлка и няколко колички от ония с монетите,които сьщо не работеха. МОже и да има някьде  другаде,но аз не смеех много да обикалям,че ме беше страх от кучетата-защо има толкова много кучета и то все големи не мога да си обясня?!

Следващия пьт като ходим сьм решила да си тьрся сьфорумки за компания. Та може да спретнем една мини форумска среща. Hug

# 17
  • Мнения: 9
интересна тема, аз самата доста се чудя къде да отидем на почивка и да вземем и малкия..
случайно попаднах на една агенция смятам да им се обадя, и ще ви кажа какво са ми препоръчали,тъй като няма време да се лутам по сайтове и накрая дали ще открия това което търся не се знае...

# 18
  • Мнения: 3 215
Сън, исках само да ти кажа,че имаш право само на една публикация в този подфорум и после можеш да пишеш след като направиш 50 - това само, за да не се чудиш защо не ти "дава" да отговориш.

По темата детски клуб има и в Банско Спа и Холидейс. Прочетох и ето това за Катарино:
http://www.bulgariaholidays-bg.com/snewsbg.php?sn=20

Хубава детска площадка има и в Роял Тауърс (там,където е откритият басейн).

Пише,че и в Реденка имат детски кът с детегледачка,както и в хотел Банско.

През зимата има детски ски-градини, където занимават мъниците, докато родителите карат ски.

# 19
  • Мнения: 5 370
Мммммм....ей го на един фен на Банско. Ами няма какво особено да се прави там в късната есен, обаче аз само се точа кога ще драснем с мъжО за един уикенд. Ние обикновено отсядаме в старата част, при една сладурана на име Елена, другия хотел, който много ме кефи, е Елида.
И"Вакановата къща" , с вкусната капама и червено мелнишко наливно, мммммм, Олд Спорт, благородно ти завиждам. Аз ски не карам, но всеки път се присламчвам към мъжа ми , когато тръгва натам.
Апропо, ако искате занимания за децата, дестинацията е Катарино. Откога му се точа, ама ей на, несериозна работа. Whistling

# 20
  • Мнения: 3 215
И аз ски не карам вече,така че като идвате, давайте знак,да се срещаме на някое закътано място за по чашка вино и мезе например  Peace

# 21
  • Мнения: 5 370
И аз ски не карам вече,така че като идвате, давайте знак,да се срещаме на някое закътано място за по чашка вино и мезе например  Peace
Тъй верно, ще се обадя!!! Последно февруари се запознах с едно мамче, дето се казва, нито ме беше виждала, нито знаела, толкова топло и радушно ме посрещна, после следобеда пихме кафенца, ех. Heart Eyes
П.С Закътано местенце като, например, "Орлово гнездо"? Mr. Green Mr. Green
Култово е там просто.

# 22
  • Мнения: 3 215
Ееех,Орловото трябва да го снимам и да го пусна в носталгичната тема за забравените жестове  Mr. Green
Там последно съм била преди ремонта (т.е. преди няколко години).Но не мисля,че се е променило много...

# 23
  • Мнения: 5 370
Олд, пусни го, гарантирам, че не се е променило.Там имаш усещането, че си попаднал в ресторанта на някоя ЖП гара в края на 60-те.
Извинявам се, че отклоних темата, но дадох и мнение за детски кът, все пак. Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 3 215
Пъзел,ей сега отивам да го изтипосам, и без снимка ще свърши работа.
Извинявам се за чата!
Да не съм съвсем офф топик - както вече стана ясно, помещавм се в Банско от няколко години.Ако мога на някой да съм полезна с нещо, да дава знак. Peace

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Мммммм....ей го на един фен на Банско. Ами няма какво особено да се прави там в късната есен, обаче аз само се точа кога ще драснем с мъжО за един уикенд. Ние обикновено отсядаме в старата част, при една сладурана на име Елена, другия хотел, който много ме кефи, е Елида.
И"Вакановата къща" , с вкусната капама и червено мелнишко наливно, мммммм, Олд Спорт, благородно ти завиждам. Аз ски не карам, но всеки път се присламчвам към мъжа ми , когато тръгва натам.
Апропо, ако искате занимания за децата, дестинацията е Катарино. Откога му се точа, ама ей на, несериозна работа. Whistling

хей ние също отсядаме при Елена...ако кажеш и фамилията ще може да установим дали е една и съща  Wink

Да споделя, че на Банско през есента е чудесно !!!
Ние успяхме да направим малък "преход" между хижа Бъндерица и хижа Вихрен. Видяхме Байкушевата мура. Направихме пикник на една поляна преди хижа Вихрен и после обяд на една каравана до хижа Бандерица, където се указа, че е много популярно място за обед... въпреки отдалечеността му беше учудващо посещаемо място  Wink

Слетобеда ходихме на минерален басейн в село Баня - един доста нескопосан комплекс "Римска баня". Минералната вода е много топла и това всъщност отопляваше и басейна.

После малко бойлинг и открихме една нова за мен кръчма "Бански хан", където кухнята беше на прилчно ниво Sunglasses

горещо препоръчвам къщата музей на Неофит Рилски!!! Там има една изключителна уредничка-екскурзуводка, която всеки път когато отида събужда въображението с разказите си  Wink ГОлям фен съм й ... вече от 5-6 години!

# 26
  • Мнения: 5 370
Ъх, Елена, ми Елена, дето работи горе на лифта. Не ме питай за фамилия, в старата част е.  Mr. Green
Много симпатично и мнооого отоплено хотелче, тип "семеен", и много уютно.  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 012
моля, дайте ми мнение за Вила Рока - Банско, че трябва да водя едни гърци и се чудя в кой хотел да ги водя, добро ли е обслужването, храната, ако някой ми препоръча и механи  и нещо, което 100% трябва да се посети, ще съм много благодарна. Мерси!!!

# 28
  • Мнения: 3 215
Ами не е лоша Вила Рока.Аз преди често ползвах СПА центъра им.Вечеряли сме и в ресторанта им - малко гурме се опитват да го дават.Не успяват особено,но беше приятно, и дват апъти нямаше други гости и ни обслужваха добре (естествено).
Харесвам и лоби бара им.За вечеря най-лесно ще ти е да ги заведеш гърците в Молерите - нагоре по същата улица от същата страна на хотела.Други що годе представителни варианти - Дедо Пене (до църквата), Македония (любима нам) в село Добринище...За тези се сещам на прима виста.За нещото,което на 100% трябва да се посети...какво да е то  newsm78 Ще помисля малко  Peace

# 29
  • Мнения: 5 370
Вакановата къща с 2 ръце!!! Лични , много добри впечатления.

# 30
  • Мнения: 3 215
Ама кажи къде е,че да сме полезни.(Че и аз не се сещам "дека е"  Rolling Eyes)

# 31
  • Мнения: 5 370
Ъх, ха сега де. Чей да си потърся визитката.

# 32
  • Мнения: 5 370
Дават го на ул. Пирин 2. Това е....хм, абе срещу Орловото. Ох, хич ме няма по обясненията. Mr. Green

# 33
  • Мнения: 3 215
Ммм,това е достатъчно.Срещу Общината демек  Peace

# 34
  • Мнения: 1 012
олд спот, в другия форум ми казаха, че този хотел бил ужасен, всичко било като фалшиво/мебелите - като картон/, на закуска "нямало да умрем от глад" /а пакета е и с вечеря! Crazy

Можете ли тогава да ми предложите 1-2 хотела, в които смятате, че може да отседне човек и да доведе гости, млади хора, дошли за пръв път в България и Банско. Изискването ми е поне да е топло и чисто, с добро обслужване. Събирам мнения, спешно!  chef bowuu  bouquet Money

Да допълня и че ние ще сме с шавливо 4 годишно хлапе. Искам да му взема и ски учител, дайте някакви координати, ако имате опит.   Party
 
ПП: Хотел Орфей по-добър вариант ли е от Вила Рока?

Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 09:00 от mamaLina

# 35
  • Мнения: 5 370
Хотел Елида, 3 звезди, лично изпробван. Държиш ли да е непременно 4?
Ако да, Пирин е добър вариант, и там съм била, макар и веднъж, през 2003.
В Елидата ми направи много приятно впечатление как цялото семейство, включая и малкото момиченце, си поддържат нещата сами и как всички милеят за хотелчето и клиентите му. Пак ми се иска да отидем там.

# 36
  • Мнения: 3 215
MamaLina, за ски учител мога  да ти помогна, ще ти пиша на лични.
За хотел - вие кога ще идвате? Явно през зимата, щом става дума за ски. newsm78 В стаите на Вила Рока не съм била,но в лобито им мебелите не са от картон, в това съм сигурна.СПА-то също е ок.
Пъзел ти е препоръчала хотел. ( И за него не се сещам къде е).Виж Пирин естествено го знам.В центъра срещу пощата е,но е  далеч от Гондолата (ако това има значение), а за обслужването не гарантирам. Ако не се лъжа Орфей също там, срещу Пирин, малко по-надолу.От него нямам никакви наблюдения и не искам да те подвеждам.Като местоположение е по-кофти от Вила Рока.
Провери хотел Лион - щом ще сте с чужденци сигурно искаш да е нещо по-представително  bowuu
Друг вариант - "историческият"  Wink хотел Стражите - цяло лято е в ремонт, надявам се да си е заслужавало. Той е на много стратегическо място що се отнася до лифт и механи.
Ако ви се дават маса пари - Кемпински (за там мога да ти дам много инфо  Mr. Green)
Алтернативни варианти - апартаменти под наем в някой от безбройните комплекси (за някои хора това е предпочитан вариант)
Дай повече инфо какво търсите,за да те ориентирам.Ако предпочиташ - на лични. Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 11 116
Здравейте интересува ме някой бил ли е в този хотел ? http://evergreen-bansko.com/
В сайта няма нито една снимка, въобще съществува ли се чудя ?  Wink

# 38
  • Мнения: 3 215
Да,съществува.Мисля,че знам къде е.Не съм влизала вътре обаче.Тези снимки (вдясно на сайта-сменящите се) са реални.
Явно сайтът им не едовършен,защото нищо не се отваря  newsm78

# 39
  • София
  • Мнения: 11 116
Да,съществува.Мисля,че знам къде е.Не съм влизала вътре обаче.Тези снимки (вдясно на сайта-сменящите се) са реални.
Явно сайтът им не едовършен,защото нищо не се отваря  newsm78


Притеснявам се, да не прекарам нова година на някоя строителна площадка ...
Хотела нов ли е ?

# 40
  • Мнения: 5 370
На което и линкче да кликна-ми дава НОТ ФАУНД. Грешка 404.
Аз без мнение лично не ходя никъде, но това съм си аз.

# 41
  • Мнения: 3 215
Нов е,да.То е комплекс от сгради.Не мисля,че е точно хотел - апартаменти са (апартхотел, както сега е модерно).
Ходих там с едни майстори-дърводелци да ми показват някакви парапети.Затова го знам.Ако се сещам правилно,намира се в националния парк - т.е. като тръгнеш по пътя за пистите, вляво,над Спасителната служба. Отвън изглеждаше завършено (това преди няколко месеца), за вътре - ти ше кажеш  Peace

Пъзел,не им е завършен сайта,затова.Ако трябва,да отида да го снимам  Mr. Green Мога пари да вадя така - питате дали хотелът ви съществува и аз срещу малка такса,отивам да документирам  Joy

# 42
  • София
  • Мнения: 11 116
Old Sport , ще си стиснем ръцете, но за снимки от вътре, таксата на място може ли да заплатя ?  Laughing Mr. Green Или в натура (почерпка) ?  Wink

# 43
  • Мнения: 3 215
Всичко става,само да сте щастливи.Ще видя какво мога да направя  Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 11 116
Всичко става,само да сте щастливи.Ще видя какво мога да направя  Peace

 Hug Злато си !

# 45
  • Мнения: 3 215
По темата: ето още един детски клуб: http://kandahar.vibrationservers.co.uk/creche.html
Сградата се намира вляво от Кемпински, навътре,не е на пътя.Цените ибаче са доста високи, явно са насочени към чуждите туристи предимно.Била съм в клуба - просторен е,обзаведен е основно то ИКЕА,но не е нещо невероятно. Money

# 46
  • София
  • Мнения: 11 116
Здравейте, реших да разкажа в темата за въпросния "хотел"  http://evergreen-bansko.com/ за да няма прецакани, както за малко щяхме да сме ние ...
Сградата е построена, има фасада, но вътре всичко е на тухла. Път до него няма, минава се през двора на планинската служба, където е разкачена оградата и там прескачаш и хоп.  Laughing
От цялата 5 - 6 етажна сграда само 3-ти етаж ще е хотел  Shocked, останалото са апартаменти за продажба. Във въпросната хотелска част вчера полагаха ламинат. Освен това няма никакъв шанс да отворят за 08.12. а за нова година казаха " не мога да гарантирам, вие си решавате"  Shocked. Направо съм в потрес.  #Crazy
Ако има интерес мога да покажа и снимки на "хотела"...

# 47
  • София
  • Мнения: 1 402
" не мога да гарантирам, вие си решавате"  Shocked. Направо съм в потрес. 

Ох много се смях, извинявай, знам, че на теб не ти е до смях ... това просто е невероятен отговор, оферта и т.н.  За това, просто няма да ходим на подобни места!

# 48
  • София
  • Мнения: 11 116
" не мога да гарантирам, вие си решавате"  Shocked. Направо съм в потрес. 

Ох много се смях, извинявай, знам, че на теб не ти е до смях ... това просто е невероятен отговор, оферта и т.н.  За това, просто няма да ходим на подобни места!

Вече и на мен ми звучи смешно.  Mr. Green
Радвам се, че го разбрахме наврем що за "хотел" е ...

