За шопинга

  • 2 902
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 589
Аз пък мразя да ходя по магазини. Когато имам нужда от нещо ми е кошмар, че трябва да обикалям и да търся. А за децата обичам да пазарувам.

Това все едно аз съм го писала

# 16
  • Мнения: 146
Не, не мога да ходя по магазините по цял ден. Дори когато имам много за харчене, ми е нужен само един час +/- 10 минути. Много добра в скорострелното и безмислено харчене. Затова избягвам да нося повече от 20 кинта в джоба  Crazy

# 17
  • Мнения: 18 542
Жена с пари = луд с картечница  Laughing
мисля, че по-ясно няма на къде  hahaha

Пазаруването е нещо, което може да ме изкара от всякаква дупка  Peace

# 18
  • Мнения: 4 784
Аз не обичам да се мотая по магазините. Много по - приятно ми е да отида в един-два любими и ми е достатъчно, за да се почувствам прекрасно. А когато съм в лошо настроение, много трудно бих се харесала в дреха например. Ако е предмет, ще го мисля, къде да го сложа, козметика, дали ще ми пасне... и в крайна сметка е по - вероятно да си купя нещо, за което после ще съжалявам. Обичам да ходя на шопинг, когато съм в хубаво настроение.

# 19
  • Мнения: 2 448
Цитат
Обичате ли да се разтоварвате със шопинг?

Не, определено предпочитам да се разтоварвам по други начини.Шопинга е може би на едно от последните места в класацията ми за разтоварване. Предпочитам пътуване, срещи с приятели или секс с любим човек, може и в обратен ред.  Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 3 123
зависи - ако си търся  определени неща,предпочитам да ги намеря на едно място и да не обикалям.Обаче ако е ей така за кеф,то много обичам.Изобщо не държа да си купя нещо,просто се мотам и зяпам или набелязвам. Mr. Green
Сега съм на вълна Коледа и само по такива магазини се лутам.Лошото е ,че започнах и да пазарувам ,та ако я карам така до празника,ще изчезне заплатата на мъжо за нула време. ooooh! Whistling

# 21
  • Мнения: 378
Жена с пари = луд с картечница  Laughing
мисля, че по-ясно няма на къде  hahaha

Пазаруването е нещо, което може да ме изкара от всякаква дупка  Peace
Абсолютно,голямо лекарство е PeaceСамо ако имаше някой да раздава пари пред моловете,че все не ми стигат Cry

# 22
  • Мнения: 6 993
Аз пък мразя да ходя по магазини. Когато имам нужда от нещо ми е кошмар, че трябва да обикалям и да търся.
И аз така. Дразня се на безцелно обикаляне и харчене на пари. Crossing Arms
Шопингът хич не ми е приоритет в антистресовата терапия.

Разтоварвам се с някоя тортичка, книга, филмче, дори напоследък с готвене  Shocked. Много ми е хубаво след работа - тенджерка, манджичка, музика, докато си готвя, мисля си за някакви мои си нещица...Също и с пътуване - при мама или при свекърва ми, и на двете места ми е доста разтоварващо.

# 23
  • Мнения: 2 642
Аз също не се разтоварвам с пазаруване,напротив-натоварва ме обикалянето от магазин в магазин,пробването на дрехи и т.н.Пък и нямам излишни пари за харчене.Купувам това,което имам нужда за момента.То ако взема да се разтоварвам с харчене на пари къде ще му излезе края newsm78

# 24
  • Мнения: X
Да, разтоварващо ми действа спонтанния шопинг.
В момент, в който това, обаче ми се превърне в задача с определена цел- примерно :утре тръгвам и търся ботуши, започва да ми действа натоварващо.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
На моменти съм - има седмици, когато всеки ден съм по магазините, имам и периоди на затишие. Но като цяло шопингът ме разтоварва и зарежда.

# 26
  • Мнения: X
Пазаруването ми е хоби...като си харесам нещо,не мирясвам,докато не го имам...
Но мразя да обикалям с точно определена цел...сега с подаръците за Коледа ми е ад! Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 146
Когато трябва да пазарувам за себе си, направо съм в кошвар - първо, че обикновено няма нищо, което да ми хареса, а ако ми хареса, не мога да си го позволя. А и като дам повече пари за себе си, се чувствам страшно потисната и все си мисля, че съм можела да мина и без това, дето съм взела. Ужас ми е.
Но когато пазарувам подаръци, съм на върха на щастието и много се разтоварвам.

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не, обикалянето по магазините и пробването на дрехи ме изнервя.

# 29
  • Мнения: 173
Егоистичноли?Много!Но пък е адски приятно!!!

Общи условия

Активация на акаунт