Едреят нашите тумбачета, през МАЙ ще имаме пеленачета! №7

  • 12 606
  • 315
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 244
Еми, исках една картинка на торта да сложа, ама нещо не се справих, извинете ме!

# 16
# 17
  • Мнения: 125
tsveti77 , да си жива и здрава,много късмет и хубави емоции ти пожелавам newsm51 hbday baloni
При мен полвината рода са скорпиончета и почти всеки ден съм на тази вълна  party023

# 18
  • Мнения: 102
Честит рожден ден,  tsveti77. Пожелавам ти здраве,щастие и късмет!





# 19
  • Мнения: 1 951
Честит празник, Цвети! Много здраве, усмивки и весело изкарване!   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 6 074
Честит рожден ден и от мен! Здраве, щастие и едно красиво и здраво бебче желая!   bouquet
Благодаря и аз за хубавата тема!
Малко ще изляза на разходка, защото така съм се олежала тези дни, че се изтощавам от най-малкото усилие.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 355
Цвети, честит рожден ден!

# 22
  • Мнения: 37
Цвети честит празник  bouquet Много щастие,любов и късмет ти желая  Hug

# 23
  • Мнения: 849
Цвети,  bdbaloni и от мен!!! Да си най-вече здрава и да родиш здраво, силно и красиво бебе!

# 24
  • Мнения: 7
Здравейте отново,
Знам, че темата е доста досадна и доста обсаждана напред-назад и си мислех, че вече всичко съм  прочела и съм разбрала, но като се сблъсках с нея реално ми казват друго от това, което очаквам - става дума за осигуровките и изчисляването на обещетението за майчинство. Аз знаех, че се изчислява на базата на нетното възнаграждение, а нашите счетоводителки ми казват, че е на брутното и вече нямало този член от закона, където се казва, че не може обещетението да е по-голямо от нетното възнаграждение(което е логично, защото на него не се дължат данъци). Вие как оформихте осигуровките си? На коя от двете бази?

# 25
  • Мнения: 265
Здравейте момичета!

Дойде време и аз да се запиша при вас - термин 16 май. Чета ви от известно време, но чак сега ми остана време.

Обсъждали сте темата за количките и просто ме сърби езика да се изкажа. Имаме Стокке и съм изключително доволна от нея. Много удобна, както казва Сиска- и за майката, и за бебето. Висока, колелетата се сгъват и по този начин количката не се носи на ръце, а се плъзга по стълбите. Ползваме я суперинтензивно вече година и половина и не е мръднала. Ако сега отново бих избирала, пак бих купила нея! Фелина, само не мога да се съглася с мнението ти, че кошът е много малък и едва ли стига за 4-месечно бебе  Naughty . Вики си лежеше/спеше в нея до 6-месечна възраст без никакъв проблем, а се водеше едро бебе. Нито й беше отеснял, нито пък на дължина й беше окъсял....

Цвети, Честит рожден ден!   bouquet

Лек ден на всички  Hug

# 26
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Цвети,честит празник!Много здраве и късмет!


Nijntje,за мен Стокето има един голям недостатък-не мога да преодолея психическата бариера от 2.000 лв. Mr. GreenВ интерес на истината,ако ги внасяха като родих Божа щях да го купя.Ама  като се замисля в ебей няма да е чак толкова скъпо newsm78уф,ще го мисля,че то голям проблем Mr. Green

Ана Борисова,питай в майките в счетоводната тема Peace

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Който има интерес към "марковите" колички ето една много полезна тема Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=260307.0

# 28
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Здравейте, мами!
Честит рожден ден, Цвети! Бъди здрава и щастлива мама на прекрасно бебче!  bdbaloni
Добре дошли на новите мами в новата хубава тема!  Heart Eyes
Аз се връщам от ЖК и лекарят малко ме поуспокои на тема токсоплазмоза и каза да не се притеснявам, че имам положителни титри, така че сега вече дишам малко  Rolling Eyes

# 29
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Ваня1975,следващият месец като си направиш пак токсоплазмозата и ако титрите не са се увеличили 4-то кратно нямаш никакъв повод за притеснение. Hug

Общи условия

Активация на акаунт