# 49
  • Мнения: 3 215
 ooooh! ooooh!
Апропо, дай името и на агенцията, защото и те са виновни - не може да предлагаш нещо, което даже не си си направил труда да видиш  #Cussing out

# 50
  • София
  • Мнения: 11 116
ooooh! ooooh!
Апропо, дай името и на агенцията, защото и те са виновни - не може да предлагаш нещо, което даже не си си направил труда да видиш  #Cussing out

С най голямо удоволствие, ето я агенцията: http://www.bulpartners.com/bg/
Ето и самата оферта: http://www.bulpartners.com/bg/offer.php?offer=44555&d=38734

# 51
  • София
  • Мнения: 1 402
ooooh! ooooh!
Апропо, дай името и на агенцията, защото и те са виновни - не може да предлагаш нещо, което даже не си си направил труда да видиш  #Cussing out

С най голямо удоволствие, ето я агенцията: http://www.bulpartners.com/bg/
Ето и самата оферта: http://www.bulpartners.com/bg/offer.php?offer=44555&d=38734

Да ти кажа, историята ти е направо за "черния списък" - ако ти се занимава де, но според мен е хубаво всички да знаят що за агенции и оферти с несъществуващи хотели предлагат.

# 52
  • София
  • Мнения: 11 116
Като се разрових се оказа, че и още една агенция го предлага  Confused

# 53
  • Мнения: 3 215
Ами браво на тях  #Cussing out Копирай си постовете в черния списък наистина,защото нещата са много сериозни и трябва да се разгласят! Twisted Evil

# 54
  • Мнения: 78
Относно хотели в Банско, препоръчвам Банско Спа анд Холидай, както и хотел Бъндерица, който се намира на ул. Глазне, ,алко преди хотел Глазне. Много добър спа център и затоплен басейн има и Божурленд, който се намира до стадиона, като там има и детски кът с люлки и много зеленина.
http://bojurland.com/index.php?page_id=2
http://www.banderitsahotel.com/
http://www.banskospa.net/

# 55
  • Мнения: 3 215
Само една лекичка поправка - х-л Глазне и х-л Бъндерица не са на ул. Глазне,а са от другата страна на реката, успоредно на ул.Глазне. Peace

# 56
  • Мнения: 5 370
А така сега, за малко да прекарате, викаш, новогодишната нощ в строителни дейности. Mr. Green
Да ме извинят работещите в бранша, но досега никога не съм ползвала за почивките си агенция, туристическа, имам предвид.Или ако го направя, то би било самоз а хотел, за който отпреди имам достатъчно информация.(пример-имах намерение да си взема удължен уикенд и да отида до края на ноември в Катарино)

# 57
На входа на Банско вече отвори Bowling disco club Magic, там има 10 боулинг писти, като една от тях е детска. /под детска разбирайте, че се вдигат специални прегради за да не пада топката в канала, иначе дължината си е същата/. Има четири билярдни маси, снукър, моникс, джаги, дартс. Предвиждат се и електронни игри.
Залата е озвучена професионална и допълнително има светлинни ефекти.
Цените на боулинга са нормално, като в София.
Залата работи от 10,00 ч. до 04,00 ч. и се охранява с жива охрана.
Цените на бара също са нормални:
Минерална вода 0,90, кафе 1,20, безалкохолно 1,20, бира от 1,40;
Вечер е пълно и атмосферата е много готина Laughing

Голяма хвалба му ударих, ама съм пристрастен
Заповядайте, няма да съжалявате

# 58
  • София
  • Мнения: 4 246
Мисля, че си сбъркал темата, в която да пуснеш реклама Twisted Evil
Двегодишно дете ще пие бира или кафе, докато баща му играе снукър или може би обратното  Joy Joy Joy

# 59
  • Мнения: 3 215
Чак пък такава нужда от реклама нямаше  Naughty

# 60
  • Мнения: 3 216
Вчера ли беше откриването на сезона?

# 61
  • Мнения: 3 215
Да, по този повод поваля малко сняг,но се стопи (в града,де).Нагоре сняг има  Peace

# 62
  • Мнения: 812
Бихте ли ми препоръчали спа хотел в Банско?

# 63
  • Мнения: 3 215
Честно казано, не се наемам. Почти всички хотели тук добавят към името или поне към списъка с услугите си и СПА..
В чистия си смисъл СПА центърът трябва да разполага с минерална вода.В този ред на мисли - никой от хотелите в Банско няма такава.
В по-широкия смисъл - и най-дребната сграда вече има поне сауна,джакузи,парна баня...

# 64
  • Мнения: 5 370
Олдчеее, ние идем, на 13 и 14!!!, ех, кеф!!!!
Напрао си представям Вакановата къщааааа Heart Eyes Heart Eyes

# 65
  • София
  • Мнения: 679
Ние си търсим апарт хотел в Банско препоръчайте нещо, искаме апартамент с две спални, че ще ходим мама, тати две девойки и баба за детегледачка. Мислим да ходим от 12.12 до 14.12 за две нощувки.

# 66
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Между другото, искам да похваля и хотел"Орфей". Мн. е хубав, във лоби бара има и детска стая с играчки, за лятото двора е голям и просторен. Персонала също е любезен. Има малък басейн и естествено другите екстри- спа процедури, масажи, има също фризьорски салон с мн. добра фризьорка!

# 67
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Ето малко инфо за "Орфей":
http://bansko.bg/content/view/627/32/

# 68
  • Мнения: 78
На мен ми харесва апарт комплекс Божурленд, който се намира до стадиона. Местоположението му не е от най-добрите, но имат добре поддържан СПА център, басейнът е затоплен, има външен детски кът, ресторант... Поне работи целогодишно за разлика от повечето комплекси.
http://bojurland.com/?page_id=9

# 69
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте,
ние ще бъдем най-вероятно в хотел Олимп от 12 до 14-ти. Аз не разбрах къде в крайна сметка можем да заведем детенцето в Банско да поиграе някъде, става въпрос като външни посетители. Хотелите, които са препоръчани важат май само за гости на хотела.

# 70
  • Мнения: 3 215
Зависи от заетостта на хотела - ако е през седмицата и питаш на рецепция, на повечето места сигурно ще ти разрешат срещу заплащане. Иначе специално място за забавление на деца,както има в големите градове, тук няма (засега)

# 71
  • София
  • Мнения: 969
Зависи от заетостта на хотела - ако е през седмицата и питаш на рецепция, на повечето места сигурно ще ти разрешат срещу заплащане. Иначе специално място за забавление на деца,както има в големите градове, тук няма (засега)
Благодаря old sport за инфото. Събота и неделя се пада. Нашия отдел организира teambuilding, само че ще си водя и детенце с мен. Ще се обадя в Кемпински да ги питам как седят нещата, или е много скъпо там  Shocked. Защото не мога да си позволя 20 лв за 1-2 часа игра. Ако някой знае какви са цените там в детския клуб ще съм много благодарна, ако сподели.

# 72
  • Мнения: 3 216

Благодаря old sport за инфото. Събота и неделя се пада. Нашия отдел организира teambuilding, само че ще си водя и детенце с мен. Ще се обадя в Кемпински да ги питам как седят нещата, или е много скъпо там  Shocked. Защото не мога да си позволя 20 лв за 1-2 часа игра. Ако някой знае какви са цените там в детския клуб ще съм много благодарна, ако сподели.

