"Коледен благотворителен маскарад"!!! - ЗАПИСВАНЕТО ПРИКЛЮЧИ

  • 27 698
  • 398
  •   1
Отговори
# 15
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Ще дойдем. Аз и малък Ицко в 16.00  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 931
Аз гласувах за 16 часа с 2 деца, но може и да размисля и да се пробваме с голямите, май ще е по-интересно. Не знам, ще помислим.

# 17
  • София
  • Мнения: 746
И аз така-16:00ч с две деца.Само дето и мен ме притесняват костюмите,миналата година Оги беше като Спайдърмен........както и още 6-7 деца Laughing

# 18
  • Мнения: 3 861
Е Спайдърменският костюм си е класика, нормално, аз тепърва ще мисля моят хубостник на какво да го направя. Мисля че надрасна Мечопуховската мания, време е за нещо по така

# 19
  • Мнения: 3 835
Тея има една островърха шапка, черна, маска и перука. Ще и измисля и някаква перелина и така мисля да е. Thinking

# 20
  • София
  • Мнения: 2 530
Ние тази година  сме герой от " Легенда за дракона" , едно шиене ще пада... #Crazy

# 21
  • Мнения: 4 371
А не мога ли да се запиша и за двата, защото не мога да преценя на кое повече би му харесало.
Те ще са различни празненства, нали?

# 22
  • София
  • Мнения: 2 530
По твоя преценка. За малките ще има театър и дядо Коледа, при големите ще е купон със съзтезателни игри. Където прецениш, че ще се чувства по- добре.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 530
Да кажа, детския карнавал не е само за децата на форума, тъй като е с благотворителна цел,  колкото повече  деца дойдат, толкова повече парички ще съберем за домовете. За това казвайте на всеки, който има желание е добре дошъл. За тези от вас, който  не знаят, с доня Коприва даваме отчет на всеки разход и приход. А подаръците за всички деца са книжки на изд. "Фют", които всяка година са съпричасни към карнавала и ни дават големи отстъпки и подаръци за децата. Естествено книжките са съобразени с възрастта на децата. А всяко дете поименно ще бъде извикано от дядо Коледа на сцената, за да получи подаръка си.

Последна редакция: пт, 07 ное 2008, 12:18 от bifana

# 24
  • Мнения: 4 371
Парите на кой и кога?
За 16.00 се записах.

# 25
  • Мнения: 3 861
Парите на кой и кога?
За 16.00 се записах.

Дуцка, парите по банков път, добавих вече банковата сметка в първия постинг както и списъците, които ще попълваме привсеки записал се.

Момичета, вече може официално да се записвате на лични при мен или Рада за да ви добавяме в списъка. В първия си постинг на първа страница съм обяснила всичко подробно  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 39 761
Лили опитах през epay, но ми дава невалиден IBAN.

# 27
  • Мнения: 4 371
Танче, искаш ли да платиш и моето, пък аз ще ти дам парите тия дни като се видим.

Лили, ти на кое ще водиш Калоян?

# 28
  • София
  • Мнения: 6 260
Гласувах, че ще дойда с едно дете. НО пред вид, че малките деца спят след обяд, все си мисля, че не е много удачен часа 16:00 - те още спят тогава....
Та по тази причина ще минем с големите  Peace

Е, Правде, аз пък мислех да ходим от 16 часа.  Rolling Eyes Не може ли да си легнете по-рано?  Hug (Сия съм от бебешкото плуване, но съм с друг ник).

# 29
  • София
  • Мнения: 376
Страхотна идея! Аз не съм от редовно пишещите, но мисля, че това не пречи  да се присъединя към тази чудесна инициатива!  Wink Заедно с дъщеря ми Рая, 2г и 4 мес. от 16ч.
Само да уточня - този клуб се намира на 1 спирка с тролей 7, след кооперативния пазар, не е съвсем близо до пазара за пеша, особено с малко дете. 
Може да се стигне до там и с маршрутка №1.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт