помагат ли ви мъжете...

  • 4 963
  • 93
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 9 878
Видя ли я логиката?Защото аз три пъти прочетох и не можах да я открия.[/b]
Добре де,не се изразих правилно. GrinningНяма логика.

# 61
  • Мнения: 2 478
.Абе залъжиго,мъжете са много прости,стига да се научим ние как да ги водим. Laughing

Ако твоят мъж е много прост,ок,води си го накъдето искаш.
Моят е доста умен и върви накъдето аз се обърна,без да се кара да го водя.

# 62
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Шанел прозвуча доста елементарно hahaha.Доказано е ,че един мъж не можа да прави дори и две неща едновременно,защото не може да мисли с двете полукълба ,а само с едното.Като пример бих дала,че не може да прави секс и да говори в този момент/и никой да не посмял да ми противоречи #2gunfire :,защото говорят или само в началото или с чужда,за да направи впечатление-не за друго/Жената е тази ,оято може да се справя с всико,но не бива .Нека и те се морят.Представи му нещата така,че ако свършите работата заедно,ще имате повече време за вас двамата,или тримата/ти преценяш как предпочита/.Абе залъжиго,мъжете са много прости,стига да се научим ние как да ги водим. Laughing

ааа не съди по твоя мъж за другите ... като си го взела полу-умен защо се жалваш?
мъжете не можели да правят 2 работи едно временно  rotfImao ...

# 63
  • Мнения: 1 844
ние все още нямаме дете,но иначе във всичко друго мъжът ми много ми помага,даже мога да кажа,че върши повече неща от мен.когато съм го помолила да направи нещо,никога не е отказал,дори и да не му влиза в задълженията,дори и да е уморен,дори и преди това куп неща да е свършил.
но на мъжа ми му беше ясно от в началото,че ще е така-знае,че си падам мързеланка и че не съм от най-перфектните домакини.
някой по-горе беше казал"желязото се кове докато е меко"и това е истината.много зависи как започвате една връзка,защото ще продължи по същия начин.ако в началото му поставиш изисквания и му кажеш как искаш да бъде-ще свикне и за него това ще е начинът.
но ако още от ден първи получава всичко наготово-няма след годнини изведнъж да се промени..
успех ти пожелавам,вие сте младо семейство,не е късно да си създадете нов начин на живот.ако не успееш сега,наистина те очакват доста трудности-сама жена не може да се оправи с всичко,трябва си мъжкото рамо!

# 64
  • Мнения: 641
Ти така си го научила.И на мен не ми помага моят мъж пожелание,но никога не ми е отказал нещо когато съм го помолила.

# 65
От мой опит,като майка на 3 деца,не мога да успокоя жените на които мъжете им не се прибират когато има бебе в къщи,а мога още повече да ги разочаровам.... Sad...Моят съпруг,който наистина много,ама много ме обича,ми изневеряваше именно в тези бебешки периоди....Може би започнаха да го дразнят майчинските ми грижи,нощните бдения,това че смених ролята си за кратко:от ссекси-тигрица в майка-овчица......,но мацки всичко отминава...сега сме добре ...най-малкият е вече на 3 год. и тате го разхожда,водиго на пазар,оправят заедно колата и т.н........В крайна сметка децата ги раждаме,за да ни радват,тъй че не обръщайте внимание на това кой ви помага и кой не.......И без това децата разчитат именно на нас-маминките....Усмихнете се де!

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
.И на мен не ми помага моят мъж пожелание,но никога не ми е отказал нещо когато съм го помолила.
И моят е така.

# 67
  • Мнения: 289

По  скоро аз му помагам, той къпе малкия ,готви на обяд, защото се прибира по - рано за обяда,
хвърля боклука, но аз пък чистя.