За детския клуб не знам,но един обикновен сандвич е 15 лв,та си представям детския клуб колко ще е Scream

# 73
  • Мнения: 3 215
Заформя се голяма агитка за 12-14.декември.Най-много ние да ти гледаме детето  Mr. Green За Кемпински забрави да е под 20лв.Имам спомен за 40лв при това отпреди няколко години...

# 74
  • София
  • Мнения: 969
Ясно, така си и мислех, че ще е голяма цифромания, ама все пак да си питам. Ами освен тогава да я водя по механички, ама ако знаете къде има кът за непушачи Simple Smile. Да й поръчам едно хубаво ядене за 20-30 лв да се наяде поне детето, ако не друго. А в Разлог няма ли клубчета, че нали е близичко.

# 75
  • Мнения: 3 215
Чак кът за непушачи в механите....ако някой е видял да каже,защото и аз съм непушач  Thinking  Ако механата, на която се спрете не е много пълна,се живее.
В Разлог не мисля,че има детски клубове. В Катарино има,но не е чак толкова близо. Едва ли ще оставиш детето там и ще се върнеш в Банско  newsm78

# 76
  • София
  • Мнения: 969
Не аз детето няма да го оставям само. Явно ще го ударим на разходки, стига времето да позволява. А за къта за непушачи ми е ясно че няма такива. А би трябвало да има. Ще го мислим като наближи.

# 77
  • Мнения: 5 370
Хех, Софи, и НИЕ сме там по подобен повод за същия период. Grinning Хотел Орфей е хубав хотел , а гледката, която се разкрива от балкончетата, е великолепна. На много приятно и тихо местенце е. Аз съм му хвърлила око, но за след сезона, да речем, април месец някъде, искам да се размаза 3-4 дена просто.
П.С. Писах ти ЛС. Whistling

# 78
  • София
  • Мнения: 679
Ние си направихме разервация в този апарт хотел
http://www.mountain-paradise.org/index_bg.htm
в него има детски кът, който се заплаща 2 евро на ден, за ползване, но без гледачка, звънни им ако могат да ти осигурят, ние ще си водим нашата с нас, че миналия сезон наехме една в хотела, в който бяхме отседнали и ни взимаха по 10лв. на час и много солено ми излезе карането на ски за 2 дни. Но незнам ако сте външни посетители колко ще е цената за детския кът. За механа без цигари, въобще и дума не може да стане, поне аз такова чудо не съм виждала и ние сме непушачи.

# 79
  • София
  • Мнения: 679
Хотел Орфей е хубав хотел , а гледката, която се разкрива от балкончетата, е великолепна. На много приятно и тихо местенце е.

Да хотела е много хубав, управителката поне сезон 2006/2007 беше страхотна, осигури ми да ползвам денонощно фризер за кърмата отидох 3 дни без бебка, но закуската беше ужасна, едната сутрин дори и прясно мляко нямаше, а на мен това ми е основната напитка, след ски на бара си поръчах баница с локум, донесоха ми баклава. Да не говорим, че сервитьорите със свещ да ги търсиш, все бяха много заети и чакаш като на спирка градския транспорт.

# 80
  • Мнения: 3 215
Хайде, девойки, очаквам ви на 12.12. Поръчала съм и малко сняг  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 5 370
Хайде, девойки, очаквам ви на 12.12. Поръчала съм и малко сняг  Mr. Green
Аз дано да се оправя дотогава, че....нещо ме е подгонила черна серия.
Първо, паднах на "почистения" лед по-миналата неделя и се попребих. Слава Богу, тлъстинките ми и дебелото яке ме спасиха.
Понеделник тръгнах на бачкане с МЕРАК - ангина, брате, мили, ангина, а сега синузитът ми се е активирал и кашлям. ooooh! Ще се ходи, срам не срам, за продължение на болничния.  ooooh!

# 82
  • Мнения: 3 215
Ауу, оправяй се бързо и не ходи по леда! Имаш още време,за да се вземеш в ръце! Разчитам на теб! Peace

# 83
  • Мнения: 907
И ние вече имаме резервация за Банско, но за празниците - от 25 до 30 декември. Ще бъдем в хотел Панорама, някой ако има отзиви, ще се радвам да ги чуя. Малката мислим да я качваме с нас на пистите. Миналата година така правехме, нямахме проблеми - малко навън, малко в някоя кръчмичка, спи в количката, чудно беше, ама беше по-малка Simple Smile Ще видим сега дали ще се спарвим и ще издържи ли по цял ден (от 10:30-11:00 докъм 16:00) на Бъндеришка поляна.

# 84
  • Мнения: 812
Някой да е ходил в х-л Маунтин дриймз или да знае нещо за него,че се чудим дали да ходим там  newsm78

# 85
  • Мнения: 3 215
Маунтийн Дрийм,ако е този,за който се сещам - нов е, намира се над Спасителната служба, нагоре към парка (даже си е направо в него). Не знам дали е отворен вече.
Има и една друга сграда с подобно име, функционира от няколко години.Тя е по-надолу, от дясната страна реката.
Кажи за кое става дума,за да те насоча правилно.

# 86
# 87
  • Мнения: 3 215
Да, и аз така си помислих. Едва ли някой ще сподели впечатления,защото тепърва отваря врати хотелът.
Както ти казах - не е далеч от лифта - на 5-10 мин.пеша надолу,но от всичко друго си е далеч. Така,че ще ви трябва кола,за да стигнете до механите например. (Изключвам "Мотиката", която ви е съвсем наблизо).Пеша до центъра е поне 20 мин,а нагоре - поне 30 мин. Намира се сред много други сгради,кои довършени,кои не...
За интериора и обслужването - не мога да се произнеса,защото не съм влизала вътре и не са ме обслужвали  Mr. Green Като във всеки нов хотел за предпочитане е да не сте му сред първите гости, защото техническите проблеми тогава излизат наяве,а и персоналът тепърва се стикова.
Това е от мен. Ако отседнете там,ти ще разкажеш повече! Peace

# 88
  • Мнения: 5 370
http://www.banskobg.org/goto/elida/index_bg.html

Ето хотел, в който аз лично съм била и съм останала доволна. Не е 4 звезди, и е с много приемлива цена.

# 89
  • Мнения: 1 012
ехо, появих се и аз...На Банско пристигаме на 28 следобед...В хотел Тангра /хехехе/....Искам да питам от вече посетилите града, къде продават пиле на грил завкъщи или дюнери, пици, неща от този род?
Как бяха механите, сметките, обслужването?

# 90
  • Мнения: 3 215
Линче, да си допълня списъка  Mr. Green Пици на парче и цели, бургери и пържени картофи - на центъра, срещу пощата,казва се Angel's Food  Party, пиле на грил - в супермаркета Валан - в началото на града,до бензиностанциите  Peace
Дюнери има някъде на центъра, но един приятел нахрани с тях две бездомни кучета,така че първо пробвайте един и тогава дейставайте по-наедро  Peace Закуски (банички и т.н.) - пак на центъра, на ъгъла срещу Офис 1.

