Истинска Коледна елха или изкуствена

  • 21 354
  • 394
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 12 662
xenia е компетентна по абсолютно всички въпроси, възникнари у форума - дизайн, органична химия, екология, педагогика, и шофира като тираджия.
Нещо като универсалните автомобилни гуми - за сняг, лед, мокър, сух и хлъзгъв път. 
 


Да  де , ама и аз се чудя дали няма да ме баннат, защото не съм на едно мнение с Еди и Вълка.

# 391
  • Мнения: 4 585
Нима виждаш връзка различно мнение - бан?

# 392
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Когато се появи "универсалната" Ксения веднага става  Mr. Greenили  hit

# 393
  • Мнения: 545
Ако много настойчиво работиш по въпроса И настъпваш правилата... но вместо да се напъваш, можеш просто да ме помолиш и веднага ще те уредя. Но като те гледам, и сравнявам със специалистите наоколо, нямаш голям шанс по първия начин. Просто ... бледнееш.

Майтап, да не се обидиш. Или нарочно да се направиш че не разбираш от ирония.

Колкото за другите мнения, дразня се само когато някой НАСИЛА се опитва да пробута своето собствено, било  с лъжи, било с измама, било с количество. Или почва да хули другите само заради различното мнение.

еди.
ПС Офертите - на ЛС.

xenia е компетентна по абсолютно всички въпроси, възникнари у форума - дизайн, органична химия, екология, педагогика, и шофира като тираджия.
Нещо като универсалните автомобилни гуми - за сняг, лед, мокър, сух и хлъзгъв път. 
 


Да  де , ама и аз се чудя дали няма да ме баннат, защото не съм на едно мнение с Еди и Вълка.

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 10:01 от T3-M4

# 394
  • Мнения: 4 753
http://www.dnes.bg/article.php?id=30092

Тук пише, че технологията е Канадска, нима Канада нямат гори за сечене?
И ти говориш за дърводобив, когато дървото е достигнало оптималната си
технологична големина и възраст. Борчетата за Коледа са борчета-бебета,
на около 5 години.
Освен това пише за екологични материали, обикновено фолио и тел.

Аз също харесах тези елхи... Слагам линк, за да ги видите, не целя реклама... Не обичам ощипаните изкуствени елхи, за това от години карахме Коледните и Новогодишни празници без елха... Тези, обаче ми харесват и мисля да си взема за догодина голяма елха... Да сме живи и здрави, да си я ползваме много години...   Peace 

http://www.kolednielhi.com/изкуствени-коледни-елхи

Общи условия

Активация на акаунт