"Коледен благотворителен маскарад"!!! - ЗАПИСВАНЕТО ПРИКЛЮЧИ

  • 27 696
  • 398
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 530
 hahaha

Дуци, игрите не са с въпроси. Разделят ги на отбори и правят елементарни неща. Питай да ти кажа, миналата година Бомбата, Пети и Стрелчето какваагитка бяха  Joy . Т се забавляваха повече от децата. А дискотеката е накрая, за изгонване.

# 61
  • Мнения: 10 758
hahaha

Дуци, игрите не са с въпроси. Разделят ги на отбори и правят елементарни неща. Питай да ти кажа, миналата година Бомбата, Пети и Стрелчето какваагитка бяха  Joy . Т се забавляваха повече от децата. А дискотеката е накрая, за изгонване.
А така, Раде, каж й...  Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 2 530
Какво да и кажа, направихте страшен купон. Радвам се, че и тази година ще дойдете  Hug.
Да подгрявате публиката  Laughing

# 63
  • Мнения: 4 371
Ей, ужасни сте, пак ме замислихте Crazy

# 64
  • София
  • Мнения: 123
Въйййй,щом ще има игри на отбори,да взема да го запиша и аз от 16,4е какъвто е срамлъо няма да иска да излезне моя пич.Освен майка му да играе hahaha
Ама нищо,засега си оставаме за 18 Mr. Green

# 65
  • София
  • Мнения: 2 530
Ами, то... и майките играят,пеят и такива неща  Mr. Green ,естествено по желание  Laughing

# 66
  • София
  • Мнения: 746
Хайде и тук-честит имен ден на всички празнуващи  bouquet

# 67
  • София
  • Мнения: 2 530
 Heart Eyes Благодаря.

# 68
  • Мнения: 3 861
Ейййй, човек да не си поспи малко, овършали сте темата  hahaha
Олях се от смях с вас!

Кажете и на Дуца...а така

Бомбич, както ти е най удобно, прати ги парите по Пети, а тя ако не ми дойде на гости да ми ги даде лично  Twisted Evil ще ги прати по мъжа ми, не е проблем, ще се разберем с нея.

Руми, сакън, дете близнаци няма срамливо...той е скрита лимонка  Grinning

# 69
  • Мнения: 2 716
Щом е възможно безкасово плащане, може и ние да пратим по Пети. Ще я помоля първо.
А иначе - за 18 часа сме. Танци-манци.

# 70
  • Мнения: 3 861
Щом е възможно безкасово плащане, може и ние да пратим по Пети. Ще я помоля първо.
А иначе - за 18 часа сме. Танци-манци.

Знаточке, добавих те в списъка, но вземи кажи нещо повече за щерката, нещо...име, години, много анонимно го раздаваш  Whistling

# 71
  • Мнения: 10 758
Ейййй, човек да не си поспи малко, овършали сте темата  hahaha
Олях се от смях с вас!

Кажете и на Дуца...а така

Бомбич, както ти е най удобно, прати ги парите по Пети, а тя ако не ми дойде на гости да ми ги даде лично  Twisted Evil ще ги прати по мъжа ми, не е проблем, ще се разберем с нея.


Пази само коремчо, да не подскача много от хилежа Heart Eyes

Петруна ще ти даде парите Hug

Аз мис8ля тая година да направим по-готин купон.
Да си направим помпони( или както там се казват тия дето са на мажоретките) и да подсачаме Mr. Green

# 72
  • София
  • Мнения: 39 759
Знаток аз плащах през epay Simple Smile

Дуцка давай при големите ве. Ще е с кака си Дияна Simple Smile Миналата година не беше нищо особено, а и нали знаеш, че всички деца пИчелят Simple Smile
После на кю ша ти се пофаля Simple Smile

Да си направим помпони( или както там се казват тия дето са на мажоретките) и да подсачаме Mr. Green
Да ве, да стресираме децата Simple Smile

# 73
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Извинете моля,
Може ли да се включим в групата на големите с дете на 5 и дребосък на 2,6 години. И двете ще бъдат маскирани.

И да ме информирате ще има ли момченца, за да има кого да върти на малкия си пръст голямата ми принцеса. Grinning

Може ли да оставя бележка в градината на децата за благотворителния бал?

А аз да се маскирам ли, или така натурално?

# 74
  • София
  • Мнения: 6 260
...
Знаточке, добавих те в списъка, но вземи кажи нещо повече за щерката, нещо...име, години, много анонимно го раздаваш  Whistling

Може ли и ние в списъка от 16 часа, писах ти на ЛС.  Peace Нали за целта не трябва да си превел парите? На мене не ми е проблем и да ги преведа, де, но днес съм с двама именници и не ми се занимава с онлайн банкиране.   Hug

Общи условия

Активация на акаунт