# 91
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
http://www.banskobg.com/index.php?option=com_mosres&Itemid=3 … =1099&lang=bg

Ние ще сме тук от 28.12 -4 нощувки.
Някъде е даден 4 звезди .
Ще се радвам ако някой е ходил и каже две думи за хотела.
И аз ще съм с малкия и не ми се мисли какво ще го правя. Tired

# 92
  • Мнения: 3 215
Знам къде е, но не съм влизала. Със сигурност е на повече от 10мин. пеша от центъра,но както и да е. Сравнително близо е до лифта. Наоколо доста се строи и е кално, но предполагам,че ще сте с кола. Приятно изкарване! Peace

# 93
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Знам къде е, но не съм влизала. Със сигурност е на повече от 10мин. пеша от центъра,но както и да е. Сравнително близо е до лифта. Наоколо доста се строи и е кално, но предполагам,че ще сте с кола. Приятно изкарване! Peace
Хич не ме успокои Mr. Green
Не ми се ходеше никъде тази година #Cussing out
Ама мъжо се запъна.
Нито ски карам нито обичам зимата.
Боже какво ,ще правя там 4 дена ooooh!

# 94
  • Мнения: 5 370
Ха, Деси, вземи ме мене, беееее, аз толкова си го обичам БАнско, макар че не карам, не и на БАнско, не струва да 'абя пари там, че съм пишман скиор. Mr. Green
Ние днес по обяд изчезваме, най-сетне успях да разбера в кой хотел сме,."Глазне". Heart Eyes
Дано не ми мине котка път, до обяд съм работеща жена.

# 95
  • Мнения: 3 215
Деси, и аз съм като теб.Но 4 дни се преживяват.Може пък и да ти хареса  Mr. Green За съжаление няма да съм тук,за да ти правя компания  Tired

Пъзеле, живея до "Глазне"! Чакам да се обадиш за кафе!

# 96
  • Мнения: 1 012

абе тази тема все на първа страница стои, а аз все я търся назад!!!
мерси за инфото, Олд, стресна ме малко за качеството на храната - не ми казвай, че готвиш и никога не взимаш нещо готово!

Наши приятели ще са в Snow Legend - това близо ли е до Тангра?

До скоро и весели празници на всички! Не се стряскайте толкова за тези деца - те се уморяват от снега по цял ден и вечер заспиват като къпани!!!

# 97
  • Мнения: 3 215
Линче, не знам защо съм те стреснала  newsm78 Не се сещам какво точно съм казала,а нямам време да прочета назад.Както и да е - че готвя,готвя (добра домакиня съм,също и скромна  Blush),но разбира се,че хапваме и навън или купуваме нещо готово.Само за онези дюнери не мога да гарантирам,това е. Peace
Преди мялко бях в Snow Legend - на другата улица е, на 4-5мин. от Тангра  Peace

# 98
  • Мнения: 5 370
Приземих се, доволна, прекалила, супер пътуване, сега слагам снимките и ще разкажа.  Peace

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=318577

Ето ми ги снимчетата, по разбираеми причини не публикувам снимки на хора от купона по ме'аните. За хотел "Стражите" и престоя ми там давам оценка 5.5 от макс. 6. Едната причина е леко смехотворна-архитектурно хотелът е толкова "усукан", че се случи така, че маса народ от групата ни си търсеше стаята по 10 мин. Mr. Green  Хотелът е във формата на осмоъгълна гайка, с полуетажи, стълбички и кюшенца и напрао като влезеш в лабиринта, няма излизане. Crazy
Добре, че за ориентир ми служеше басейна, та.....
Стаите са прилични, отговарят на снимките, които съм гледала в Интернет. Един проблем-ако избирате стая, то изрично подчертайте, че не искате тя да гледа към външния двор. ПРичина-от 10 до 22 часа нон стоп дънят тонколоните на ледената пързалка и създават невероятно досаден саунд, който отива чак до сградите от другата страна на реката и се връща обратно в прозорците ви. Еми не всички отиват за купон 24 часа, та...за следобеден или привечерен сън там просто....забравете.

Хотелът има огромен външен двор,заграден, люлки, пързалка, за малчовци е супер. И вътрешен двор, към който гледат коридорите и вътрешните стаи.

За механите - не пропуснах да си посетя любимата Ваканова къща, а иначе имахме резервация в Молерите и в още една къща, дето не я помня, вече каква беше.Връщам се яко освинчена и с проглушени от живата музика уши. Не те оставят на мира, доде не запушиш устата на кларинета или саксофона с 10 лева банкнота. Mr. Green

Това, което ми направи впечатление, е, че и в Банско вече са плъзнали събиращи пари за разни "каузи".  Confused Какво ли си викат, тия, дет' са седнали тук да ядат и пият, я да ги пооскубем? Thinking

За снега-скиорите в групата ни се качиха на пистите и останаха доволни. Пък и то такъв сняг валеше на идване в петък , че....... ooooh!

Последна редакция: нд, 14 дек 2008, 16:45 от Пъзел

# 99
  • Мнения: 1 012
Линче, не знам защо съм те стреснала  newsm78 Не се сещам какво точно съм казала,а нямам време да прочета назад.Както и да е - че готвя,готвя (добра домакиня съм,също и скромна  Blush),но разбира се,че хапваме и навън или купуваме нещо готово.Само за онези дюнери не мога да гарантирам,това е. Peace
Преди мялко бях в Snow Legend - на другата улица е, на 4-5мин. от Тангра  Peace




e, da, za dunerite  Grinning

ne se i samnjavam v ka4estvata ti!  Heart Eyes Mnogo me zaradva s xubavata novina za blizostta na xotelite Party

V TANGRA IMA LI BEZJI4EN INTERNET?

# 100
  • Мнения: 3 215
Не бих казала,че има безплатен интернет.Ако много закъсаш,сигурно ще ти дадат да ползваш нета в офиса.

За да стигнеш до Легендата - излизаш от Тангра,тръгваш надолу по улицата и свиваш в първата пряка наляво.Вървиш само направо и най- в края на улицата от дясната ти страна е Легендата  Peace

# 101
  • Мнения: 5 370
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=358835.0

Да честитим рождения ден на Олдчето!!! Нашият гид!!!

# 102
  • Мнения: 4 390
Олди, честит рожден ден, мило приятелче! Heart Eyes
Не те забравихме (на 23-ти) и те споменахме с наздравица вкъщи! Heart Eyes

Прочетох, че някой ще почива в Снежна легенда. Бихте ли ми казали каква е цената за апартамент там по празниците и дали сте останали доволни? Благодаря! Hug

Весела Коледа и щастливи празници на всички ви!