 

# 68
  • Мнения: 63
помага ми и то страшно много.Ето например сега приспива молкия,ааз   ровя в компютъра.Винаги когато има нещо за вършене той се включва-чисти с прахосмукачката,мие чинии или ми помага в готвенето.Изобщо не могада се оплача от него

# 69
  • Мнения: 63
От мой опит,като майка на 3 деца,не мога да успокоя жените на които мъжете им не се прибират когато има бебе в къщи,а мога още повече да ги разочаровам....                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Не бих приела това положение. Моят става все още наравно с мен когато детето плаче нощем

# 70
  • София
  • Мнения: 9 878
  Не бих приела това положение. Моят става все още наравно с мен когато детето плаче нощем
Искаш да кажеш,че когато плаче детето ставате и двамата?И каква е целта?
Никак не обичам крайностите.Доволна съм,че мъжът ми ми помага,но не бих му връчила парцала още с прибирането от работа,само и само да кажа,че помага.Бил е цял ден на работа,аз-у дома.При добра организация времето ми стига идеално и за чистене,и за всичко.И,тъй като някой по-горе беше писал,че щом времето ти стига,значи имаш баби и детегледачки-при нас не е така.Нито баби,нито детегледачки.Въпрос на организация.

# 71
  • Мнения: 81
Е,коя съм аз да се сравнявам с теб?Ти си компетентна,видно е.Също така работиш с "аутиматуми".Ще се поправя,ще взема пример от теб.Ще напусна жилището и ще му пратя писмо в черен плик,забодено с жълта роза.Наистина ли мъжете не могат да говорят,докато правят секс?Те затова ли само ръмжат и пъшкат?Публикациите ти са много ценни за мен.
Chanel, спри моля те с тези адски готини постове, че ще хлътна по теб!  Heart Eyes Hug
Много хубаво ви го каза бре, момичета...
ехооо, mmeell, това за мъжете, полукълбата и т.н. в розали ли го прочете? или в джобния формат на космополитън? и кой пък чак го е "доказал"?  Joy караш ме да се смея, докато ти пиша тук, а и слушам една колежка как мъчи шредера в офиса... оп, станаха три неща - едновременно  hahaha hahaha

# 72
  • Мнения: 46 557
  Не бих приела това положение. Моят става все още наравно с мен когато детето плаче нощем
Искаш да кажеш,че когато плаче детето ставате и двамата?И каква е целта? ...

Наравно, не значи едновременно.
Моят мъж също ставаше нощем наравно с мен. Аз поемах половината нощ, той другата половина. Целта - да получим около 5 часа непрекъснат сън на човек.

За добрата организация - относително е и всичко зависи най-вече от детето, има диви, които ти разказват играта - и на къщата, и на силите. Моят мъж казва, че в сравнение с гледането на София (почивните дни), работата в понеделник направо му се вижда почивка.

# 73
  • София
  • Мнения: 9 878
А,ако е така-да,и според мен е нормално и двамата да стават нощем,да се редуват имам предвид.И ние сме го правили. GrinningОсобенно като се роди второто дете.
А за организацията-не знам,Никол,може и да си права,две деца имам,не мога да кажа,че са били лесни,просто защото лесни деца няма.Но наистина смятам,че добрата организация е в основата на всичко.И пак да поясня-говоря за случаите,в които майката не работи,а само таткото.Ако и двамата ходят на работа-не знам,не ми се е случвало досега,тогава може и добрата организация да не е достатъчна.

# 74
  • Мнения: 46 557
... И пак да поясня-говоря за случаите,в които майката не работи,а само таткото ...

Във всяка подобна тема задавам този въпрос, до сега не съм получила удовлетворяваш отговор: Ако жената работи като детегледачка, то тогава тя има ли право да каже вечер, че е уморена и трябва да си разделят с мъжа си домакинството и детето?

Или това не е работа и пак ще кажем, че работи само мъжът и, че само той е уморен и че всичко се полага логично да е на нейния гръб, а ако принцът благоволи да пипне нещо в собствения си дом, то ще се брои за помагане (помощ - защото това по никакъв начин не му влиза в задълженията на съпруг и баща)  Crazy

И аз да поясня - говоря за случаите, в които децата са вкъщи и не посещават градина/училище.

Общи условия

Активация на акаунт