# 103
  • Мнения: 812
За много години на всички! Върнахме се от Банско,бяхме в хотел Маунтийн Дрийм,наскоро открит.Останах супер доволна от всичко,обслужването,ресторанта,басейна и т . н  . Много вкусно готвят на Молерите Simple Smile Ако искате мога и снимки да ви кача на хотела

# 104
  • Мнения: 5 370
За много години на всички! Върнахме се от Банско,бяхме в хотел Маунтийн Дрийм,наскоро открит.Останах супер доволна от всичко,обслужването,ресторанта,басейна и т . н  . Много вкусно готвят на Молерите Simple Smile Ако искате мога и снимки да ви кача на хотела
Хе, хе, пустите му Молери!!! А снимки правиха ли ви? С котарачката Гарфийлд? Mr. Green Дето струват 10 лева парчето?
Аз го знам хотела, но, да , може да пуснеш снимки. Peace

# 105
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Да се разпиша и аз.
Последно бяхме в хотел Еделвайс който се води 4 звезди.
Но така и не разбрах на какво основание са дадени тези звезди.
4 дена -2000лв със закуска.
Целия персонал се състои от 4 човека.
Няма кой да ти почисти стаята или да ти направи кафе.
Самия хотел е хубав и топъл ,но до там.
За Новогодишната вечер даже и DJ нямахме.Всички гости на хотела бяха потресени.
Механите са супер,но определено това не е моето градче.

# 106
  • Мнения: 5 370
Ехмм, Деси, още предния път ти казах да се разменим с тебе.(майтапче)

Не се сещам кой е този хотел, но пуснах Гугъл. Дават го съвсем нов, може би затова забавленията не са били на ниво.

# 107
  • Мнения: 5 370
Вдигам темичката, моля, дайте препоръка за хотели 3 звезди, тройка или апартамент до 100 лева. Засега съм се спряла на Елида, който е 60 лева със закуска двойката, за тройките ще проуча, но съм отворена и за ваши предложения.

# 108
  • Мнения: 3 215
От мен една идея- Nevi House, по улицата след Бъндерица (перпендикулярно на реката; вървиш направо с гръб към моста). Двойка със закуска - 60лв, апартамент - 80лв. Безплатен паркинг, парно и топла вода гарантирани.Ново, спретнато и близо и до центъра, и до лифта  Peace http://www.nevi.bansko.org/index.php?p=cont&lang=bg

# 109
  • Мнения: 5 370
Олдииии, много тжна новина-началото на февруари сме. Sad
Ще те изтърва.

# 110
  • Мнения: 3 215
Ох, изкара ми акъла, бе човек!
Тъкмо ще имате повод да дойдете пак! Peace Хотелчето е на една крачка оттам,където пихме кафе - срещу любимите ти Молери  Party

# 111
  • Мнения: 198
Побутвам темата с въпрос: към кои хотели / или на друго място/  има хубави детски площадки, с люлки, пързалка - такива неща  ? Simple Smile

# 112
  • Мнения: 5 370
Амииии, то, на практика, пързалки има, обаче в тая кал???
Стражите имат огромен двор с пързалка и люлка. Но едва ли е подходящо сега.

ОЛДИИИИ-аз ще идвам, живот и здраве, за моя РД!!! Пак и отново!!! Heart Eyes Heart Eyes

# 113
  • Мнения: 3 215
Ти хубаво ще идваш, но аз на 20-ти пак летя за Лондон...голямо разминаване му удряне, спор няма  Crazy

Шехеразада, назад в темата сме писали за детски кътове.Иначе за площадки - и аз мисля,че е малко раничко.Освен,ако няма да идвате през лятото - в центъра имаше люлки,срещу общината, в някои хотели също - Банско Спа и холидейс например, в по-малките също обикновено има дворчета.. Peace

# 114
  • Мнения: 198
мерси Grinning
ще идваме и сега, и на пролет и през лятото Wink Банско Спа и холидейс  е до нас, така че ще поогледам  Simple Smile Вчера мернах от ледената пързалка и двора на Стражите Peace

Иначе за кално е кално, но както каза един местен - тук сезона е или кален или прашен  Mr. GreenJoy

# 115
  • Мнения: 5 370
Off topic-mryn mryn, beeeee, jenaaaa, iiii, nachiiiii. Za Old Sport e myrmkaneto mi.
S edna priatelka se nagovorihme, izvyn sezona shte otidem do Strajite pak, sigurno daje i po naliato, veche se nadiavam PAK da te vidia.

# 116
  • Мнения: 3 215
Жозефина, колкото по-често идвате, толкова повече се увеличава шансът да се видим  пак Peace Стражите миналото лято беше затворен, но предполагам, че това лято ще си работи. Ако не - все някъде другаде ще се приютите. bowuu

Шехеразада, друг хотел с градина и люлки е  Роял Тауърс - там е много хубаво през лятото, има и открит басейн. Градината е много голяма и добре озеленена. Също така хубав вътрешен двор има и Маунтин Парадайс  Peace

# 117
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Гледам обсъждате хотели. И аз ако може да попитам Old sport за един - Холидей груп. Разбрах, че е съвсем в началото на града. Ние ще сме само за уикенда с мъжа, без децата. На колко минути е от центъра - горе-долу? Дали ще можем да се разхождаме до там или с колата? И отзиви някой ако има за самия хотел? Благодаря!  Hug

# 118
  • Мнения: 3 215
Да,хотелчето е в началото на града,но не е далеч от центъра - пеша до там са може би десетина минути.Можете спокойно да се разхождате.Хотелчето е приятно - влизала съм там наесен,когато племенницата ми бяха на екскурзия и спаха в него.Хубави са стаите,с поддържани бани,лобито е с камина.Нагоре по улицата се стига до лифта - към 15-20 минути пеш.Смятам,че ще ви хареса  Peace

# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Благодаря ти много, мила!  Heart Eyes Hug  bouquet

# 120
  • Мнения: 3 215
Моля, да си изкарате хубаво!
От другата страна на пътя има голям супермаркет в случай, че имате нужда от нещо, а малко по-нагоре е бензиностанцията на Лукойл ( а на влизане в града откъм Благоевград е ОМV)  Peace

# 121
  • Мнения: 3 216
Вдигам старата тема,но ми трябва инфо .

Другата седмица ще дойдем и ме интересува дали има открит детски басейн ,ако може да не е към някой Н-звезден хотел ? Знам че има в Разлог ,обаче лично не съм виждала ,но ако трябва и там ще идем. Всякакаво инфо ще ми е от полза. Hug

Олдче  Hug

# 122
  • Мнения: 5 370
Аз не знам за общ открит басейн в Банско, а съм го обиколила надлъж и шир.Нека и Олдчето да каже, но обикновено хотелите си вървят с басейните.

# 123
  • Мнения: 3 216
Нямам против да е към хотел,стига да пускат хора,които не почиват в същия хотел,за което малко се съмнявам. newsm78

# 124
  • Мнения: 5 370
Хмммм, много ме съмнява това с пускането , нооо, нека кажат и други.
В хотела, в който сме били, ползването на басейна беше САМО и ЕДИНСТВЕНО от клиенти на хотела. newsm78

# 125
  • Мнения: 812
Аз като бях в хотел Маунтийн дрийм зимата пускаха и външни лица в басейна и джакузито срещу заплащане  Peace

# 126
  • Мнения: 3 215
Хотел Банско Роял Тауърс - има външен басейн, част от който става за деца. Има и огромна зелена поляна плюс детска площадка с люлки и пързалки.
Хотел Стражите и хотел Пирин по принцип имат вътрешни басейни, чийто врати се отварят към градината и може да се прави плаж.
Хотел Перун има голям закрит и по-малък външен басейн.
Във всички тези хотели може да се позлват басейните от външни гости. За първия цената миналата година беше 6 лв, което включва чадър и шезлонг.


Лошото е, че в момента времето тук е доста неприятно - дъжд, бури и прочие и не е за плуване на открито. Но да се надяваме, че скоро ще се оправи, защото допреди няколко дни беше прекрасно  Peace

В Маунтин Дрийм също пускат срешу заплащане (май е 20лв), но не знам доколко става за деца. Предполагам,че има и плитка част, защото басейнът е много хубав.
Подобно е и положението в Кемпински - там има и външен детски, но цените са високи. Money

Открити басейни (минерални) има и в Добринище (този е много вървежен), и в Баня  Peace
Освен в Катарино, има открит басейн и в Реденка (по пътя към Банско, преди разклона за Разлог)

Последна редакция: чт, 25 юни 2009, 16:48 от Old Sport

# 127
  • Мнения: 812
В Маунтийм дрийм вземаха по 5 лв на човек и има и басейн за деца и джакузи,сега незнам колко вземат,това беше преди НГ.

# 128
  • Мнения: 3 215
Аз ходих в Маунтин Дрийм по работа миналата седмица и ми казаха 20лв, но може да са имали предвид ползването на целия спа център или нещо такова...Не съм задълбавала, защото не ме интерсуваше  Peace

# 129
  • Мнения: 812
Ами незнам,аз говоря само за басейна.

# 130
  • Мнения: 3 215
5 евро на ден на човек и може да се ползва басейна, сауна, джакузи и фитнес  Peace Току-що проверих  Mr. Green

# 131
  • sofia
  • Мнения: 405
Моля ви за отзиви за хотел Вихрен палас Банско.
В банско има ли от къде да поръчам детска торта за рожден ден?
В началото на август сигурно ще бъдем там.

# 132
  • Мнения: 3 215
Ами хубав комплекс е. Сега там е много спокойно (нали е близо до лифта). Спа центърът е добър също. Стараят се хората.
Торта не може да не може да поръчаш тук...нали все пак хора живеят, и техните деца празнуват рожденни дни  Laughing
Със сигурност ще ти направят една и в хотела (стига да кажеш предварително). Ако искаш готова - има пресни в супермаркета в началото на града. Имаше и една сладкарница срещу Офис 1 в центъра, но не съм сигурна дали съществува още  newsm78

# 133
  • Мнения: 1 376
Ние живеем в Банско... водя хлапето на басейн в Пири. Намира се на пътя между Банско и Баня. Чух, че ще осигуряват и безплатни бусчета няколко пъти дневно. Много е хубаво. Има детски басейн, който се отоплява допълнително и е доста приятно. Вход за възрастни - 4лв, за деца - 2лв. Широка полянка с тревичка. Не е с минерална вода и аз за това го предпочитам. Но времето наистина не е подходящо в момента.

# 134
  • Мнения: 3 215
Ирчик, съвсем го забравих Пири, пък и аз ходех там преди  newsm78 Добре, че го спомена - много е приятно там, особено ако има по-малко хора  Peace

# 135
  • sofia
  • Мнения: 405
Ами хубав комплекс е. Сега там е много спокойно (нали е близо до лифта). Спа центърът е добър също. Стараят се хората.
Торта не може да не може да поръчаш тук...нали все пак хора живеят, и техните деца празнуват рожденни дни  Laughing
Със сигурност ще ти направят една и в хотела (стига да кажеш предварително). Ако искаш готова - има пресни в супермаркета в началото на града. Имаше и една сладкарница срещу Офис 1 в центъра, но не съм сигурна дали съществува още  newsm78
Благодаря ти за отговора!  bouquet
Просто се притеснявам, че няма да имам много време за тортата.Евентуално ще пристигнем на 07/08/ а тортата ще ми трябва за 09/08/.
Хотела близо ли е до центъра? И има ли пак не много далече полянки за ритане на топка?

# 136
  • Мнения: 3 215
По принцип не е съвсем близо до центъра - на 15-тина минути пеша надолу, а нагоре - към 20-30 мин. Иначе с кола си там за 5 минути.
За ритане на топка препоръчавам паркинга на лифта - огромен и празен в момента  Mr. Green Ако държиш на поляна - в съседния Банско Роял Тауърс има голям вътрешен двор (макар, че през август ще е малко по-населен отколкто е сега).
За тортата - споко!Ако сте във Вихрен и искаш да я поръчаш там, обади им се преди да пристигнете, сигурна съм, че ще я направят  Peace
Апропо, ще хванете началото на джаз феста - от 8. до 13.авг. Малката сцена е именно в Банско Роял Тауърс (започват към 4ч), а голямата - на центъра (след 6ч.)Безплатно и много приятно  Peace

# 137
  • Мнения: 1 376
Ирчик, съвсем го забравих Пири, пък и аз ходех там преди  newsm78 Добре, че го спомена - много е приятно там, особено ако има по-малко хора  Peace
Ми тази година беше доста спокойно. Събота и неделя е по-натоварено, но през седмицата е супер. В повечето дни бяхме само аз и моята приятелка с децата и максимум още 4-5 човека. Сега се рекламират малко повече и е възможно да е по-населено  newsm78

# 138
  • Мнения: 3 215
Охо, значи може пак да се търкулна нататък  Mr. Green Последния път, като бях там, беше преди 2г. може би и едва намерих място да си простра хавлията...за басейна да не говорим. Но тогава ги нямаше повечето от другите басейни..
Сори, за офф-а  Blush

# 139
  • sofia
  • Мнения: 405
По принцип не е съвсем близо до центъра - на 15-тина минути пеша надолу, а нагоре - към 20-30 мин. Иначе с кола си там за 5 минути.
За ритане на топка препоръчавам паркинга на лифта - огромен и празен в момента  Mr. Green Ако държиш на поляна - в съседния Банско Роял Тауърс има голям вътрешен двор (макар, че през август ще е малко по-населен отколкто е сега).
За тортата - споко!Ако сте във Вихрен и искаш да я поръчаш там, обади им се преди да пристигнете, сигурна съм, че ще я направят  Peace
Апропо, ще хванете началото на джаз феста - от 8. до 13.авг. Малката сцена е именно в Банско Роял Тауърс (започват към 4ч), а голямата - на центъра (след 6ч.)Безплатно и много приятно  Peace
Супер си! Heart Eyes
Дали по този повод няма да бъде много населено и шумно?

# 140
  • Мнения: 3 215
О, не се безпокой изобщо. Вечер на центъра цари приятно оживление, но иначе не може и дума да става за пренаселеност  Peace
Концертите свършват към полунощ и купонът продължава на джемсешъните в някои от баровете на хотелите. Peace

# 141
  • Мнения: 3 216
Ирчик, съвсем го забравих Пири, пък и аз ходех там преди  newsm78 Добре, че го спомена - много е приятно там, особено ако има по-малко хора  Peace
Ми тази година беше доста спокойно. Събота и неделя е по-натоварено, но през седмицата е супер. В повечето дни бяхме само аз и моята приятелка с децата и максимум още 4-5 човека. Сега се рекламират малко повече и е възможно да е по-населено  newsm78


Много благодаря за инфото ,ще го посетим,с кола сме така че ще е лесно. Ние ще сме там дугата седмица - другата събота,та все си мисля ,че времето ще се оправи  Praynig.

Много ви благодаря момичета ,пьк може да се засечем на басейнчето  Hug

# 142
  • Мнения: 1 376
Дано се оправи времето, че е хладно, а вие няма да сте в детския басейн  Wink Мисля, че Пири е по-добра алтернатива заради водата - не е минерална... все пак не бива да се прекалява с минералната вода, а малко хора спазват препоръки за максимален престой.... то не че има написани по басейните, но както и да е. А за децата пък хич не е добре, като се знае, че просто влизат и забравят да излезнат.
Ние заминаваме на морско, така че следващия път може да се засечем  Party

# 143
  • Мнения: 3 215
Е, то в Банско никъде няма минерална вода, така че опасност няма  Peace Само в Добринище, Баня и Огняново са минерални басейните  Peace
Приятно изкарване на всички - по морета и басейни  Peace

# 144
  • Мнения: 3 216
Момичета , в Банско са направили страхотни детски площадки с дървени играчки. аз преброих 3 такива-една в градския парк,една до кортовете( които са безплатни за местни и гости ) и една до стадиона. На площадките има пясъчник ,люлки,дървени къщички ,пързалки. Страхотно е...не искам да си тръгваме.... Sad

# 145
  • Мнения: 3 215
Да, парка го спретнаха скоро. А и кортовете са голяма радост за децата - обаче още в 7.30 сутрин всичко е заето  Crazy
Има пясъчник и люлки и в градината на х-л Глазне, навътре и вляво.
Времето най-после май ще се стабилизира  Praynig

# 146
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
По препоръка на Old Sport    bouquet отидохме в конна база "Дворене" - на входа на Разлог, откъм Банско- отляво. Работят с малки деца, страхотен подход и отношение. За 2 посещения, когато конят "правеше тръс", Тити стоеше съвсем спокойно на гърба му и викаше от удоволствие.

# 147
  • sofia
  • Мнения: 405
Броя дните до 08/08/ когато ще сме на Банско.
 smile3503

# 148
  • Мнения: 3 215
Ина, радвам се много за Тити   bouquet
Нико, брой бързо   Mr. Green

# 149
  • Мнения: 5 370
Офф топик-Олдииии, събота/неделя съм в Банскооо, тим билдинг!! Heart Eyes
ЩЕ ТЕ ВИДЯ ЛИ???

# 150
  • Мнения: 3 215
В събота съм в Гърция, в неделя - на работа. След 4 можем да пием кафе. Къде ще се билдвате? (Ако искаш мини на лични, да не ни се скарат за чата)

# 151
  • Мнения: 3 216
Олдче,като каза Гърция -колко време е пътя от Банско до гръцко ? И какъв документ ми трябва ако сме аз и бащата с детето ? Embarassed

Утре пак пристигаме по вашия край, миналия път си направихме разходка до Рилския манастир,сега ми се иска до Гърция,но се притеснявам ще издържи ли малкия по пътя.

# 152
  • Мнения: 3 215
Креми, ами обадете се най-после да се видим ако оставате по-дълго, колко пъти вече идвате ... До Гърция (до границата) са около 50-60 минути от Банско. После около половин час до 40 мин е до Драма и оттам - в зависимост накъде ще поемете - от 30 минути нагоре. Кавала е на около половин час от Драма, други морски неста - на около час...Пътят е завоест в първите 30-тина минути след границата (както и до границата от Бг страна), после е прав. Дупки и голямо движение - няма, пътува се много спокойно. Има как да се спира за почивки. Предполагам, че детето ще го понесе добре  Peace
Документи - лични карти - за вас, паспорт за детето  Peace

# 153
  • Мнения: 1 417
Някой ходи ли вече във Вихрен Палас? Ние май ще сме там на 08/08 Wink Ако има други, свиркайте. Олди, ти на линия ли си тогава? Щом и Джаз Фест ще има отивам да правя резервации Wink

# 154
  • Мнения: 3 215
Миши, писах ти на лични  Peace Малко по-напред има писала мама, която ще е във Вихрен от 9-ти (ако не ме лъже паметта) Peace

# 155
  • Мнения: 5 370
Oлдииии, да земеш да кажеш на собствениците на Флоримонт да си оправят климатичната инсталация. Не е невъзможно в Банско да има Т от по 35 градуса, нали, както и във Варна да вали сняг. Сварихме се просто, беше ужасно.
Иначе септември пак ви се точим, ама само една малка бойна групичка мацки. Mr. Green

# 156
  • Мнения: 3 215
Ооо, надценяваш ме  Blush Нямам никаква власт там  Mr. Green Сега ми присветна, че ми беше звъняла миналия ден. Сори, видях посред нощ...бях се отдала на силен домакински пристъп на чистене  Crazy

# 157
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Oлдииии, да земеш да кажеш на собствениците на Флоримонт да си оправят климатичната инсталация. Не е невъзможно в Банско да има Т от по 35 градуса, нали, както и във Варна да вали сняг. Сварихме се просто, беше ужасно.
Иначе септември пак ви се точим, ама само една малка бойна групичка мацки. Mr. Green


В частта, където бяхме ние нямаше въобще климатик!

# 158
  • Мнения: 3 215
Истината е, че в повечето хотели/комплекси няма климатик. Все пак е рядкост да не може да се спи вечер от горещина. Помага отварянето на прозорец/врата на тераса. Поне комари няма, а и вечер винаги се разхлажда малко или много.
Само за Кемпински знам със сигурност, че има климатик. Peace

# 159
  • Мнения: 5 370
Истината е, че в повечето хотели/комплекси няма климатик. Все пак е рядкост да не може да се спи вечер от горещина. Помага отварянето на прозорец/врата на тераса. Поне комари няма, а и вечер винаги се разхлажда малко или много.
Само за Кемпински знам със сигурност, че има климатик. Peace
Toва, което казваш, е.....как да кажа....ми смешно.(не към тебе)

И не идеше реч за спане, а за това, че щяхме да изпукаме от жега в конферентната зала и ресторанта. Confused

Както и да е, направила съм си моите изводи.

# 160
  • Мнения: 3 215
Ами така си е. Просто повече няма да се билдвате там..те губят, не вие  Money

# 161
  • sofia
  • Мнения: 405
Някой ходи ли вече във Вихрен Палас? Ние май ще сме там на 08/08 Wink Ако има други, свиркайте. Олди, ти на линия ли си тогава? Щом и Джаз Фест ще има отивам да правя резервации Wink
Ние ще сме там на 08/08/ в 8,30 ни тръгва автобуса от София.
Ще сме с още едно приятелско семейство.
Броя дните. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт